#81 NEWSLETTER Mr.Advice

W którym McDonalds zapłacisz Bitcoinem i jak wygląda dzisiaj rynek?

Dobry wieczór i miłej lektury!


ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON

Zeszły tydzień był bardzo „ciekawy” dla rynku Crypto. Można powiedzieć bardzo krwawy na altcoinach, kiedy patrząc na samego BTC, naprawdę trzyma się dość dobrze. Dla jednych to był trudny czas, konto pokazuje o wiele mniej, a niektórzy pewnie ponieśli likwidacje na dźwigni, ponosząc bolesną lekcje. Takie tygodnie jak te w hossie będą jeszcze co najmniej 2-4x, więc stąd powtarzam: możesz grać duże pozycje, bez SL i zrobić konto x kilka, jednak pewnego dnia, wyzerujesz się. To przychodzi prędzej, czy później. Pamiętaj, prawdopodobnie mocne wzrosty przed nami, wiec trzymaj kapitał na ten czas !

#BTC

Po krótce, jeżeli zamkniemy się dziś na świecy tygodniowej korpusem powyżej $27100-27200, prawdopodobnie wracamy do wzrostów. Kolejne opory: $27700-27800 oraz $28600-28800, potem już tylko 30K, a nawet 32K. Jeżeli cena nie zamknie się powyżej, prawdopodobnie może zejść do strefy $26150-26400 skąd może odbić. Najmniej oczekiwany cel to zejście na jeszcze niższy dołek, gdzie atrakcyjny wydaje się pułap $25100-25500. Max jaki jest dla całego ruchu wzrostowego to $24.3K.


#ETHEREUM

ETH z kolei jest mocniejsze niż BTC, trzyma się dzielnie. Strefa aż do 1700$ trzyma ETH, więc przestrzeń na zajęcie pozycji jest dość duża. Wszystko poniżej 1800$ jest obecnie dość atrakcyjne bądź przyszły ruch. 

Targety: $1855/ $1920/ $1990/ $2085. 


CIEKAWY ALT OD CRYPTOAARONA

Z altcoinów ciekawie zapowiada się ARB, które nie spadło tak mocno jak reszta projektów i ciekawie reaguje na odbiciach. Poziom $1.10-1.17 wydaje się dość ciekawą ceną długoterminowo. 

Targety: $1.28/ $1.43/ $1.58/ $1.78.

Przyszły tydzień będzie kluczowy ! 

Powodzenia !


Zastanawiasz się czy ktoś z naszych użytkowników faktycznie zarabia, korzystając z naszych produktów?

Obejrzyj opinię Piotra i sprawdź sam:


Próbowałeś już swoich sił na rynku krypto, ale nie wyszło tak, jak chciałeś? Wiemy jak to zmienić. Na naszym kanale dostajesz CODZIENNE analizy i update’y sytuacji, a w razie jakichkolwiek pytań nasi Admini oraz Support odpisują prawie 24/7.

Zapraszam do kanału Golden Keys:

Po opłaceniu zamówienia, dostaniesz maila z instrukcjaą jak się dodać do kanału. A w razie pytań nasz Support na stronie lub na Telegramie pod @MrAdviceSUPPORT służy pomocą.

Mamy też darmowy chat, gdzie raz na jakiś czas wrzucamy analizy, ciekawe projekty, propozycje zagrań i inne ważne informacje i możesz zobaczyć, jak to wygląda od środka:


YOUTUBE CRYPTOAARONA

W każdym tygodniu CryptoAaron robi trzy darmowe filmy na Youtube, gdzie znajdziesz analizę rynku, analizę jakiegoś altcoina oraz lekcję techniczną. A mówią, że NIE MA NIC ZA DARMO 🤪

  1. Krwawy maj? Czy to koniec wzrostów przed wakacjami? Analiza rynku – BTC i ETH

Co poniedziałkowa analiza i spojrzenie na maj. Co może się wydarzyć?


2.  Co jeżeli mój kapitał stopniał zbyt mocno? Jak sobie poradzić i jaką strategię przyjąć?

Najgorszy moment w życiu każdego tradera to zobaczenie strat na portfelu. Jednak jest to normalne i naturalne. Co robić żeby sobie z tym poradzić?


3.    Szukaj monet, które odbiły najmocniej! To będą TOP Gainery w przyszłym ruchu wzrostowym!

To jeden z filmów, które zdradzają tajniki tradingu. Warto wiedzieć niż nie wiedzieć!


Wszystkie filmy na Youtube, treści na Instagramie oraz Twitterze są darmowe. Nic Cię nie kosztuje follow’owanie, oglądanie oraz komentowanie, a nam pomaga w rozwoju.

Jeśli chcesz korzystać z top wiedzy, top analityka w Polsce, który wróży ze szklanej kuli i daje informacje jako pierwszy w Polsce to Golden Keys jest dla Ciebie!

Boisz się, że czegoś nie zrozumiesz, bo jesteś zielony?

Spokojnie, możesz skorzystać z naszej Bazy Wiedzy, gdzie zapoznasz się z podstawami oraz z darmowym kursem, który pozwoli Ci zdobyć potrzebną wiedzę, aby odpalić krypto rakietę, ale także mamy coś SPECJALNEGO z okazji Matur… 💪

Odbierz swój darmowy kurs:


PROMOCJA NADAL TRWA!

Jesteś maturzystą albo chcesz podjąć naukę czegoś nowego? Czegoś, co pozwoli Ci pozyskać umiejętność analizowania rynku i pomnażania kapitału? 

Z okazji tegorocznych matur mamy dla Ciebie fenomenalną zniżkę na kursy. Kupon MATURA50 obniża cenę WSZYSTKICH kursów o 50%!

Promocja trwa tutaj:

Podczas składania zamówienia, pamiętaj o kodzie MATURA50.

A jeśli chcesz dokonać zakupu w złotówkach lub skorzystać z naszych rat to tutaj:


NEWSY ZE ŚWIATA KRYPTO

Liechtenstein otwarty na kryptowaluty


Daniel Risch, premier Liechtensteinu, powiedział niedawno, że rząd kraju rozważa przyjęcie Bitcoina (BTC) jako płatności za oficjalne usługi. Risch mówi, że plan wzywa do natychmiastowego przeliczenia każdej otrzymanej kryptowaluty na franki szwajcarskie. Odbywa się to w celu zmniejszenia niebezpieczeństw związanych z kursami wymiany. Jak stwierdził premier, frank jest oficjalną walutą księstwa, a Bitcoin nie miałby takiego samego statusu jak frank, w wywiadzie dla niemieckiego dziennika Handelsblatt opublikowanym 7 maja. Chociaż nie podał wielu szczegółów dotyczących planu, wspomniał, że “nadchodzi opcja płatności Bitcoin”.

Zarówno Zug, jak i Lugano w Szwajcarii przyjęły metodę przyjmowania płatności Bitcoin, która jest nieco podobna do tej. Tam lokalne władze podjęły kroki w celu zalegalizowania korzystania z płatności Bitcoin w celu zapłaty niektórych podatków i opłat związanych z usługami publicznymi. Nawet McDonald’s przyjmie Bitcoin, jeśli jesteś w Lugano.

Przepisy Liechtensteinu przyjazne dla kryptowalut

Ponadto nie jest to pierwszy raz, gdy wiadomości o przyjaznych dla kryptowalut regulacjach Liechtensteinu trafiły na pierwsze strony gazet; oznacza to tylko najnowszy przypadek.  Wraz z przejściem ustawy o blockchainie w 2019 roku, Liechtenstein stał się jednym z pierwszych rządów na świecie, który ustanowia specjalne przepisy związane z kryptowalutami. Od tego czasu w kraju powstało wiele różnych przedsiębiorstw z naciskiem na kryptowaluty. Wraz z innymi księstwami w Szwajcarii, które zostały wcześniej wymienione, Liechtenstein pojawił się jako jeden z wybranych kilku centrów finansowych w Europie, które zaspokajają rozwijający się rynek usług bankowych i inwestycyjnych w zakresie kryptowalut.

Firmy takie jak Liechtenstein Cryptoassets Exchange (LCX), które również mają siedzibę w “dolinie kryptowalut” w Zug, pokazują, jak alpejski kraj modernizuje swój wielowiekowy przemysł bankowy.  Miejsca takie jak Lichtenstein stopniowo rzeźbią się w wyspecjalizowanej niszy w globalnym przemyśle kryptowalutowym, łącząc postępowe stanowisko legislacyjne z ich dobrze rozwiniętymi przedsiębiorstwami usług finansowych.

Źródło: www.finbold.com


NEWSY FIRMOWE

1. Współpracujemy z kantorami Cashify.pl . Na hasło Mr.Advice macie obniżoną prowizję do 2,5%, a przy dłuższej i większej współpracy jest to do negocjacji. Standardowo w Polsce prowizja od wymiany waha się pomiędzy 3-6%, więc naprawdę dobry deal. W celu umówienia wizyty kontakt pod numerem 888 764 888 lub na Telegramie @cashify_moko 


ROZKŁAD JAZDY NA TEN TYDZIEŃ

PONIEDZIAŁEK19:00Analiza techniczna BTC I ETH
WTOREK19:00Aspekty techniczne
CZWARTEK19:00Analiza altcoina

Dobrego tygodnia!

Mr.Advice TEAM

Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne posty

Dodaj komentarz