#103 NEWSLETTER Mr.Advice

Czy Mastercard wejdzie we współpracę z Metamask?


Co mamy dla Was w dzisiejszym newsletterze?

  • Analiza BTC i ETH
  • News crypto – Mastercard sprawdza potencjalnych sojuszników z Web3

ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON

#BITCOIN

BTC ciągle akumuluje. Pierwsze podbicie do $35K udane. Teraz albo będzie akumulować pod i kolejny tydzień prawdopodobnie powrót na $29-31K, albo pokusi się o jeszcze jedne podbicie do $38-40K i stamtąd wróci do wspomnianej strefy. Ten drugi scenariusz możliwy, jeżeli ostatni szczyt zostanie przebity minimum na H6. Tak czy owak w dwóch przypadkach jest możliwy ruch korekcyjny z dużym prawdopodobieństwem, więc zalecane są realizacje profitów i Stop Loss na wszystkich pozycjach również na spot. Nie lekceważ tego.


#ETHEREUM

Identyczna sytuacja, $1850 mamy osiągnięte. I albo przebijemy na H6 i zrobimy $1950-2050, albo już zaczniemy korekcić. Zakres min $1700, a nawet strefa $1450-1580 realna. Na razie szeroka, ponieważ większa zagadka jak mocno będzie spadać ETH do korekty BTC, ponieważ widzimy, że odkleił się od niego na pewien czas.


#ALTCOIN

Co do altcoina to ciężko cokolwiek powiedzieć, wszystko wygląda bardziej na „ostatnią nogę do podbicia” ( lokalnie ) więc dla bezpieczeństwa poczekamy na korektę by kupić coś interesującego. Na szczęście wszystkie alty z Newslettera poszły jako jedne z najlepszych na całym podbiciu, więc robota wykonana świetnie. 

Jeżeli rynek Ci odjechał, spokojnie, jeszcze będzie okazja.


Zastanawiasz się czy ktoś z naszych użytkowników faktycznie zarabia, korzystając z naszych produktów?

Obejrzyj opinię Oskara i sprawdź sam:


Próbowałeś już swoich sił na rynku krypto, ale nie wyszło tak, jak chciałeś? Wiemy jak to zmienić. Na naszym kanale dostajesz CODZIENNE analizy i update’y sytuacji, a w razie jakichkolwiek pytań nasi Admini oraz Support odpisują prawie 24/7.

Zapraszam do kanału Golden Keys:

Po opłaceniu zamówienia, dostaniesz maila z instrukcjaą jak się dodać do kanału. A w razie pytań nasz Support na stronie lub na Telegramie pod @MrAdviceSUPPORT służy pomocą.

Mamy też darmowy chat, gdzie raz na jakiś czas wrzucamy analizy, ciekawe projekty, propozycje zagrań i inne ważne informacje i możesz zobaczyć, jak to wygląda od środka:


YOUTUBE CRYPTOAARONA

Youtube CryptoAarona to zbiór darmowych filmów o rynku, aspektach technicznych oraz z ogromną ilością analiz technicznych. Co tydzień dochodzą świeże informacje. A mówią, że NIE MA NIC ZA DARMO


Wszystkie filmy na Youtube, treści na Instagramie oraz Twitterze są darmowe. Nic Cię nie kosztuje follow’owanie, oglądanie oraz komentowanie, a nam pomaga w rozwoju.

Jeśli chcesz korzystać z top wiedzy, top analityka w Polsce, który wróży ze szklanej kuli i daje informacje jako pierwszy w Polsce to Golden Keys jest dla Ciebie!

Boisz się, że czegoś nie zrozumiesz, bo jesteś zielony?

Spokojnie, możesz skorzystać z naszej Bazy Wiedzy, gdzie zapoznasz się z podstawami oraz z darmowym kursem, który pozwoli Ci zdobyć potrzebną wiedzę, aby odpalić krypto rakietę!

Odbierz swój darmowy kurs:

A jeśli przerobiłeś nasz darmowy kurs i szukasz kolejnej dawki wiedzy to czeka na Ciebie Kurs Podstawowy lub Kurs Rozszerzony. Teraz jest idealny czas, aby nabyć umiejętności analizowania rynku oraz zdobycia dodatkowego dochodu.


NEWSY ZE ŚWIATA KRYPTO

Mastercard sprawdza potencjalnych sojuszników z Web3: MetaMask i Ledger w zestawie

Globalny gigant płatniczy Mastercard rozważa potencjalną współpracę z firmami zajmującymi się portfelami samoobsługowymi, takimi jak MetaMask i Ledger, w ramach strategicznego nacisku na przestrzeń Web3. Powołując się na wewnętrzny raport z warsztatów strategicznych Web3, CoinDesk we wtorek powiedział, że Mastercard postrzega integrację kart płatniczych z portfelami samoobsługowymi jako przedsięwzięcie korzystne dla obu stron, pomagając dostawcom portfeli zwiększyć bazę użytkowników i lojalność użytkowników, podczas gdy posiadacze kart mogą płynnie wydawać swoje kryptowaluty.

Mastercard przyznał jednak, że uruchomienie kart w nowych regionach wymaga dużych zasobów, w czym firma wraz ze swoimi partnerami emisyjnymi może zapewnić wsparcie. Oprócz tych inicjatyw, Mastercard podobno ocenia nowe modele globalnej emisji, które wykorzystują stablecoiny i “niedrogie szybkie łańcuchy”. W raporcie nie wyjaśniono, co należy rozumieć przez “niedrogie szybkie łańcuchy”, ale jest prawdopodobne, że odnosi się to do wykorzystania stablecoinów w rozwiązaniach warstwy 2 lub w warstwie bazowej innych łańcuchów bloków niż Bitcoin (BTC) lub Ethereum (ETH). Ponadto firma pracuje nad projektami związanymi z kryptowalutami poprzez szereg nowych rozwiązań, w tym Mastercard Multi-Token Network, Crypto Credential, CBDC Partner Program oraz nowe programy kartowe łączące technologie Web2 i Web3.

Sieci kart kredytowych przechodzą na kryptowaluty

Posunięcie Mastercard wpisuje się w szerszy trend dużych sieci kart kredytowych nurkujących w krajobraz kryptowalut pomimo trudnego środowiska regulacyjnego w wielu częściach świata.

Visa, inny duży gracz, na początku tego roku ponownie wyraziła swoje zaangażowanie w kryptowaluty, zaprzeczając niedawnym doniesieniom, że gigant płatniczy planuje wstrzymać swój nacisk na kryptowaluty z powodu niepewnych warunków rynkowych.

Wśród projektów kryptowalutowych, które Visa rozpoczęła, jest test wykorzystujący Ethereum, mający na celu zademonstrowanie, w jaki sposób użytkownicy mogą uiszczać opłaty za gaz bezpośrednio w pieniądzu fiducjarnym za pośrednictwem płatności kartą Visa.

Mastercard opublikuje standardy franczyzy

Według raportu CoinDesk, kolejnym krokiem, jaki Mastercard zaplanował dla swojego przedsięwzięcia w kryptowalutach, jest teraz wydanie zestawu standardów franczyzowych, mających na celu zapewnienie ochrony konsumentów, konkurencji cenowej i wymogów monitorowania transakcji.

Jeśli standardy te zostaną zatwierdzone, Mastercard uruchomi kartę skierowaną na Unię Europejską lub Wielką Brytanię jako swój początkowy rynek, podano w raporcie.

Nadrzędnym celem jest podobno zaoferowanie użytkownikom prostego i efektywnego podatkowo rozwiązania, umożliwiającego płynne transakcje bez konieczności wstępnego finansowania lub wydawania jakichkolwiek zasobów kryptowalut.

Źródło: www.coindesk.com


Fantastycznego tygodnia!

Mr.Advice TEAM

Podobne wpisy

Dodaj komentarz