FAQ

KROK 1
Po zakupie na platformie mradvice.eu otrzymujesz dwa e-maile. Jeden to rachunek i potwierdzenie zakupu, drugi to mail powitalny.

Od teraz masz 7 dni, które otrzymujesz do swojego pierwszego zakupu za free - to Twój czas, aby przygotować się do egzaminu, który jest warunkiem dostępu do grupy.

Aby przygotować się do egzaminu, skorzystaj z Bazy wiedzy ! https://mradvice.eu/baza-wiedzy/

Jeśli jesteś gotów do egzaminu, przejdź do niego tutaj:
https://mradvice.eu/quizzes/egzamin/

Aby otrzymać link do automatycznego BOT-a powitalnego Mr.Advice, musisz zaliczyć egzamin na minimum 95% prawidłowych odpowiedzi. Po jego zaliczeniu, na stronie z podsumowaniem wyniku oraz gratulacjami, pojawi się niebieski przycisk "Zaloguj się do Telegrama".

KROK 2
Następnie postępuj według instrukcji. Po weryfikacji przez AutoBOT Twojej aktywnej subskrypcji, otrzymasz dostęp do oficjalnej grupy Golden Keys by CryptoAaron oraz do kanału CHAT. I gotowe! Jesteś pełnoprawnym członkiem grupy!

Sprawdź dokładnie wiadomości mailowe od nas, w jednej z nich kryje się specjalny kupon uprawniający do zakupu za symboliczny 1 USD modułu o tajnikach świata kryptowalut, jego najważniejszych elementach oraz rozumieniu i kontrolowaniu emocji na złotykurs.pl!

Egzamin to 30 pytań z podstaw obsługi giełdy oraz naszej strategii. Musimy mieć pewność że będziesz potrafił dobrze zarządzać pozycją zanim wpuścimy Cię do środka, chodzi o bezpieczeństwo Twojego kapitału. Należy mieć 95% poprawnych odpowiedzi by zdać.
Nie bój się! Do egzaminu można podejść nielimitowaną ilość razy 🙂

Jeśli w ciągu kilku minut nie dostaniesz potwierdzenia, wyślij proszę TXID transakcji do naszego supportu, sprawdzimy płatność. Wyślij proszę TXID na maila contact@mradvice.eu lub https://t.me/MrAdviceSupport

Tak, możesz w każdej chwili zakupić nowy dostęp, wtedy Twój aktualny dostęp zostanie przedłużony o wykupioną ilość miesięcy.

Możesz po prostu kupić dany produkt w wersji z manualną płatnością i go opłacić, wtedy my przesuniemy datę automatycznego pobrania środków za subskrypcję o tyle miesięcy ile kupisz w promocji.

Niestety, zawieszenie członkostwa nie jest możliwe.

Zgodnie z art. 38 pkt 13 ustawy o prawach konsumenta, prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów "o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy."

W związku z powyższym, zwrot nie jest możliwy.

Wszystkich pracowników naszej firmy oraz nasze fanpage/strony internetowe możesz sprawdzić tutaj:
https://mradvice.eu/verify/
https://inseed.expert/verify/

Wpisz nazwę osoby lub strony i dostaniesz informację czy to oficjalne konto/pracownik, czy oszust.

Refferale są przypisywane dożywotnio do konta w naszym sklepie oraz Twojego konta Telegramowego, nie jest możliwe ich przepisanie do innej osoby polecającej.

Na początku sprawdź naszą bazę wiedzy, są tam materiały (w tym materiały video) wyjaśniające podstawy obsługi używanych przez nas platform.
https://mradvice.eu/baza-wiedzy/

Zapraszamy do naszej darmowej grupy, w której dzielimy się podsumowaniami naszych zagrań, ważnymi ogłoszeniami, informacjami o promocjach i od czasu do czasu, próbkami treści z naszych płatnych kanałów:

https://t.me/mradvice_btc_signals

Na początku sprawdź regulamin naszego programu partnerskiego, znajdziesz go tutaj:
https://mradvice.eu/panel-marketingowy/
https://mradvice.eu/plan-marketingowy/

Później skontaktuj się naszym managerem https://t.me/mradvicevice lub supportem (https://t.me/MrAdviceSupport)