#105 NEWSLETTER Mr.Advice

Czy Europa zaczyna akceptować kryptowaluty?


Co mamy dla Was w dzisiejszym newsletterze?

  • Analiza BTC i ETH
  • Powrót analiz Aaron na Youtube
  • News crypto – Kryptowaluty drugim najpopularniejszym aktywem inwestycyjnym we Francji

ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON

#BITCOIN

Mega istotny punkt na tę chwilę to $36000, od kilku dni BTC natomiast sobie z nią radzi (większość czasu jest powyżej). 

Więc założenie jest dość proste: albo stąd albo korekta się pogłębi. Jeżeli zobaczymy ciekawe reakcje popytowe w tym tygodniu, jest szansa zobaczenia niebawem $40K na BTC.

Więc teraz najważniejsze by patrzeć czy będzie popyt. Na tę chwilę wygląda na to, że bardziej powinniśmy odbić stąd. Jeżeli nie i 36K puści, strefy zakupowe: $31700-32100 ; $33600-34500 ; $35000-35200. Tak to się prezentuje. 


#ETHEREUM

ETH jest też na etapie ważnego wsparcia przy $1950-1960, które również trzyma przy podstawie. Jest szansa na zobaczenie $2300.

Strefy zakupowe dla ETH to cały przedział $1800-1860. 


#ALTCOIN

Co do altcoina na ten tydzień to zaryzykować można kolejne zakupy na #FET, jak przebije $0.50 to powinien się rozkręcić. Targety: $0.58 / 0.65 / 0.72 / 0.85 / 0.99.


Próbowałeś już swoich sił na rynku krypto, ale nie wyszło tak, jak chciałeś? Wiemy jak to zmienić!

Na naszym kanale dostajesz CODZIENNE analizy i update’y sytuacji, a w razie jakichkolwiek pytań nasi Admini oraz Support odpisują prawie 24/7.


WYNIKI Z TYGODNIA

Kolejny tydzień liczymy profity 🙂

Rynek daje zarobić a my uwielbiamy, gdy płynność jest duża! Poniżej możecie zobaczyć przykłady z zagrywek jakie dostarczył CryptoAaron na grupie GoldenKeys oraz Ultra!


Po opłaceniu zamówienia, dostaniesz maila z instrukcjaą jak się dodać do kanału. A w razie pytań nasz Support na stronie lub na Telegramie pod @MrAdviceSUPPORT służy pomocą.

Mamy też darmowy chat, gdzie raz na jakiś czas wrzucamy analizy, ciekawe projekty, propozycje zagrań i inne ważne informacje i możesz zobaczyć, jak to wygląda od środka:


Zastanawiasz się czy ktoś z naszych użytkowników faktycznie zarabia, korzystając z naszych produktów?

Obejrzyj opinię Oskara i sprawdź sam:


YOUTUBE CRYPTOAARONA

Youtube CryptoAarona to zbiór darmowych filmów o rynku, aspektach technicznych oraz z ogromną ilością analiz technicznych. Co tydzień dochodzą świeże informacje. A mówią, że NIE MA NIC ZA DARMO

  1. Niesamowity rajd BTC! Czy nadszedł czas dla Ethereum? Analiza rynku – BTC i ETH

Wszystkie filmy na Youtube, treści na Instagramie oraz Twitterze są darmowe. Nic Cię nie kosztuje follow’owanie, oglądanie oraz komentowanie, a nam pomaga w rozwoju.

Jeśli chcesz korzystać z top wiedzy, top analityka w Polsce, który wróży ze szklanej kuli i daje informacje jako pierwszy w Polsce to Golden Keys jest dla Ciebie!

Boisz się, że czegoś nie zrozumiesz, bo jesteś zielony?

Spokojnie, możesz skorzystać z naszej Bazy Wiedzy, gdzie zapoznasz się z podstawami oraz z darmowym kursem, który pozwoli Ci zdobyć potrzebną wiedzę, aby odpalić krypto rakietę!

Odbierz swój darmowy kurs:

A jeśli przerobiłeś nasz darmowy kurs i szukasz kolejnej dawki wiedzy to czeka na Ciebie Kurs Podstawowy lub Kurs Rozszerzony. Teraz jest idealny czas, aby nabyć umiejętności analizowania rynku oraz zdobycia dodatkowego dochodu.


NEWSY ZE ŚWIATA KRYPTO

Kryptowaluty drugim najpopularniejszym aktywem inwestycyjnym we Francji

Badanie zostało przeprowadzone na wniosek Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju wiosną 2023 roku.

Kryptowaluty są drugim najpopularniejszym rodzajem aktywów inwestycyjnych wśród dorosłych Francuzów, wynika z ankiety przeprowadzonej przez Organizację Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) opublikowanej przez głównego francuskiego regulatora finansowego, Autorité des Marchés Financiers, 13 listopada. 

Według badania, 9,4% francuskiej populacji posiada aktywa kryptograficzne, co jest tylko nieznacznie niższym odsetkiem niż w przypadku najpopularniejszego rodzaju aktywów inwestycyjnych, funduszy nieruchomości (10,7%). Kolejne 2,8% respondentów posiada niewymienialne tokeny.

Badanie objęło również grupę “nowych inwestorów”, którzy zainwestowali po raz pierwszy od początku pandemii COVID-19 w marcu 2020 roku. Nowi inwestorzy to głównie mężczyźni (64%) i są znacznie młodsi od tradycyjnych inwestorów, ze średnią wieku 36 lat w porównaniu do 51 lat w przypadku tych drugich. W tej kategorii 54% posiada aktywa kryptograficzne.

Autorzy badania zauważyli również, że nowi inwestorzy indywidualni mają “stosunkowo niski poziom wiedzy finansowej”, szczególnie ci z najmłodszej grupy w wieku 18-24 lat. Byli oni bardziej skłonni do udzielania błędnych odpowiedzi na temat podstaw strategii inwestycyjnej niż tradycyjni inwestorzy.

Badanie zostało przeprowadzone wśród 1 056 respondentów wiosną 2023 r. i obejmowało 40 pogłębionych wywiadów na temat ich potrzeb i motywacji.

Francja aktywnie dąży do objęcia wiodącej roli w Europie w zakresie gospodarki cyfrowej i innowacji. We wrześniu lokalna grupa telekomunikacyjna Iliad ujawniła inwestycję w wysokości 100 mln euro (106 mln USD) w celu sfinansowania utworzenia “laboratorium doskonałości” poświęconego badaniom nad sztuczną inteligencją w Paryżu. W tym miesiącu w dzielnicy biznesowej pod Paryżem otwarto pierwszy w swoim rodzaju Instytut Aktywów Kryptograficznych.

Źródło: www.coindesk.com


Dobrego tygodnia!

Mr.Advice TEAM

Podobne wpisy

Dodaj komentarz