#102 NEWSLETTER Mr.Advice

Co mamy dla Was w dzisiejszym newsletterze?

  • Analiza BTC i ETH
  • News crypto – od 20 grudnia nie zapłacisz już kartą Binance

ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON

#BITCOIN

Aktualnie sytuacja nabiera większego smaku. W końcu widzimy przebicie 30K$ na BTC, gdzie przez ostatnie tygodnie nie było nawet podejścia pod tą granicę. Natomiast niech to nie złudzi, ponieważ żeby myśleć już w kategoriach „wzrosty już wróciły” realnie musimy podejść powyżej $32-33.3K najlepiej na dłużej niż tydzień. Więc aktualnie może być tak, że jeszcze 5-14 dni możemy zobaczyć jakieś wzrosty, podejście pod $32-33, a nawet więcej, ale na krócej i jeszcze będziemy schodzić poniżej $30K. Tak czy owak wszystko poniżej $27K jeżeli będzie realne to zobaczyć, wydaje się atrakcyjnym poziomem do zakupu. 


#ETHEREUM

Jak widać dalej ma problem z dogonieniem BTC, co zostawia przestrzeń na potencjalny wzrost. Możemy ujrzeć w tej rundzie podejście do 1750-1800-1850$ w zależności jak długo będzie trwać ruch wzrostowy. Wszystko poniżej 1500$ (o ile będzie możliwe ) wydaje się atrakcyjne do zakupu.


#ALTCOIN

Co do altcoina na ten tydzień to chcę zwrócić uwagę na #LINK, który w końcu po wielu miesiącu przebija box akumulacyjny i traduje powyżej 10$. Zakup na poziomie 7-8$ będą bardzo atrakcyjne, 8-10$ atrakcyjne. 15–16$ nie wydaje się odległym poziomem do osiągnięcia, krótkoterminowo. #LINK sam w sobie bardzo zyskuje na zaufaniu, więc jego potencjał jest dużo dużo większy.


Zastanawiasz się czy ktoś z naszych użytkowników faktycznie zarabia, korzystając z naszych produktów?

Obejrzyj opinię Oskara i sprawdź sam:


Próbowałeś już swoich sił na rynku krypto, ale nie wyszło tak, jak chciałeś? Wiemy jak to zmienić. Na naszym kanale dostajesz CODZIENNE analizy i update’y sytuacji, a w razie jakichkolwiek pytań nasi Admini oraz Support odpisują prawie 24/7.

Zapraszam do kanału Golden Keys:

Po opłaceniu zamówienia, dostaniesz maila z instrukcjaą jak się dodać do kanału. A w razie pytań nasz Support na stronie lub na Telegramie pod @MrAdviceSUPPORT służy pomocą.

Mamy też darmowy chat, gdzie raz na jakiś czas wrzucamy analizy, ciekawe projekty, propozycje zagrań i inne ważne informacje i możesz zobaczyć, jak to wygląda od środka:


YOUTUBE CRYPTOAARONA

Youtube CryptoAarona to zbiór darmowych filmów o rynku, aspektach technicznych oraz z ogromną ilością analiz technicznych. Co tydzień dochodzą świeże informacje. A mówią, że NIE MA NIC ZA DARMO


Wszystkie filmy na Youtube, treści na Instagramie oraz Twitterze są darmowe. Nic Cię nie kosztuje follow’owanie, oglądanie oraz komentowanie, a nam pomaga w rozwoju.

Jeśli chcesz korzystać z top wiedzy, top analityka w Polsce, który wróży ze szklanej kuli i daje informacje jako pierwszy w Polsce to Golden Keys jest dla Ciebie!

Boisz się, że czegoś nie zrozumiesz, bo jesteś zielony?

Spokojnie, możesz skorzystać z naszej Bazy Wiedzy, gdzie zapoznasz się z podstawami oraz z darmowym kursem, który pozwoli Ci zdobyć potrzebną wiedzę, aby odpalić krypto rakietę!

Odbierz swój darmowy kurs:

A jeśli przerobiłeś nasz darmowy kurs i szukasz kolejnej dawki wiedzy to czeka na Ciebie Kurs Podstawowy lub Kurs Rozszerzony. Teraz jest idealny czas, aby nabyć umiejętności analizowania rynku oraz zdobycia dodatkowego dochodu.


NEWSY ZE ŚWIATA KRYPTO

Karta Binance zostanie wycofana z użytku

od 20 grudnia 2023 r.

W ruchu, który zaskoczył wielu, Binance, jedna z najbardziej znanych marek w świecie kryptowalut, ogłosiła, że jej karta Binance zostanie wycofana z użytku od 20 grudnia 2023 roku. Społeczność kryptowalutowa jest pełna spekulacji, próbując rozszyfrować powody tej nieoczekiwanej decyzji.

Karta Binance: Konta Binance pozostają nienaruszone

Użytkownicy mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ Binance wyjaśniło, że zmiana ta nie wpłynie na ich główne konta Binance. Operacje będą kontynuowane jak zwykle, zapewniając, że handel, wypłaty i inne funkcje pozostaną niezakłócone. Zaprzestanie działalności dotyczy wyłącznie Binance Card, popularnego narzędzia wśród entuzjastów kryptowalut ze względu na jego zdolność do wypełnienia luki między aktywami cyfrowymi a tradycyjnymi sposobami wydawania pieniędzy.

Karta Binance: Powstanie Binance Pay

Dla tych, którzy ubolewają nad utratą Binance Card, firma oferuje srebrną podszewkę. Binance kieruje swoich użytkowników do Binance Pay, najnowocześniejszego rozwiązania dla transakcji kryptowalutowych. Dostępny w wybranych regionach, Binance Pay obiecuje “bezdotykową, bezgraniczną i bezpieczną” metodę zakupów za pomocą kryptowalut i wysyłania cyfrowych aktywów. Ten zwrot sugeruje zaangażowanie Binance w usprawnianie i ulepszanie płatności kryptowalutowych dla ogromnej bazy użytkowników.

Pozostawanie w kontakcie: Wsparcie Binance

Rozumiejąc potencjalne obawy i pytania, które mogą pojawić się w związku z tym ogłoszeniem, Binance zapewnia otwarte kanały komunikacji. Użytkownicy szukający jasności lub napotykający problemy mogą bezpośrednio połączyć się z zespołem wsparcia Binance za pośrednictwem oficjalnego portalu czatu pod adresem https://binance.com/en/chat.

Karta Binance: Przyszły krajobraz płatności kryptowalutowych

Ponieważ Binance podejmuje odważny krok w kierunku przekształcenia swojej oferty, branża kryptowalutowa uważnie się temu przygląda. Czy inni giganci branży pójdą w ich ślady, czy też wykorzystają tę lukę? Czas pokaże. Tymczasem użytkownikom i inwestorom zaleca się bycie na bieżąco i dostosowywanie się do stale ewoluującego świata kryptowalut.

Źródło: www.binance.com


Fantastycznego tygodnia!

Mr.Advice TEAM

Podobne wpisy

Dodaj komentarz