|

#101 NEWSLETTER Mr.Advice

Długo oczekiwana analiza rynku oraz co wspólnego ma Google Cloud z firmą Polygon?

ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON

#BITCOIN

Mamy aktualnie cenę poniżej $27.0-27.2K, co jest dość spadkowym scenariuszem. Następny punkt potencjalny do obicia to: $26.2-26.5 czy $25.0-25.3, potem już tylko okolice $23.5-24.0K. Czuć powolne wyczerpanie rynku, brakuje dosłownie właśnie jeszcze takiej lekkiej burzy, jakiejś korekty i możemy zaczynać rynek w bardziej zielonych barwach. O czym z resztą bardzo się dużo ostatnio mówi. 


#ETHEREUM

Co do ETH ciągle bez zmian. Strefa $1420-1460 gdzieś tutaj będzie dość klarownie by ocenić potencjał wzrostowy. Te poziomy od dawna wydają się atrakcyjne do zakupu, tylko cierpliwie trzeba wyczekać.


Zastanawiasz się czy ktoś z naszych użytkowników faktycznie zarabia, korzystając z naszych produktów?

Obejrzyj opinię Oskara i sprawdź sam:


Próbowałeś już swoich sił na rynku krypto, ale nie wyszło tak, jak chciałeś? Wiemy jak to zmienić. Na naszym kanale dostajesz CODZIENNE analizy i update’y sytuacji, a w razie jakichkolwiek pytań nasi Admini oraz Support odpisują prawie 24/7.

Zapraszam do kanału Golden Keys:

Po opłaceniu zamówienia, dostaniesz maila z instrukcjaą jak się dodać do kanału. A w razie pytań nasz Support na stronie lub na Telegramie pod @MrAdviceSUPPORT służy pomocą.

Mamy też darmowy chat, gdzie raz na jakiś czas wrzucamy analizy, ciekawe projekty, propozycje zagrań i inne ważne informacje i możesz zobaczyć, jak to wygląda od środka:


YOUTUBE CRYPTOAARONA

Youtube CryptoAarona to zbiór darmowych filmów o rynku, aspektach technicznych oraz z ogromną ilością analiz technicznych. Co tydzień dochodzą świeże informacje. A mówią, że NIE MA NIC ZA DARMO


Wszystkie filmy na Youtube, treści na Instagramie oraz Twitterze są darmowe. Nic Cię nie kosztuje follow’owanie, oglądanie oraz komentowanie, a nam pomaga w rozwoju.

Jeśli chcesz korzystać z top wiedzy, top analityka w Polsce, który wróży ze szklanej kuli i daje informacje jako pierwszy w Polsce to Golden Keys jest dla Ciebie!

Boisz się, że czegoś nie zrozumiesz, bo jesteś zielony?

Spokojnie, możesz skorzystać z naszej Bazy Wiedzy, gdzie zapoznasz się z podstawami oraz z darmowym kursem, który pozwoli Ci zdobyć potrzebną wiedzę, aby odpalić krypto rakietę!

Odbierz swój darmowy kurs:

A jeśli przerobiłeś nasz darmowy kurs i szukasz kolejnej dawki wiedzy to czeka na Ciebie Kurs Podstawowy lub Kurs Rozszerzony. Teraz jest idealny czas, aby nabyć umiejętności analizowania rynku oraz zdobycia dodatkowego dochodu.


NEWSY ZE ŚWIATA KRYPTO

Google Cloud jest walidatorem w sieci PoS firmy Polygon

Google Cloud dołącza do sieci Proof-of-Stake (PoS) firmy Polygon jako jeden ze zdecentralizowanych walidatorów.

W ogłoszeniu z 29 września gigant technologiczny stanie się jednym z ponad 100 walidatorów, które pomagają zabezpieczyć blockchain, wykorzystując reputację Google w zakresie usług bezpieczeństwa w kilku obszarach.

Zgodnie z oficjalnym komunikatem, Polygon wykorzysta tę samą infrastrukturę, która jest używana do zasilania Gmaila i YouTube, zwiększając zaufanie użytkowników w miarę zagęszczania się bitwy o warstwę 2 Ethereum. 

“Ta sama infrastruktura używana do zasilania @YouTube i @gmail pomaga teraz zabezpieczyć szybki, tani protokół Ethereum dla wszystkich Polygon”.

Ogłoszenie zostało potwierdzone przez oficjalne konto Google Cloud Singapore za pomocą tweeta, który brzmi: “Służymy teraz jako walidator w sieci Polygon PoS, przyczyniając się do zbiorowego bezpieczeństwa, zarządzania i decentralizacji sieci wraz z ponad 100 innymi walidatorami”.

Google Cloud jako walidator będzie uczestniczyć w zarządzaniu siecią, obsługiwać węzły i stawiać MATIC. 

Strategiczna współpraca Google z web3 

Posunięcie to jest częścią szerszych planów Google dotyczących ekosystemu blockchain, ponieważ w ostatnich miesiącach nadal rozwija kluczowe partnerstwa.

W kwietniu Google ogłosiło oferowanie usług w chmurze dla rozwiązania skalowania zkEVM firmy Polygon, wsparcie dla łańcuchów aplikacji oraz finansowanie w wysokości 200 000 USD w chmurze Google dla startupu wspieranego przez Polygon.

Wyjaśniono, że dostawca usług w chmurze będzie oferował silniki węzłów i wdrażał je jednym kliknięciem. 

“Google Cloud pomoże przyspieszyć wdrażanie podstawowych protokołów Polygon w infrastrukturze i narzędziach korporacyjnych”. 

Polygon nie jest jedynym beneficjentem wejścia Google w technologię rozproszonych rejestrów (DLT), a firma rozpoczęła współpracę z Tezos, Solana, Ronin Network itp.

W zeszłym tygodniu firma rozszerzyła usługi blockchain w swoim BigQuery, dodając 11 nowych sieci oprócz Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum Classic itp.

Według firmy, ruch ten zapewni programistom szybszy dostęp do danych publicznych w wielu łańcuchach, gdy zaczną budować zdecentralizowane aplikacje (dApps) i tworzyć inteligentne kontrakty. 

“Robimy to, ponieważ fundacje blockchain, firmy analityczne Web3, partnerzy, programiści i klienci mówią nam, że chcą mieć bardziej kompleksowy wgląd w krajobraz kryptowalut i móc przeszukiwać więcej łańcuchów. Chcą odpowiadać na złożone pytania i weryfikować subiektywne twierdzenia” – czytamy w oświadczeniu. 

Wysiłki Polygon na rzecz skalowalności 

Wraz z niedawną konkurencją i aktualizacjami na rynku, w tym w ekosystemie Ethereum wraz z uruchomieniem sieci testowej Holesky, aby platforma była bardziej skalowalna, Polygon zaoferował więcej usług w celu zwiększenia popularności wśród użytkowników.

Polygon 2.0 wyróżnia się jako główna próba skalowalności po twierdzeniach o stworzeniu warstwy wartości w Internecie. 

Został zbudowany w celu obsługi wielu łańcuchów, wspomagając transakcje międzyłańcuchowe i płynność bez narażania bezpieczeństwa i skalowalności sieci.

“Polygon 2.0 to sieć zasilanych przez ZK łańcuchów L2, zunifikowanych za pomocą nowatorskiego protokołu koordynacji międzyłańcuchowej. Dla użytkownika cała sieć będzie wyglądać tak, jakby korzystał z jednego łańcucha.

Źródło: www.cryptonews.com


Dobrego tygodnia!

Mr.Advice TEAM

Podobne wpisy

Dodaj komentarz