#78 NEWSLETTER Mr.Advice

Bycze oznaki na BTC i ETH, wyniki z ostatniego tygodnia, czy zapłacimy w ETH przez ApplePay i co mają wspólnego nieruchomości z krypto?


Dobry wieczór,

Jak podsumować ostatni tydzień? Pasmo sukcesów, zieleń i euforia! Powtarzamy kolejny raz i do znudzenia, najprawdziwszą prawdę o rynku, czyli CIERPLIWOŚĆ popłaca. 

Co ciekawego wydarzyło się na rynku? Bitcoin przebił $30,000, a Ethereum $2,000. Dla nas to żadna niespodzianka, a po prostu potwierdzenie słów CryptoAarona, który twardo utrzymuje się przy swoim zdaniu, że jest byczo, a będzie jeszcze bardziej.


Co ciekawego u nas w grupie?

Podsumujmy kilka zagrań z Golden Keys 2.0: 

#BTC LONG TP1, #FIL TP1, #FET TP1, #AGIX TP1, #APTOS TP1 i TP2, #NEAR TP2, #OP TP2, #HOOK TP2, #CHZ TP2, #CFX TP2, #JASMY TP2, #OCEAN TP2, #AAVE TP2, #ARB TP3, #ATOM TP3, #GMX TP3 i TP1, #INJ TP6, #WOO TP6, #ID TP6

Co oznaczają te chińskie znaczki? TP czyli Take Profit, czyli osiągnięte poziomy, gdzie było polecenie zamknięcia pozycji i zaksięgowania profitów 😉 

Niektóre z tych zagrań można było otworzyć podczas oglądania darmowych filmów na Youtube CryptoAarona, a reszta była i jest dostępna w Golden Keys 2.0.


Czytasz te newslettery i może nawet nie znasz historii Aarona, skąd się wziął i dlaczego niby może nazywać się ekspertem?

Aaron wystąpił gościnnie u Kuby Midla, obejrzyj wywiad i zobacz, dlaczego ludzie tracą głowę z powodu krypto!

https://youtu.be/sGhKeICRSV8

Z kolei ten artykuł przybliży Ci dlaczego Aaron to inspiracja, ale też mentor, którego warto posłuchać. 


ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON

#BTC

Wyczekiwany i bardzo byczo prognozujący poziom dla #BTC został osiągnięty, $30K miło Cię znowu widzieć! 

BTC jak widać jest niesamowicie silny. Można powiedzieć, że „zagościł na dobre” powyżej $30K. Nawet jeżeli się doczekamy jakieś małego odreagowania, to nie widać go niżej niż $28,800. Widać za to, że BTC ma chęć na $32K, a nawet $33K. Więc oczywiście trzeba dać sobie cierpliwości, bo poziom jest bardzo prawdopodobny, jednak swoje trzeba wyczekać.


#ETHEREUM

Tutaj również bardzo dobre wieści dla Hodlerów i miłośników ETH, bo mamy $2k! 

ETH tak samo silne, powyżej 2000$ zagościło tak mocno, że poniżej $2050 nawet nie chce zejść. Akumuluje i ma chęć na więcej, $2200-2300 jest w zasięgu.


DODATKOWY ALTCOIN

Co ciekawe, zaczyna być pomału wycenienie #LTC, które w sierpniu ma swój halving. Myślę, że za parę tygodni zobaczymy na nim $150.

#LTC w przedziale $95-105 wydaje się atrakcyjne pod przyszłe wzrosty i poniżej w najbliższym czasie możemy go już nie zobaczyć.


Zastanawiasz się czy ktoś z naszych użytkowników faktycznie zarabia, korzystając z naszych produktów?

Obejrzyj tą opinię i sprawdź sam:

Próbowałeś już swoich sił na rynku krypto, ale nie wyszło tak, jak chciałeś? Wiemy jak to zmienić. Na naszym kanale dostajesz CODZIENNE analizy i update’y sytuacji, a w razie jakichkolwiek pytań nasi Admini oraz Support odpisują prawie 24/7.

Zapraszam do kanału Golden Keys:

Po opłaceniu zamówienia, dostaniesz maila z instrukcjaą jak się dodać do kanału. A w razie pytań nasz Support na stronie lub na Telegramie pod @MrAdviceSUPPORT służy pomocą.

Mamy też darmowy chat, gdzie raz na jakiś czas wrzucamy analizy, ciekawe projekty, propozycje zagrań i inne ważne informacje i możesz zobaczyć, jak to wygląda od środka:


YOUTUBE CRYPTOAARONA

W każdym tygodniu CryptoAaron robi trzy darmowe filmy na Youtube, gdzie znajdziesz analizę rynku, analizę jakiegoś altcoina oraz lekcję techniczną. A mówią, że NIE MA NIC ZA DARMO 🤪

  1. Kwiecień zaczyna się mocno! Czy BTC utrzyma się powyżej 30k? Analiza rynku – BTC i ETH

2.   Kwiecień i maj – Najważniejszymi miesiącami w tym roku!!! Jak realizować zyski?


3. Analiza ETC na żywo


Wszystkie filmy na Youtube, treści na Instagramie oraz Twitterze są darmowe. Nic Cię nie kosztuje follow’owanie, oglądanie oraz komentowanie, a nam pomaga w rozwoju.

Jeśli chcesz korzystać z top wiedzy, top analityka w Polsce, który wróży ze szklanej kuli i daje informacje jako pierwszy w Polsce to Golden Keys jest dla Ciebie!

Boisz się, że czegoś nie zrozumiesz, bo jesteś zielony?

Spokojnie, możesz skorzystać z naszej Bazy Wiedzy, gdzie zapoznasz się z podstawami oraz z darmowym kursem, który pozwoli Ci zdobyć potrzebną wiedzę, aby odpalić krypto rakietę 💪

Odbierz swój darmowy kurs:


NEWSY ZE ŚWIATA KRYPTO

Od 15 kwietnia BitPay umożliwia kupno Ethereum (ETH) za pomocą Apple Pay


Zgodnie z oficjalną stroną internetową BitPay, klienci mogą kupić Ethereum online za pomocą oprogramowania samoobsługowego portfela platformy lub widgetu zakupowego, który jest kompatybilny z Apple Pay.

BitPay to dostawca usług płatności kryptowalutowych z siedzibą w Atlancie w stanie Georgia w USA. Został założony w maju 2011 roku przez Tony’ego Gallippi i Stephena Pair. Zapewnia usługi przetwarzania płatności Bitcoin i Bitcoin Cash dla sprzedawców.

Firma została założona po raz pierwszy w 2011 roku, aby zapewnić usługi płatności mobilnych dla firm, które chciały zaakceptować Bitcoin. Do października 2012 roku wzrosła do 1 100 aktywnych kupców, w tym kupców WordPress Bitcoin.

BitPay obsługuje płatności w 14 kryptowalutach za pomocą Apple Pay, w tym Bitcoin, Ethereum, Polygon, USDC i Dogecoin, i nie ma żadnych kosztów.

BitPay został włączony do Apple Wallet i Apple Pay w 2021 roku, umożliwiając konsumpcję Bitcoina w Internecie, w handlu detalicznym i za pośrednictwem aplikacji. Połączenie Apple Pay jest częścią większego celu firmy, aby skapitalizować niedawny wzrost wartości Bitcoin.

BitPay złożył wniosek do amerykańskiego Urzędu Kontrolera Waluty (OCC), aby stać się krajowym bankiem zaufania do końca 2020 roku. Biorąc pod uwagę wielkość Apple Pay i nasycenie rynku, ostatni krok firmy pomoże osobom, które chcą wykorzystać kryptowalutę do transakcji w świecie rzeczywistym. Klienci mogą korzystać z kart BitPay, które są powiązane z Apple Wallet, aby szybko konwertować kryptowalutę na USD, a następnie używać jej do płacenia za produkty i usługi z każdego miejsca na Ziemi.

Źródło: www.binance.com


NEWSY FIRMOWE

  1. Już za 5 dni przywitamy uczestników Mastermind Dubai 2023. Przygotowujemy ostatnie detale i nie możemy się doczekać! To będzie fantastyczny tydzień pełen wiedzy jak i rozrywki. Do zobaczenia w Dubaju! Zobacz podsumowanie poprzedniego Mastermindu:

2. Współpracujemy z kantorami Cashify.pl . Na hasło Mr.Advice macie obniżoną prowizję do 2,5%, a przy dłuższej i większej współpracy jest to do negocjacji. Standardowo w Polsce prowizja od wymiany waha się pomiędzy 3-6%, więc naprawdę dobry deal. W celu umówienia wizyty kontakt pod numerem 888 764 888 lub na Telegramie @cashify_moko 


ROZKŁAD JAZDY NA TEN TYDZIEŃ

PONIEDZIAŁEK19:00Analiza techniczna BTC i ETH
WTOREK19:00Aspekty techniczne
ŚRODA19:00Analiza altcoina

Zielonego tygodnia!

Mr.Advice TEAM

Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne wpisy

Dodaj komentarz