#79 NEWSLETTER Mr.Advice

Ważne daty i poziomy dla BTC i ETH, co CZ myśli o regulacjach krypto i czym jest choppiness index.


Dobry wieczór,

W tamtym tygodniu nie dostaliście newslettera i pewnie tęskniliście, ale nic straconego, w tym numerze mamy dla was podwójne informacje! A także coś na co czekało dużo osób, czyli odniesienie się CryptoAarona do ostatniej fali hejtu.

Przy okazji życzymy Wam też wspaniałej majówki!


Czytasz te newslettery i może nawet nie znasz historii Aarona, skąd się wziął i dlaczego niby może nazywać się ekspertem, zwłaszcza po ostatnich wydarzeniach?

Koniecznie obejrzyj ten materiał!


Z kolei ten artykuł przybliży Ci dlaczego Aaron to inspiracja, ale też mentor, którego warto posłuchać. 


ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON

#BTC

Mamy zamknięcie miesiąca w pozycji neutralnej. Lokalnie może to powodować korektę, nawet z AT widzimy wyciągane knoty po $30K, które reagują mocno podażowo. Więc cena chce iść do $31K, lecz jeszcze jest duże ciśnienie przy tych poziomach. Może za 4-5 próbą się uda ? 

Tak czy owak możemy zobaczyć ruch korekcyjny do okolic $27500-28200 ( najbardziej prawdopodobny ) ( uważaj też na wick do dołu i ponowny test okolic $27K czy nawet manipulacji wybijającej niższy dołek ) , dlatego jeżeli zdecydujesz się na ordery oczekujące, SL musi być pod ostatnim dołkiem. Wszystko powinno się wydarzyć w okolicy 1-5 maja, patrząc na timing po tym czasie powinniśmy zbierać się do ruchu. W okolicy 13-16 maja wygląda na mocną koncentrację ruchu, więc będziemy widzieć czy to jest mocny początek, czy już moment na realizacje. 


#ETHEREUM

ETH zakresowo wychodzi do $1765-1790 jako odpowiednik strefy dla BTC, aczkolwiek przynajmniej na tę chwilę, BTC wygląda silniej ( lokalnie ). Zatem od $1765 do $1820 ( można zacząć wyżej, ponieważ rynek w ogólnym rozrachunku wygląda wzrostowo ) i aby nie uciekł, można zacząć dokładać szybciej.


DAWKA WIEDZY OD CRYPTOAARONA

Dziś omówimy sobie jeden wskaźnik, na który warto od czasu, do czasu zerknąć.

Przydaje się do tradingu w momentach, gdy chcemy określić możliwości monety w danej chwili.

Jest to CHOP ( Indeks Choppiness ).

To narzędzie pokazuje nic innego, jak poziom naładowania do ruchu ( paliwo, siłę etc. ). Im bliżej górnej bandy się znajduje, tym większa energia na ruch, ale ten ruch może się odbyć w dwie strony, na wykresie zaznaczyłem okręgami momenty, gdzie dobrze to widać.

To w takim razie jak z niego korzystać, żeby pomagał w tradingu? – Musimy go połączyć z resztą technik analizy technicznej, dzięki temu jesteś w stanie określić prawdopodobny kierunek ruchu, a CHOP podpowie Ci, czy ma szansę być silny.

Dokładny opis tej strategii znajdziecie w kursie na 

https://zlotykurs.pl/


Zastanawiasz się czy ktoś z naszych użytkowników faktycznie zarabia, korzystając z naszych produktów?

Obejrzyj opinię Magdy i sprawdź sam:


Próbowałeś już swoich sił na rynku krypto, ale nie wyszło tak, jak chciałeś? Wiemy jak to zmienić. Na naszym kanale dostajesz CODZIENNE analizy i update’y sytuacji, a w razie jakichkolwiek pytań nasi Admini oraz Support odpisują prawie 24/7.

Zapraszam do kanału Golden Keys:

Po opłaceniu zamówienia, dostaniesz maila z instrukcjaą jak się dodać do kanału. A w razie pytań nasz Support na stronie lub na Telegramie pod @MrAdviceSUPPORT służy pomocą.

Mamy też darmowy chat, gdzie raz na jakiś czas wrzucamy analizy, ciekawe projekty, propozycje zagrań i inne ważne informacje i możesz zobaczyć, jak to wygląda od środka:


YOUTUBE CRYPTOAARONA

W każdym tygodniu CryptoAaron robi trzy darmowe filmy na Youtube, gdzie znajdziesz analizę rynku, analizę jakiegoś altcoina oraz lekcję techniczną. A mówią, że NIE MA NIC ZA DARMO 🤪

  1. Analiza BTC i ETH na żywo. Dokąd spadnie i kiedy będzie 28.7K$?

2.   Perfekcyjne wejście w rynek? Jak wchodzić w przypadku paraboli? Aspekty techniczne w tradingu.


3. Analiza CFX na żywo. Gdzie odkupić ? Dominacja BTC spada!


4. Analiza BONUSOWA BTC i ETH. Gdzie jest koniec spadków?


5. Jak nisko zejdziemy? Jak zamknie się świeca miesięczna? Analiza rynku – BTC i ETH


6. Analiza ARB. Mądrze wybierz altcoiny podczas korekty! Które odbiją najbardziej?


Wszystkie filmy na Youtube, treści na Instagramie oraz Twitterze są darmowe. Nic Cię nie kosztuje follow’owanie, oglądanie oraz komentowanie, a nam pomaga w rozwoju.

Jeśli chcesz korzystać z top wiedzy, top analityka w Polsce, który wróży ze szklanej kuli i daje informacje jako pierwszy w Polsce to Golden Keys jest dla Ciebie!

Boisz się, że czegoś nie zrozumiesz, bo jesteś zielony?

Spokojnie, możesz skorzystać z naszej Bazy Wiedzy, gdzie zapoznasz się z podstawami oraz z darmowym kursem, który pozwoli Ci zdobyć potrzebną wiedzę, aby odpalić krypto rakietę 💪

Odbierz swój darmowy kurs:


NEWSY ZE ŚWIATA KRYPTO

CEO Binance, Changpeng Zhao, chwali nową regulację UE dotyczącą kryptowalut


Zgodnie z oficjalną stroną internetową BitPay, klienci mogą kupić Ethereum online za pomocą oprogramowania samoobsługowego portfela platformy lub widgetu zakupowego, który jest kompatybilny z Apple Pay.

BitPay to dostawca usług płatności kryptowalutowych z siedzibą w Atlancie w stanie Georgia w USA. Został założony w maju 2011 roku przez Tony’ego Gallippi i Stephena Pair. Zapewnia usługi przetwarzania płatności Bitcoin i Bitcoin Cash dla sprzedawców.

Firma została założona po raz pierwszy w 2011 roku, aby zapewnić usługi płatności mobilnych dla firm, które chciały zaakceptować Bitcoin. Do października 2012 roku wzrosła do 1 100 aktywnych kupców, w tym kupców WordPress Bitcoin.

Parlament Unii Europejskiej przyjął ustawę w celu zwalczania swojej wieloletniej walki z rynkiem kryptowalut i wprowadza ustawę MiCA. Przez długi czas branża kryptowalutowa pozostawała bez regulacji i była przedmiotem zainteresowania kilku organów regulacyjnych. W celu ograniczenia tego zagrożenia, kilka organów regulacyjnych w UE, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych od tego czasu kontynuowało szukanie sposobu na giełdy i usługi kryptowalutowe. 

Regulacje MiCA powinny być mile widziane przez wielu, zwłaszcza inwestorów, ponieważ prawo zapewni, że giełdy kryptowalutowe będą odpowiedzialne za straty zgromadzone na ich platformach. Król branży kryptowalutowej Changpeng Zhao ze sławy giełdy Binance spieszył na Twittera, aby potwierdzić nowe regulacje kryptowalutowe. Według CZ, ten nowy projekt ustawy z bloku europejskiego tworzy dostosowane przepisy, które lepiej chronią inwestorów, zamiast jawnie polować na pośredników w rozwijającej się branży.

“Drobne szczegóły będą miały znaczenie, ale ogólnie uważamy, że jest to pragmatyczne rozwiązanie dla wyzwań, przed którymi wspólnie stoimy. Istnieją teraz jasne zasady gry dla giełd kryptowalutowych, aby działać w UE” – dodał. 

Lider branży wyraził gotowość do wprowadzenia kilku zmian w ramach operacyjnych giełdy Binance w ciągu najbliższych 12-18 miesięcy, aby w pełni dostosować się do tych nowo wydanych przepisów.

Unijni ustawodawcy głosowali w czwartek nad przyjęciem nowego prawa dotyczącego regulacji Transferu Funduszy – 529 osób było za, 29 przeciw, a 14 wstrzymało się od głosu. Odbyło się również głosowanie nad przyjęciem ustawy Markets in Crypto Assets (MiCA), która otrzymała 517 głosów za, 38 głosów przeciw i 18 wstrzymujących się.

W tweecie Mairead McGuinness z Komisji Europejskiej pochwaliła inicjatywę europejskich ustawodawców, określając ten ruch jako światowy pierwszy dla przestrzeni kryptowalutowej. Należy zauważyć, że te dwie ostatnie kategorie nie obejmują zdecentralizowanych finansów (DeFi) lub niefunkcjonalnych tokenów (NFT).

MiCA i jego implikacje dla Crypto

MiCA ma na celu ochronę transakcji kryptowalutowych, a transfery powyżej 1000 euro z portfeli self-hosted mogą być śledzone, a nawet blokowane w przypadku podejrzenia.  Zasada ta nie ma zastosowania do przelewów między osobami, które nie obejmują dostawcy lub przelewów między dostawcami działającymi w ich imieniu. Rynek regulacji aktywów kryptowalutowych jest uważany za znaczący kamień milowy w kryptowalutach, ponieważ ustanawia spójny zestaw zasad i przepisów dotyczących działań związanych z kryptowalutami w całej Unii Europejskiej.  Oczekuje się, że ten ruch przyniesie jasność, stabilność i bezpieczeństwo branży oraz utoruje drogę do szerszego przyjęcia i integracji z głównym systemem finansowym.

Regulacje MiCA dotyczyły kilku obaw, w tym wykorzystania kryptowalut do prania pieniędzy i finansowania terroryzmu oraz innych przestępstw. Innym problemem poruszonym w MiCA są wcześniej wspomniane kwestie przejrzystości, ujawniania, autoryzacji i nadzoru nad transakcjami.  Zapis zapewnia również, że konsumenci i inwestorzy są informowani o ryzyku operacji, kosztach, opłatach i konsekwencjach. MiCA zgadza się również na rygorystyczne środki przeciwko manipulowaniu rynkami. Ustawa odnosi się również do środowiskowych implikacji kryptowalut, implikując dostawcom usług ujawnienie ich zużycia energii i zbadanie alternatywnych źródeł energii w celu zmniejszenia ich śladu węglowego.

Źródło: www.coindesk.com 


NEWSY FIRMOWE

  1. Mastermind Dubaj 2023 zakończony! Było fantastycznie. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom i uczestniczkom za dobrą atmosferę, wysoką frekwencję na szkoleniach i wspaniałą zabawę! Do zobaczenia na kolejnych Mastermindach!

2. Współpracujemy z kantorami Cashify.pl . Na hasło Mr.Advice macie obniżoną prowizję do 2,5%, a przy dłuższej i większej współpracy jest to do negocjacji. Standardowo w Polsce prowizja od wymiany waha się pomiędzy 3-6%, więc naprawdę dobry deal. W celu umówienia wizyty kontakt pod numerem 888 764 888 lub na Telegramie @cashify_moko 


ROZKŁAD JAZDY NA TEN TYDZIEŃ

CZWARTEK19:00Analiza altcoina

Fantastycznego tygodnia!

Mr.Advice TEAM

Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne posty

Dodaj komentarz