#77 NEWSLETTER Mr.Advice

Co tam u BTC, ETH, szybka lekcja ze struktury wykresu, marka Gucci w Web3 i mała niespodzianka między wierszami.


Dobry wieczór, 

Mamy nadzieję, że spędziliście święta w dobrej atmosferze i jesteście gotowi na wiosnę, którą już czuć w powietrzu,


ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON

#BTC

Wiem, że jeszcze nie wszyscy wiedzą, jednak dziękuję, że wytrzymaliście prawie 30 dni. Cieszę się, że w końcu ten czas nastał. 

Aktualnie czekamy na zamknięcie D1 powyżej: 

$28400 – minimum dla byków, 

$28800 – dość byczo dla byków, 

$29200 – mega byczo.


#ETH

ETH wtedy osiągnie $2000 jak tylko BTC przebije 30K$.

Resztę targetów znacie, bo już je wam wysyłałem w poprzednich newsletterach.


Nie wierzysz, że analizy CryptoAarona są skuteczne? Masz do tego prawo, aż nie sprawdzisz dowodów. W dzisiejszym numerze kolejny:

Zobacz cały wątek tutaj:


DAWKA WIEDZY OD CRYPTOAARONA


Dziś bardzo ciekawe zagadnienie, mianowicie porozmawiajmy o strukturze wykresu 🤩

Patrząc na goły wykres być może nie każdy sobie zdaje sprawę, że aż tyle można na nim zobaczyć 🙂

Narysowałem wam mnóstwo małych stref. To nic innego jak potencjalne stop lossy ustawiane przez day traderów 

– czerwone to SL dla grających LONG

– szare to SL grających SHORT 

Teraz musisz się skupić i bardzo dokładnie przepatrzeć cały ten wykres od lewej do prawej 

Zobacz ile razy próby shortowania górek były wybijane 

A potem ile prób longów było wybijanych 

I o to cała filozofia, rynek tak zbiera płynność 

Wybija w dwie strony i tak ciągle i ciągle, patrzyłeś kiedyś w ten sposób? 😎

Takie zagadnienia oraz wiele innych strategii analizy znajdziesz na:


Zastanawiasz się czy ktoś z naszych użytkowników faktycznie zarabia, korzystając z naszych produktów?

Obejrzyj tą opinię i sprawdź sam:

Szukasz codziennych analiz, update’ów sytuacji i kogoś, kto powie Ci co dokładnie robić, aby czerpać zyski z tego rynku? Zapraszam do kanału Golden Keys:

A z kodem LOND50 masz pięćdziesiąt procent zniżki! Kto pierwszy, ten lepszy  😈

Mamy też darmowy chat, gdzie raz na jakiś czas wrzucamy analizy, ciekawe projekty, propozycje zagrań i inne ważne informacje i możesz zobaczyć, jak to wygląda od środka:


YOUTUBE CRYPTOAARONA

  1. Dlaczego NIE warto robić drastycznych ruchów na rynku kryptowalut ?

2.  Co nas czeka w kwietniu? Czy znowu będzie miesiącem wzrostów? Analiza rynku – BTC i ETH


Wszystkie filmy na Youtube, treści na Instagramie oraz Twitterze są darmowe. Nic Cię nie kosztuje follow’owanie, oglądanie oraz komentowanie, a nam pomaga w rozwoju.

Jeśli chcesz korzystać z top wiedzy, top analityka w Polsce, który wróży ze szklanej kuli i daje informacje jako pierwszy w Polsce to Golden Keys jest dla Ciebie!

Boisz się, że czegoś nie zrozumiesz, bo jesteś zielony?

Spokojnie, możesz skorzystać z naszej Bazy Wiedzy, gdzie zapoznasz się z podstawami oraz z darmowym kursem, który pozwoli Ci zdobyć potrzebną wiedzę, aby odpalić krypto rakietę 💪

Odbierz swój darmowy kurs:


NEWSY ZE ŚWIATA KRYPTO

Gucci nawiązuje wieloletnią współpracę  z twórcą znanych kolekcji NFT


Gucci ogłosił wieloletnią współpracę z Yuga Labs, firmą stojącą za znanymi kolekcjami NFT, takimi jak Bored Ape Yacht Club (BAYC), CryptoPunks i Meebits. Głównym celem jest zbadanie “przecięcia między modą, a rozrywką w Metaverse”, zgodnie z komunikatem prasowym.
Dzięki najnowszemu posunięciu, włoski luksusowy dom mody z wyższej półki umacnia swoje miejsce jako wczesny gracz w Web3.


Robert Triefus, który jest starszym wiceprezesem wykonawczym Gucci, strategiem  korporacyjnym i strategiem marki oraz dyrektorem naczelnym Gucci Vault & Metaverse Ventures – zasugerował potencjalne długoterminowe zaangażowanie w przestrzeń Web3 podczas niedawnego szczytu modowo-technologicznego.
Zgodnie z raportem The Business of Fashion, Triefus porównał wczesny szał otaczający sektor NFT jako okres “dzikiego zachodu”, ale utrzymywał, że spadek z jego maksimów pod koniec 2021 roku był punktem “korekty”, pomagając rynkowi ustawić się w bardziej “rozsądnym” miejscu.


Dyrektor wykonawczy uważa, że następna generacja sieci ma potencjał do rozwijania społeczności, zachęcania klientów do lojalności i ostatecznie zwiększania generowania przychodów. Triefus był również cytowany mówiąc,
“Jesteśmy podekscytowani, że możemy ujawnić to wieloaspektowe partnerstwo z Yuga Labs, liderem i kreatywnym pionierem w web3. To da nam aktywną rolę w Otherside i 10KTF ciągłej narracji, rozwijającej się w wielu formach”.
Gucci jest w pełni gotowy do udziału w opracowanej przez Yuga-Labs i zasilanej ApeCoin platformie metaverse Otherside, począwszy od zeszłego tygodnia.


To nie jest pierwszy raz, kiedy Gucci zanurkował w przestrzeń Web3. W 2022 roku firma nawiązała współpracę z 10KTF w ramach projektu o nazwie “Gucci Grail”, w którym “cyfrowy rzemieślnik” 10KTF, Wagmi-san, tworzył ubrania i akcesoria wykorzystywane do personalizacji NFT za pomocą projektów ówczesnego dyrektora kreatywnego Gucci, Alessandro Michele. W zeszłym roku detalista wymyślił także inną kolekcję NFT – SuperGucci.


Gucci stał się pierwszą luksusową marką, która zbudowała własną przestrzeń w ramach platformy nieruchomości cyfrowych Animoca Brands The Sandbox, wzmacniając swoje miejsce w metaverse za pomocą eksperymentalnego sklepu koncepcyjnego Gucci Vault Land.
Gucci również zbliżył się z kryptowalutami w zeszłym roku, akceptując Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Wrapped Bitcoin, Litecoin, Dogecoin Shiba Inu, a także pięć stablecoinów powiązanych z USD w pięciu sklepach w Stanach Zjednoczonych.

Źródło: coindesk.com 


NEWSY FIRMOWE

  1. Współpracujemy z kantorami Cashify.pl . Na hasło Mr.Advice macie obniżoną prowizję do 2,5%, a przy dłuższej i większej współpracy jest to do negocjacji. Standardowo w Polsce prowizja od wymiany waha się pomiędzy 3-6%, więc naprawdę dobry deal. W celu umówienia wizyty kontakt pod numerem 888 764 888 lub na Telegramie @cashify_moko 

ROZKŁAD JAZDY NA TEN TYDZIEŃ

ŚRODA19:00Analiza techniczna BTC i ETH
CZWARTEK19:00Analiza altcoina
PIĄTEK19:00Aspekty techniczne

Świetnego tygodnia!

Mr.Advice TEAM

Podobne posty

Dodaj komentarz