75 NEWSLETTER Mr.Advice

Targety Crypto Aarona na ETH i BTC, opinia Szymona i jak Amazon wpadł ze swoimi planami z NFT.


Dobry wieczór!

W dzisiejszym newsletterze wszystko to, co najważniejsze z poprzedniego tygodnia.


ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON

#BTC

Bez zmian. Dalej strefa $25500-26500 zostaje silna, niżej zejścia nie widać. 

Targety: $29k / $30K / $31k / $32K


#ETH

ETH, silny bez zmian. Strefa wzrostowa: do $1680. 

Targety: $1800 / $1900 / $2000

Ostatnie targety silnie prawdodpobne. Siła na rynek wraca na dniach. 

Niestety 🙃


Zastanawiasz się czy ktoś z naszych użytkowników faktycznie zarabia, korzystając z naszych produktów?

Obejrzyj tą opinię i sprawdź sam:

Szukasz codziennych analiz, update’ów sytuacji i kogoś, kto powie Ci co dokładnie robić, aby czerpać zyski z tego rynku? Zapraszam do kanału Golden Keys:

Mamy też darmowy chat, gdzie raz na jakiś czas wrzucamy analizy, ciekawe projekty, propozycje zagrań i inne ważne informacje i możesz zobaczyć, jak to wygląda od środka:


YOUTUBE CRYPTOAARONA

  1. Kiedy wyczerpie się moc na BTC? Szykuje się większa korekta na rynku? Analiza rynku – BTC i ETH

Kolejna analiza CryptoAarona. Skuteczność ponad 80%! Zobacz na co musisz się przygotować lub sprawdź czy Aaron miał rację!


Wszystkie filmy na Youtube, treści na Instagramie oraz Twitterze są darmowe. Nic Cię nie kosztuje follow’owanie, oglądanie oraz komentowanie, a nam pomaga w rozwoju.

Jeśli chcesz korzystać z top wiedzy, top analityka w Polsce, który wróży ze szklanej kuli i daje informacje jako pierwszy w Polsce to Golden Keys jest dla Ciebie!

Boisz się, że czegoś nie zrozumiesz, bo jesteś zielony?

Spokojnie, możesz skorzystać z naszej Bazy Wiedzy, gdzie zapoznasz się z podstawami oraz z darmowym kursem, który pozwoli Ci zdobyć potrzebną wiedzę, aby odpalić krypto rakietę 💪

Odbierz swój darmowy kurs:


NEWSY ZE ŚWIATA KRYPTO

Plany Amazona dotyczące NFT ujawnione w piątkowym mailu z rachunkiem


W piątek po południu redaktor zarządzający CoinDesk ds. globalnej polityki i regulacji, Nikhilesh De, otrzymał wiadomość e-mail z oficjalnego konta Amazon, wyglądającego na potwierdzenie istnienia cyfrowych tokenów i galerii na platformie e-commerce.

E-mail został wysłany do De jako potwierdzenie po automatycznym odnowieniu subskrypcji kanału Amazon Prime Video. De nie zakupił tokena niezbywalnego (NFT) od Amazon i nie miał żadnej wcześniejszej wiedzy o integracji NFT przez platformę.

Email dostarcza nowych informacji na temat planów Amazona dotyczących ekspansji Web3 i podpowiada, gdzie te nowe narzędzia mogą być umiejscowione na platformie.

Od tygodni krążą plotki, że Amazon planuje wkrótce wydać własny rynek NFT, choć Amazon nie skomentował jeszcze publicznie tych doniesień.

Witryna informacyjna Crypto Blockworks po raz pierwszy przedstawiła ten pomysł w styczniu, powołując się na anonimowe źródła. Według raportu, nowe “przedsiębiorstwo aktywów cyfrowych” skupiłoby się na “grach opartych na blockchainie i powiązanych aplikacjach NFT”. Strona The Big Whale następnie podążyła za raportem na początku tego miesiąca, podając datę rozpoczęcia funkcji jako 24 kwietnia. Historia, która również powoływała się na anonimowe źródła, powiedziała, że platforma NFT będzie dostępna na stronie poprzez zakładkę z napisem “Amazon Digital Marketplace”.

W styczniu platforma cloud-computingowa Amazon Web Services ogłosiła, że będzie współpracować z Ava Labs w celu rozszerzenia swojej oferty blockchain dla przedsiębiorstw, choć nie było wzmianki o planach dotyczących NFT lub cyfrowego rynku kolekcjonerskiego.

Zgodnie z e-mailem wysłanym do De, cyfrowy token został zdeponowany w galerii hostowanej na oficjalnej stronie Amazon. Wydaje się jednak, że link podany w mailu jeszcze nie działa.

E-mail wspomina również o możliwościach odsprzedaży, zauważając, że NFT nie kwalifikowałoby się do odsprzedaży “dopóki nie zostanie odblokowane.” W mailu napisano również, że De będzie musiał “zarejestrować się jako sprzedawca” przed wystawieniem NFT na sprzedaż. Jednak link podany do strony odsprzedaży również okazał się być uszkodzony.

De nie był w stanie uzyskać dostępu do cyfrowych tokenów. Nie jest jasne, jak NFT są powiązane z tym odnowieniem subskrypcji, chociaż zarówno e-mail, jak i potwierdzenie transakcji zostały otrzymane mniej więcej w tym samym czasie.

Przedstawiciel Amazon nie odpowiedział natychmiast na prośbę CoinDesk o komentarz.

Objęcie NFT przez Amazon może być ogromnym krokiem w kierunku masowej adopcji Web3 dla jego milionów globalnych użytkowników. CEO Amazon, Andy Jassey, wyraził otwartość na technologię blockchain, mówiąc CNBC w kwietniu 2022 roku, że spodziewa się, że NFT “będą nadal rosły bardzo znacząco” i powiedział, że integracja kryptowalut może być “możliwa z biegiem czasu”.

Źródło: coindesk.com 


NEWSY FIRMOWE


ROZKŁAD JAZDY NA TEN TYDZIEŃ

PONIEDZIAŁEK18:30Analiza techniczna BTC i ETH
WTOREK19:00Aspekty techniczne
CZWARTEK19:00Analiza altcoina

Fantastycznego tygodnia!

Mr.Advice TEAM

Podobne posty

Dodaj komentarz