#80 NEWSLETTER Mr.Advice

Film kim jest Adam Kuczyński, analiza #SUI, jakie alty wyglądają ciekawie oraz co Apple robi z AI.

Dobry wieczór w poniedziałek,

Mamy nadzieję, że majówka się udała, a powrót do pracy i obowiązków nie był zbyt trudny. Zapraszamy do naszego newslettera!


ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON

#BTC

#BTC poprzez FUD na Binance zleciał poniżej ważnego poziomu 28k$. Teraz warto ten poziom obserwować i patrzeć, czy cena wróci. Jak wróci, to mamy pierwsze potwierdzenie na podejście do poziomu: $28700, a potem $29600. I ten drugi jak zostanie przebity, to możliwy atak na $32k na BTC. 

Pesymistyczny scenariusz: jeżeli $27.5K puści, to prawdopodobnie zobaczymy zejście do $24.5-25.5K więc tu jest bardzo silne wsparcie, które ma dużą szansę na obronę. Natomiast jeszcze liczymy na obronę tego pierwszego, ponieważ $28K może być dziś obronione.


#ETHEREUM

Co do ETH, trzyma się dobrze. Póki $1833 trzyma, jest ok. Teraz ważne by cena wróciła powyżej $1900 ( pierwszy przystanek ) oraz $1940 ( drugi ). Dalsze wzrosty po ponownym przekroczeniu $2000. 


CIEKAWY ALT OD CRYPTOAARONA

Co do ciekawego alta, najlepiej trzyma się: RNDR oraz WOO. 

Aptos również jest w ciekawym położeniu i na tych 3 monetach można pomału rozejrzeć się za jakąś analizą na wzrosty.


Zastanawiasz się czy ktoś z naszych użytkowników faktycznie zarabia, korzystając z naszych produktów?

Obejrzyj opinię Piotra i sprawdź sam:


Próbowałeś już swoich sił na rynku krypto, ale nie wyszło tak, jak chciałeś? Wiemy jak to zmienić. Na naszym kanale dostajesz CODZIENNE analizy i update’y sytuacji, a w razie jakichkolwiek pytań nasi Admini oraz Support odpisują prawie 24/7.

Zapraszam do kanału Golden Keys:

Po opłaceniu zamówienia, dostaniesz maila z instrukcjaą jak się dodać do kanału. A w razie pytań nasz Support na stronie lub na Telegramie pod @MrAdviceSUPPORT służy pomocą.

Mamy też darmowy chat, gdzie raz na jakiś czas wrzucamy analizy, ciekawe projekty, propozycje zagrań i inne ważne informacje i możesz zobaczyć, jak to wygląda od środka:


YOUTUBE CRYPTOAARONA

W każdym tygodniu CryptoAaron robi trzy darmowe filmy na Youtube, gdzie znajdziesz analizę rynku, analizę jakiegoś altcoina oraz lekcję techniczną. A mówią, że NIE MA NIC ZA DARMO 🤪

  1. Kim jest Aaron Kuczynski ?

Ostatni czas był bogaty w komentarze na temat Aarona. Zobacz co on ma do powiedzenia na te gorące tematy 😉


2.   Najlepsza strategia lewarowania dla hazardzistów. Oraz jak zrozumieć ryzyko przy lewarze ?

Kto nigdy nie grał na lewarze, ten nigdy nie trejdował. Materiał KONIECZNY.


3. Analiza SUI. Musisz znać trendy, aby maksymalnie wykorzystać ruch wzrostowy!

Altcoin #SUI w całej okazałości.


Wszystkie filmy na Youtube, treści na Instagramie oraz Twitterze są darmowe. Nic Cię nie kosztuje follow’owanie, oglądanie oraz komentowanie, a nam pomaga w rozwoju.

Jeśli chcesz korzystać z top wiedzy, top analityka w Polsce, który wróży ze szklanej kuli i daje informacje jako pierwszy w Polsce to Golden Keys jest dla Ciebie!

Boisz się, że czegoś nie zrozumiesz, bo jesteś zielony?

Spokojnie, możesz skorzystać z naszej Bazy Wiedzy, gdzie zapoznasz się z podstawami oraz z darmowym kursem, który pozwoli Ci zdobyć potrzebną wiedzę, aby odpalić krypto rakietę, ale także mamy coś SPECJALNEGO z okazji Matur… 💪

Odbierz swój darmowy kurs:

Jesteś maturzystą albo chcesz podjąć naukę czegoś nowego? Czegoś, co pozwoli Ci pozyskać umiejętność analizowania rynku i pomnażania kapitału? 

Z okazji tegorocznych matur mamy dla Ciebie fenomenalną zniżkę na kursy. Kupon MATURA50 obniża cenę WSZYSTKICH kursów o 50%!

Promocja trwa tutaj:

Podczas składania zamówienia, pamiętaj o kodzie MATURA50.

A jeśli chcesz dokonać zakupu w złotówkach lub skorzystać z naszych rat to tutaj:


NEWSY ZE ŚWIATA KRYPTO

Tim Cook mówi, że Apple wplecie AI do produktów, a naukowcy będą pracować nad rozwiązaniem problemu stronniczości


Prezes Apple, Tim Cook, dał rzadkie, bardzo strzeżone, spojrzenie na murowany ogród Apple podczas części Q&A niedawnej rozmowy o zarobkach, gdy zapytany o jego myśli na temat generatywnej sztucznej inteligencji (AI) i gdzie “widzi, że to idzie”.

Cook powstrzymał się od ujawnienia planów Apple, stwierdzając z góry: “Nie komentujemy map drogowych produktów”. Napomniał jednak, że firma była zainteresowana przestrzenią:

“Myślę, że to bardzo ważne, aby być świadomym i rozważnym w sposobie podchodzenia do tych spraw. I jest wiele kwestii, które muszą zostać uporządkowane. (…) Ale potencjał jest z pewnością bardzo interesujący”.

CEO dodał później, że firma postrzega “AI jako ogromną” i będzie “kontynuować wplatanie jej w nasze produkty na bardzo przemyślanych zasadach.”

Komentarze Cooka na temat podejmowania “celowego i przemyślanego” podejścia mogłyby wyjaśnić nieobecność firmy w przestrzeni generatywnej AI. Istnieją jednak pewne przesłanki, że Apple prowadzi własne badania nad pokrewnymi modelami.

Praca badawcza, która ma zostać opublikowana na konferencji Interaction Design and Children w czerwcu tego roku, szczegółowo opisuje nowatorski system zwalczania uprzedzeń w rozwoju zestawów danych uczenia maszynowego.

Tendencja do tworzenia przez model sztucznej inteligencji niesprawiedliwych lub niedokładnych prognoz na podstawie nieprawidłowych lub niekompletnych danych jest często wymieniana jako jeden z najpilniejszych problemów związanych z bezpiecznym i etycznym rozwojem generatywnych modeli sztucznej inteligencji.

Praca, którą można obecnie przeczytać w wersji preprint, opisuje system, w którym wielu użytkowników miałoby równy wkład w rozwój zbioru danych systemu AI.

Status quo rozwoju generatywnej AI nie dodaje w ludzkiej informacji zwrotnej aż do późniejszych etapów, kiedy modele zwykle już zyskały uprzedzenia treningu.

Nowe badania Apple’a uwzględniają opinie ludzi na bardzo wczesnych etapach tworzenia modelu, aby zasadniczo zdemokratyzować proces selekcji danych. W rezultacie, według badaczy, powstał system, który stosuje “praktyczne, oparte na współpracy podejście do wprowadzania strategii tworzenia zrównoważonych zbiorów danych”.

Należy wspomnieć, że to badanie zostało zaprojektowane jako paradygmat edukacyjny, aby zachęcić nowicjuszy do zainteresowania się rozwojem uczenia maszynowego.

Skalowanie technik opisanych w artykule do wykorzystania w trenowaniu dużych modeli językowych (LLM), takich jak ChatGPT i Google Bard, mogłoby okazać się trudne. Badania pokazują jednak alternatywne podejście do walki z uprzedzeniami.

Ostatecznie, stworzenie LLM bez niepożądanej stronniczości może stanowić przełomowy moment na drodze do rozwoju systemów AI na poziomie człowieka.

Takie systemy stoją na przeszkodzie każdemu aspektowi sektora technologicznego, zwłaszcza światom fintech, handlu kryptowalutami i blockchain. Bezstronne boty do handlu akcjami i kryptowalutami, zdolne do rozumowania na poziomie człowieka, mogłyby na przykład wstrząsnąć globalnym rynkiem finansowym, demokratyzując wysokopoziomową wiedzę handlową.

Ponadto wykazanie bezstronnego LLM mogłoby przejść długą drogę w kierunku zaspokojenia rządowych obaw dotyczących bezpieczeństwa i etyki w branży generatywnej AI.

Jest to szczególnie godne uwagi dla Apple, ponieważ każdy produkt generatywnej AI, który opracuje lub zdecyduje się wspierać, będzie mógł skorzystać z wbudowanego w iPhone’a chipsetu AI i jego 1,5 miliarda użytkowników.

Źródło: www.cointelegraph.com  


NEWSY FIRMOWE

1. Współpracujemy z kantorami Cashify.pl . Na hasło Mr.Advice macie obniżoną prowizję do 2,5%, a przy dłuższej i większej współpracy jest to do negocjacji. Standardowo w Polsce prowizja od wymiany waha się pomiędzy 3-6%, więc naprawdę dobry deal. W celu umówienia wizyty kontakt pod numerem 888 764 888 lub na Telegramie @cashify_moko 


ROZKŁAD JAZDY NA TEN TYDZIEŃ

PONIEDZIAŁEK19:00Analiza techniczna BTC I ETH
WTOREK19:00Aspekty techniczne
CZWARTEK19:00Analiza altcoina

Zielonego tygodnia!

Mr.Advice TEAM

Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne wpisy

Dodaj komentarz