#82 NEWSLETTER Mr.Advice

Kto i dlaczego banuje czat GPT, analiza rynku oraz ostatnie dwa dni promocji maturalnej.


Dobry wieczór i miłej lektury!


ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON

#BTC

BTC jest w ciekawym położeniu. 

$27500 dalej jest koniecznie do dalszych wzrostów. Jak dotąd wszystkie podejścia są gaszone, co nie napawa optymizmem w lokalnej sytuacji. Natomiast z drugiej strony, trzymamy się powyżej $26600, co jest próbą potwierdzenia akumulacji pod potencjalne kontynuowanie wzrostów. Jedno jest ważne: rynek tak mocno akumuluje, że w przyszłym tygodniu powinien zacząć wyciągać cenę pod zamknięcie maja. Aktualnie 60/40 za wzrostami. Za tydzień zobaczymy, których poziomów jesteśmy bliżej. Czy $25k czy $28k. 


#ETHEREUM

O ETH oraz altcoinie dziś nie napiszę, ponieważ nie widzę miejsca na określenie kierunku.


Zastanawiasz się czy ktoś z naszych użytkowników faktycznie zarabia, korzystając z naszych produktów?

Obejrzyj opinię Piotra i sprawdź sam:


Próbowałeś już swoich sił na rynku krypto, ale nie wyszło tak, jak chciałeś? Wiemy jak to zmienić. Na naszym kanale dostajesz CODZIENNE analizy i update’y sytuacji, a w razie jakichkolwiek pytań nasi Admini oraz Support odpisują prawie 24/7.

Zapraszam do kanału Golden Keys:

Po opłaceniu zamówienia, dostaniesz maila z instrukcjaą jak się dodać do kanału. A w razie pytań nasz Support na stronie lub na Telegramie pod @MrAdviceSUPPORT służy pomocą.

Mamy też darmowy chat, gdzie raz na jakiś czas wrzucamy analizy, ciekawe projekty, propozycje zagrań i inne ważne informacje i możesz zobaczyć, jak to wygląda od środka:


YOUTUBE CRYPTOAARONA

W każdym tygodniu CryptoAaron robi trzy darmowe filmy na Youtube, gdzie znajdziesz analizę rynku, analizę jakiegoś altcoina oraz lekcję techniczną. A mówią, że NIE MA NIC ZA DARMO 🤪

  1. Powiało optymizmem? Czy to koniec korekty? Analiza rynku – BTC i ETH

Co poniedziałkowa analiza.


2.  Rozegranie OP na żywo, sygnał ! Czy to już czas na kupowanie altcoinów? Analiza altcoina.


Wszystkie filmy na Youtube, treści na Instagramie oraz Twitterze są darmowe. Nic Cię nie kosztuje follow’owanie, oglądanie oraz komentowanie, a nam pomaga w rozwoju.

Jeśli chcesz korzystać z top wiedzy, top analityka w Polsce, który wróży ze szklanej kuli i daje informacje jako pierwszy w Polsce to Golden Keys jest dla Ciebie!

Boisz się, że czegoś nie zrozumiesz, bo jesteś zielony?

Spokojnie, możesz skorzystać z naszej Bazy Wiedzy, gdzie zapoznasz się z podstawami oraz z darmowym kursem, który pozwoli Ci zdobyć potrzebną wiedzę, aby odpalić krypto rakietę, ale także mamy coś SPECJALNEGO z okazji Matur… 💪

Odbierz swój darmowy kurs:


PROMOCJA TRWA JESZCZE TYLKO PRZEZ DWA DNI!

Jesteś maturzystą albo chcesz podjąć naukę czegoś nowego? Czegoś, co pozwoli Ci pozyskać umiejętność analizowania rynku i pomnażania kapitału? 

Z okazji tegorocznych matur mamy dla Ciebie fenomenalną zniżkę na kursy. Kupon MATURA50 obniża cenę WSZYSTKICH kursów o 50%!

Promocja trwa tutaj:

Podczas składania zamówienia, pamiętaj o kodzie MATURA50.

A jeśli chcesz dokonać zakupu w złotówkach lub skorzystać z naszych rat to tutaj:


NEWSY ZE ŚWIATA KRYPTO

LieApple zakazuje swoim pracownikom używania ChatGPT


Gigant technologiczny Apple ograniczył korzystanie z popularnego chatbota sztucznej inteligencji (AI) ChatGPT z powodu obaw, że jego wrażliwe dane mogą zostać naruszone.

Raport The Wall Street Journal ujawnił, że wewnętrzny dokument dla pracowników Apple zakazał korzystania z ChatGPT wspieranego przez Microsoft i podobnych narzędzi AI, podczas gdy firma rozwija własną technologię AI.

Zgodnie z dokumentem, deweloper iPhone’a obawia się, że pracownicy będą korzystać z programów i ujawniać poufne informacje firmowe. 

Wspomniano również o ograniczeniu narzędzia AI Copilot firmy GitHub, aplikacji należącej do Microsoftu, która automatyzuje pisanie kodu oprogramowania.

Ten wewnętrzny zakaz pojawił się po tym, jak aplikacja ChatGPT zadebiutowała na iOS w sklepie z aplikacjami Apple 18 maja. Nowa aplikacja jest obecnie dostępna dla użytkowników iPhone’ów i iPadów w Stanach Zjednoczonych, ale zamierza rozszerzyć się na dodatkowe kraje “w nadchodzących tygodniach”, wraz z wersją na Androida, która pojawi się “wkrótce”.

Oprócz Apple, inne duże firmy ograniczyły wewnętrzne wykorzystanie ChatGPT. 2 maja Samsung wysłał notatkę do pracowników zakazującą korzystania z narzędzi generatywnej sztucznej inteligencji, takich jak ChatGPT.

W przypadku Samsunga polityka ta była następstwem incydentu polegającego na przesłaniu przez pracowników Samsunga “wrażliwego kodu” na platformę.

Samsung powiedział pracownikom, którzy korzystają z takich aplikacji na urządzeniach osobistych, aby nie przesyłali żadnych informacji firmowych, w przeciwnym razie mogą spotkać się z “działaniami dyscyplinarnymi do rozwiązania stosunku pracy włącznie”.

Oprócz Samsunga i Apple, firmy takie jak JPMorgan, Bank of America, Goldman Sachs i Citigroup również zakazały wewnętrznego korzystania z generatywnych narzędzi AI, takich jak ChatGPT. Wiele firm zakazujących pracownikom korzystania z chatbotów AI jest również w trakcie tworzenia własnych aplikacji. Na początku maja dyrektor generalny Apple Time Cook powiedział, że firma planuje “wpleść” sztuczną inteligencję do swoich produktów.

Źródło: www.cointelegraph.com


NEWSY FIRMOWE

1. Współpracujemy z kantorami Cashify.pl . Na hasło Mr.Advice macie obniżoną prowizję do 2,5%, a przy dłuższej i większej współpracy jest to do negocjacji. Standardowo w Polsce prowizja od wymiany waha się pomiędzy 3-6%, więc naprawdę dobry deal. W celu umówienia wizyty kontakt pod numerem 888 764 888 lub na Telegramie @cashify_moko 


ROZKŁAD JAZDY NA TEN TYDZIEŃ

PONIEDZIAŁEK19:00LIVE: Analiza techniczna BTC I ETH
WTOREK19:00FILM: Aspekty techniczne
CZWARTEK19:00LIVE: Analiza altcoina

Pozytywnego tygodnia!

Mr.Advice TEAM

Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne wpisy

Dodaj komentarz