76 NEWSLETTER Mr.Advice

Gotowe do ustawienia targety na #BTC, #ETH i #INJ, nowa sieć Polygon i kilka dowodów na naszą skuteczność.


Dobry wieczór!

Zapraszam do delikatnie innej wersji newslettera, z bonusem od CryptoAarona!


ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON

#BTC

Jeżeli chodzi o zeszły tydzień to na samym #BTC za wiele się nie zadziało, oprócz osiągnięcia chwilowo ceny powyżej $29K. Jak wiemy, $29.1-29.2K to jest jedyny opór przed osiągnięciem $30K. Jednak jak widać wystarczający, by przez parę dni zatrzymać cenę poniżej tej wartości. Najbliższe dni będą decydujące, patrząc na formację wygląda na to, że dopóki BTC większość czasu będzie utrzymywać się powyżej $28400, jest szansa na atak ponowny $29.2K i próba przebicia bezpośrednio „stąd”. 


Wtedy liczymy na targety: $30.0-30.3K, $31K, $32K, $33.0-33.3K.


Już 23 marca o tym wspomniałem na swoim Twitterze 😈

A 16 marca pisałem, że nadchodzi $28K. Też za darmo cynk 😈


Po przebiciu $33.3K jest szansa na $35.5-36.5K, jednak to wymaga konkretnego przebicia $33.3K i to jest warunek, więc na razie wybiegamy mocno w przyszłość. Na razie poszczególne poziomy są znane. Wydaje mi się, że BTC będzie chciał złapać nieco siły na tak ruch, więc pewnie nie odbędzie się to tak szybko i jeszcze parę dni się pobuja. Jeżeli bedzie chciał się trochę pobujać i korekcić to wszystko w przedziale 25.5-26.5K$ i powyżej, jest atrakcyjne do złapania cenowo i to trzyma ruch wzrostowy ( wsparcie ). Aczkolwiek cała strefa od teraz do $27200 jest miejscem do potencjalnej korekty i wtedy zakres $27.2-28.4K dla tego ruchu traktujemy jako NEUTRAL. 

Jeżeli możesz to nanieś te poziomy na wykres z opisami, to będzie łatwiej Ci zrozumieć + opisz co jest warunkiem. Wtedy zobaczysz, że daję Ci potencjalne scenariusze i wiedzę, co masz zrobić JEŻELI, a nie że napisane jest 15 scenariuszy i każdy się może zrealizować 😉


#ETH

Co do ETH, tu procentowo nieco więcej się zadziało, ale kompletnie bez fajerwerków. $1860-1880 to opór przed uderzeniem prosto w $2000. Później progi to $2100 i $2200. 

Potencjalnie jeżeli BTC osiągnie $35.5-36.5K liczę, że na ETH będzie to okolice $2600  za sztukę. Ok, plan długoterminowy znany, jeżeli chodzi o zakres korekty to od teraz do $1775 jest neutral. Jeżeli chodzi o wsparcie i to, co trzyma ruch wzrostowy dla ETH to $1675-1705.

Więc poziomy $25.5-26.5k oraz $1675-1705 to są mocne poziomy i podaje Ci je po to, abyś wiedział „DOKĄD MOŻE SPAŚĆ I NIC SIĘ NIE DZIEJE, NIE MUSZĘ SIĘ MARTWIĆ”. 


BONUSOWA ANALIZA ALTCOINA

INJ – moneta, która wygląda bardzo obiecująco, jeżeli chodzi o potencjalne wzrosty. Mimo dość neutralnego rynku, wzrosty są regularne i dynamiczne. Nie jest też nawet w pierwszej 100 marketcap, wićc potencjał INJ na wyższą cenę jest większy niż potencjalnie TOPka z marketcap, ponieważ tam zdecydowanie większa ilość kapitału jest potrzebna na podniesienie ceny. Dodatkowo ilość Update i zmian w samym projekcie wskazuje, że ich performance jest ustawiony mocno na kwiecień i do maja mogą namieszać na cenie.

Potencjalne targety:

TP1 $5.72

TP2 $6.33

TP3 $7.06

TP4 $8.25

Po targecie drugim zalecam zabezpieczenie pozycji Stop Loss.

Propozycja zakupu należy do Ciebie, bądź świadomy, że inwestycja w kryptowaluty wiąże się z ryzykiem, a powyższa informacja jest prywatnym zdaniem autora i nie należy jej traktować jako poradę inwestycyją. 

Propozycja oraz TP jest podana na rynku Spot, nie jest to zagrywka lewarowana oraz nie wykluczam spadków ceny przed osiągnięciem targetu.

Zastanawiasz się czy ktoś z naszych użytkowników faktycznie zarabia, korzystając z naszych produktów?

Obejrzyj tą opinię i sprawdź sam:


Szukasz codziennych analiz, update’ów sytuacji i kogoś, kto powie Ci co dokładnie robić, aby czerpać zyski z tego rynku? Zapraszam do kanału Golden Keys:


Przykład z tego tygodnia? Już zrealizowane 4 TP na #INJ. 

Mamy też darmowy chat, gdzie raz na jakiś czas wrzucamy analizy, ciekawe projekty, propozycje zagrań i inne ważne informacje i możesz zobaczyć, jak to wygląda od środka:


YOUTUBE CRYPTOAARONA

W każdym tygodniu CryptoAaron robi trzy darmowe filmy na Youtube, gdzie znajdziesz analizę rynku, analizę jakiegoś altcoina oraz lekcję techniczną. A mówią, że NIE MA NIC ZA DARMO 🤪

  1. Rynek stoi. Czy szykuje się większy ruch? Analiza rynku – BTC i ETH

Kolejna analiza CryptoAarona. Skuteczność ponad 80%! Zobacz na co musisz się przygotować lub sprawdź czy Aaron miał rację!


2. FUD. Czym jest? Skąd powstaje ? Jak go rozpoznać ? Czy wtedy kupować? FOMO


3. Analiza ARBITRUM ARB na żywo. Podążaj za trendami! Analiza wybranego altcoina.


Tutaj realizacja TP2 z powyższej darmowej analizy. Oglądaj i korzystaj 😉


A poprzednia analiza? TP3 zaliczone 😈


Wszystkie filmy na Youtube, treści na Instagramie oraz Twitterze są darmowe. Nic Cię nie kosztuje follow’owanie, oglądanie oraz komentowanie, a nam pomaga w rozwoju.

Jeśli chcesz korzystać z top wiedzy, top analityka w Polsce, który wróży ze szklanej kuli i daje informacje jako pierwszy w Polsce to Golden Keys jest dla Ciebie!

Boisz się, że czegoś nie zrozumiesz, bo jesteś zielony?

Spokojnie, możesz skorzystać z naszej Bazy Wiedzy, gdzie zapoznasz się z podstawami oraz z darmowym kursem, który pozwoli Ci zdobyć potrzebną wiedzę, aby odpalić krypto rakietę 💪

Odbierz swój darmowy kurs:


NEWSY ZE ŚWIATA KRYPTO

Polygon urochamia wersję beta ZkEVM, otwierając nieskończone możliwości dla DApps kompatybilnych z Ethereum


Firma Polygon, znana wcześniej jako Matic Network, ogłosiła uruchomienie swojej sieci Ethereum Virtual Machine (EVM) z technologią dowodu zerowej wiedzy (zkEVM). Oczekuje się, że zmiana ta zwiększy skalowalność zdecentralizowanych aplikacji (dApps) tworzonych w sieci Polygon, jednocześnie zwiększając jej ogólną skuteczność.

Oficjalny artykuł na blogu twierdzi, że Polygon zkEVM umożliwi zintegrowanie opcji skalowalności warstwy drugiej z siecią EthereumDowód zerowej wiedzy czyni to wykonalnym, pozwalając na walidację danych bez ich ujawniania.

Uruchomienie beta mainnetu zkEVM zwiększy również bezpieczeństwo i prywatność dApps w sieci Polygon. Dzięki temu wydaniu Polygon da programistom lepszą, tańszą i bardziej rozciągliwą podstawę do tworzenia swoich zdecentralizowanych aplikacji.

Oprócz natychmiastowego zawierania, gospodarki gazowej i tanich kosztów transakcji, Polygon zkEVM oferuje kilka innych atrakcyjnych funkcji. Funkcje te znacznie poprawią doświadczenie dewelopera, ułatwiając tworzenie dApps do zarządzania dużym wolumenem transakcji bez poświęcania wydajności lub bezpieczeństwa.

Jest to również wygodne dla koderów, aby zanurkować w ekosystemie Ethereum, ponieważ Polygon zkEVM jest wstecznie kompatybilny z popularnymi narzędziami Ethereum, takimi jak Metamask, Remix i Truffle. Ponieważ obie platformy są podobne, programy nie będą miały problemów z portowaniem swoich dApps Ethereum do sieci Polygon.

Zespół w Polygon niestrudzenie pracował nad poprawą skalowalności i efektywności swojej sieci. Wraz z rozwojem kolejnych dApps w sieci, rośnie zapotrzebowanie na skalowalne rozwiązania. Wraz z tą premierą Polygon wprowadza środek zaradczy, który może pomóc w złagodzeniu niektórych z tych trudności.

Token MATIC od Polygon wydaje się być zamknięty w impasie cenowym, ponieważ szerszy niekorzystny trend na rynku kryptowalut utrzymuje się. W momencie publikacji, cyfrowe aktywo było obserwowane w handlu na skromnym poziomie 1,03 USD pomimo zwykłego zapału społeczności, który często powoduje znaczny wzrost cen MATIC.

Moneta doświadczyła 24-godzinnej straty w wysokości 6,22 procent i siedmiodniowego spadku o ponad 12,2 procent. Utrzymuje swój status jako cel dla dużych inwestorów, jednocześnie generując optymizm, że uruchomienie zkEVM będzie służyć jako znaczący katalizator, ustanawiając Polygon jako blockchain z wyboru dla mainstreamowych firm Web 2.0.

Źródło: www.binance.com


NEWSY FIRMOWE

  1. W tym tygodniu wybraliśmy zwycięzców na nagrody o wartości 50.000 PLN! Warto śledzić nasze media i brać udział w takich akcjach! Wyniki zostały ogłoszone TUTAJ.

ROZKŁAD JAZDY NA TEN TYDZIEŃ

PONIEDZIAŁEK19:00Analiza techniczna BTC i ETH
WTOREK21:00Aspekty techniczne
CZWARTEK19:00Analiza altcoina

Dobrego tygodnia!

Mr.Advice TEAM

Podobne posty

Dodaj komentarz