#104 NEWSLETTER Mr.Advice

Co zawiera White Paper, dotyczacy regulacji Metaverse od Zjednoczonych Emiratów Arabskich?

Co mamy dla Was w dzisiejszym newsletterze?

  • Analiza BTC i ETH
  • Wyniki tygodniowe z Golden Keys
  • News crypto – White paper pod regulacje Metaverse od Emiratów ­­

ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON

#BITCOIN

Aktualnie cały czas poruszamy się powyżej ostatniej strefy akumulacji, czyli powyżej poziomu $36 000, już od paru dni, co ewidentnie umacnia cenę na Bitcoinie. Natomiast trzeba brać pod uwagę, że tak naprawdę od $27-28k rośniemy non stop, a jedyne korekty jakie były po drodze, to korekty do strefy akumulacji, ale bez żadnej znaczącej korekty. Ta sytuacja utrzymuje się już od kilku tygodni, więc podejrzewam, że sytuacja związana z korektą nastąpi szybciej, niż później. Dlatego obstawiam, że korekta, albo nastąpi z tego poziomu aktualnie i pomału już zaczniemy korekcić, pomału wracając poniżej poziomu $36 000 i później poniżej poziomu $33 000; albo dostaniemy od rynku jeszcze jedną nogę wzrostową, której zasięg podejrzewam, że będzie między $39 000, a $41 000. I tutaj z tej strefy finalnie doczekamy się korekty, czyli po prostu będzie jeszcze jedna taka paraboliczna noga wzrostowa, która zakończy się właśnie korektą z tych poziomów i później dalej spadniemy do poziomu poniżej $36 000, aż poniżej $33 000, docelowo do strefy nawet $29-31k.


#ETHEREUM

Sytuacja w zeszłym tygodniu mocno się zmieniła, ponieważ jak do tej pory Ethereum było bardzo z tyłu za Bitcoinem, tak w tym tygodniu bardzo mocno go nadgoniło. Trend spadkowy globalny był w okolicach $1970-2000, gdzie został przebity, zretestowany i dalej już mieliśmy kontynuację powyżej $2100 za sztukę na Ethereum, co pokazuje, że umocniło się Ethereum jeszcze bardziej. Aktualnie jesteśmy na dość ważnym poziomie oporu, strefa $2100-2200 jest dosyć dużym oporem. Jeżeli zostanie przebita, to kolejny poziom $2500-2700-2800. Jeżeli nie przebijemy tych $2100-2200 to może się Ethereum załapać również pod jakiś ruch korekcyjny. Wtedy wszystko powyżej $1600 będzie dobrą ceną zakupową, długoterminową. Wszystkie poziomy w okolicach $1700-1750-1850, tak naprawdę co co 50 dolarów, zaczynając od $1600, są atrakcyjne do kupna. Aktualnie $1700 to jest bardzo silne wsparcie na Ethereum.


#ALTCOIN

Bardzo mocno urosły nam wszystkie podane altcoiny, od stu, do nawet kilkuset procent, więc są to bardzo dobre call’e na altach z ostatnich kilku tygodni, na newsletterze. Aktualnie dalej się wstrzymam z kolejnym altcoinem, dlatego że cały czas utwierdzam się w tym, że te które są podane i były podane, po prostu radząsobie najlepiej, więc je po prostu można łapać na jakichś ruchach korekcyjnych. A coś nowego albo po prostu jakiś kolejny call na danego alta, który już był podany, spokojnie poczekam na ruch korekcyjny. Dlatego że na większości altów ruchy wzrostowe są paraboliczne, przykład INJ czy Solana, więc tutaj myślę, że jak dobrze skorekci na przykład taka kryptowaluta, jak LINK, powiedzmy skorekci 20-30-40%, to wtedy można pomyśleć nad jakimś zakupem długoterminowym.


Próbowałeś już swoich sił na rynku krypto, ale nie wyszło tak, jak chciałeś? Wiemy jak to zmienić!

Na naszym kanale dostajesz CODZIENNE analizy i update’y sytuacji, a w razie jakichkolwiek pytań nasi Admini oraz Support odpisują prawie 24/7.


WYNIKI Z TYGODNIA

Wykres za wykresem i baaardzo zielono, bo na kanale Golden Keys, gdzie Aaron podsyła najciekawsze projekty wraz z gotowymi analizami do własnych zagrywek! Wystarczy kupić w danej strefie i sprzedać na wskazanych poziomach Take Profit!


Po opłaceniu zamówienia, dostaniesz maila z instrukcjaą jak się dodać do kanału. A w razie pytań nasz Support na stronie lub na Telegramie pod @MrAdviceSUPPORT służy pomocą.

Mamy też darmowy chat, gdzie raz na jakiś czas wrzucamy analizy, ciekawe projekty, propozycje zagrań i inne ważne informacje i możesz zobaczyć, jak to wygląda od środka:


Zastanawiasz się czy ktoś z naszych użytkowników faktycznie zarabia, korzystając z naszych produktów?

Obejrzyj opinię Oskara i sprawdź sam:


YOUTUBE CRYPTOAARONA

Youtube CryptoAarona to zbiór darmowych filmów o rynku, aspektach technicznych oraz z ogromną ilością analiz technicznych. Co tydzień dochodzą świeże informacje. A mówią, że NIE MA NIC ZA DARMO


Wszystkie filmy na Youtube, treści na Instagramie oraz Twitterze są darmowe. Nic Cię nie kosztuje follow’owanie, oglądanie oraz komentowanie, a nam pomaga w rozwoju.

Jeśli chcesz korzystać z top wiedzy, top analityka w Polsce, który wróży ze szklanej kuli i daje informacje jako pierwszy w Polsce to Golden Keys jest dla Ciebie!

Boisz się, że czegoś nie zrozumiesz, bo jesteś zielony?

Spokojnie, możesz skorzystać z naszej Bazy Wiedzy, gdzie zapoznasz się z podstawami oraz z darmowym kursem, który pozwoli Ci zdobyć potrzebną wiedzę, aby odpalić krypto rakietę!

Odbierz swój darmowy kurs:

A jeśli przerobiłeś nasz darmowy kurs i szukasz kolejnej dawki wiedzy to czeka na Ciebie Kurs Podstawowy lub Kurs Rozszerzony. Teraz jest idealny czas, aby nabyć umiejętności analizowania rynku oraz zdobycia dodatkowego dochodu.


NEWSY ZE ŚWIATA KRYPTO

Rząd Zjednoczonych Emiratów Arabskich przedstawia white paper dotyczący regulacji Metaverse

Rząd Zjednoczonych Emiratów Arabskich ogłosił niedawno odsłonięcie white paper, który podkreśla potencjał Metaverse, ale także obszary, “w których globalna społeczność musi wzmocnić swoją gotowość”.

Globalnie akceptowane standardy

White paper nazwany “Responsible Metaverse Self-Governance Framework”. Zgodnie z oświadczeniem wydanym przez ministra stanu ds. sztucznej inteligencji i gospodarki cyfrowej Omara Sultana Al Olamę, dokument ten podkreśla przede wszystkim znaczenie posiadania globalnie akceptowanych standardów operacyjnych. Minister dodał, że white paper, który został opracowany we współpracy z giełdą kryptowalut Okx, podkreśla nie tylko potencjał metaverse, ale także obszary, “w których globalna społeczność musi wzmocnić swoją gotowość”. Al Olama ostrzegł jednak, że istnieje “kilka obszarów”, które nadal “wymagają dalszego dialogu, jak podkreśliliśmy w naszym dokumencie”.

Akceptacja i legitymizacja

W 35-stronicowym white paper, autorzy dokumentu podkreślają znaczenie samoregulacji i podkreślają powody, dla których potrzebna jest współpraca międzynarodowa.

“Ustanowienie wspólnych minimalnych zasad samoregulacji poprzez współpracę międzynarodową jest jednym z możliwych sposobów przeciwdziałania temu wyzwaniu. Współpracując w celu przyjęcia środków samoregulacyjnych, które są skuteczne, sprawiedliwe i promują bezpieczeństwo użytkowników metaverse, społeczność międzynarodowa (a mianowicie rządy, przemysł i społeczeństwo obywatelskie) może pomóc w ustanowieniu globalnych ram dla odpowiedzialnego i zrównoważonego rozwoju metaverse” – podsumowują autorzy white paper.

Autorzy dodali, że gdy tak się stanie, pomoże to przestrzeni poradzić sobie z kwestiami akceptacji i legitymizacji. Tymczasem w oświadczeniu prasowym ministerstwo Zjednoczonych Emiratów Arabskich przyznało, że nadal istnieje “znacząca luka”, za którą obwinia “brak jednolitych przepisów lub globalnego kodeksu postępowania dotyczącego działania w tym powstającym ekosystemie”.

Źródło: www.bitcoin.com


Miłego tygodnia!

Mr.Advice TEAM

Podobne wpisy

Dodaj komentarz