74 NEWSLETTER Mr.Advice

Promocje 50% na kursy oraz od 30% na GK i Ultra z okazji 3 urodzin Mr.Advice! 


Dobry wieczór!

18 marca to data szczególna dla całego Mr.Advice, gdyż dokładnie 3 lata temu zdecydowaliśmy się ruszyć z Organizacją. Dziękujemy za zaufanie! 

Historia Mr.Advice

Coś, co powstało jako grupa, ewaluowało i przeszło pełną transformację w firmę edukacyjną. Przez te lata CryptoAaron nie tylko dzielił się swoimi analizami i sugestiami zagrań, ale nagrał kilka konkretnych kursów, które szkolą traderów i potrafią nauczyć nawet kompletnego laika jak zarabiać na kryptowalutach. 

Sam produkt CryptoAarona przeszedł potrzebne zmiany i jest teraz na najwyższym poziomie, pokazując użytkownikom jak poruszać się po rynku, aby maksymalizować zyski i minimalizować straty. 

Zorganizowaliśmy kilka Mastermindów, podczas których szkoliliśmy, dystkutowaliśmy, a potem dobrze się bawiliśmy, w imię zasady WORK HARD, PLAY HARD.

CryptoAaron ruszył ze swoim kanałem Youtube, gdzie regularnie, kilka razy w tygodniu robi analizy rynku, uczy tradingu, analizuje altcoiny, dzieli się swoją pasją. 

Wszystko do czego doszliśmy to zasługa całego Zespołu oraz wszystkich zaangażowanych w rozwój firmy. Czujemy dumę i szczęście, że pracujemy i tworzymy wielkie rzeczy w takim gronie, u boku CryptoAarona.


Jednak nie byłoby Nas, gdyby nie było Was.

Nasi drodzy Użytkownicy. To Wy nam ufacie i Wy jesteście naszą największą motywacją i inspiracją. Wasze sukcesy, zrozumienie rynku, samodzielność, zyski jakie osiągacie, jak zmieniacie swoje życia, to jest dla nas największa nagroda.

Dziękujemy Wam i życzymy samych sukcesów, wysokich profitów, zdrowia i szczęścia!

Niech żyje Mr.Advice! 💙

Jak już przeczytaliście w poprzednich mailach, z okazji urodzin mamy dla Was promocje, które trwają do 20.03 (jutra) do 23:59. Kursy dajemy Wam dosłownie PÓŁDARMO, a zniżki na dostępy do Golden Keys i Ultra zaczynają się już od 30%! Grzech nie brać.


ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON

Ok, mamy spadek wolumenu na weekend.  Na tę chwilę #BTC podbił do dość ważnej strefy, jednak to nie koniec. Na tę chwilę mamy zwykłe ostudzenie, w końcu BTC w chwilę zrobił rajd z $19.5K do ponad $27K, więc to jest NATURALNE. 

Najbliższa strefa na odbicie to $26,400-26,650 więc tam będzie można upatrywać odbicia. Natomiast maksymalny punkt zejścia to okolice $25k. Tak czy owak, nawet jeżeli odbijemy od pierwszej strefy, to jeszcze do niej nieco brakuje, więc altcoiny mogą spaść jeszcze parę procent. Jeżeli ktoś gra bardzo krótkie ruchy może próbować coś oddać, by złapać niżej bądź zabezpieczyć też część z dużych profitów łapanych od dołu. Target oczekujący to $28.8K oraz $30K.


Co do ETH:

$1730-1750 wydaje się strefą nr 1 na odbicie. Nr 2 analogicznie jak dla BTC, będzie to $1670-1705.


Spokojnej niedzieli i do zobaczenia jutro.

P.S. 22.03 już za 3 dni!

Zastanawiasz się czy ktoś z naszych użytkowników faktycznie zarabia, korzystając z naszych produktów?

Obejrzyj tą opinię i sprawdź sam:

Szukasz codziennych analiz, update’ów sytuacji i kogoś, kto powie Ci co dokładnie robić, aby czerpać zyski z tego rynku? Zapraszam do kanału Golden Keys:

Mamy też darmowy chat, gdzie raz na jakiś czas wrzucamy analizy, ciekawe projekty, propozycje zagrań i inne ważne informacje i możesz zobaczyć, jak to wygląda od środka:


YOUTUBE CRYPTOAARONA

  1. Analiza BTC i ETH. Dokąd spadnie i kiedy będzie $28.7K?

Każdy, kto interesuje się rynkiem, powinien oglądać te analizy na żywo, jednak wiem jak jest i nie zawsze jest czas czy miejsce. Dlatego obejrzyj poniedziałkowy film i zobacz, kiedy będzie to wyczekane $28.7K. Analizy ETH i BTC są prowadzone co poniedziałek. Nie śpimy, oglądamy i działamy!


2. Co jeżeli dalej nie kupiłem i siedzę w stable ? Jaka strategia na kupowanie?

Nikt nie pytał, każdy potrzebował. Jak radzić sobie z manipulacjami na rynku? Stosuj te techniki, i nie daj się zwieźć! Co jeżeli kupiłem DROGO, a teraz jest TANIEJ? Jak sobie poradzić z myślami? Bardzo przydatny film dla każdego, kto myśli, że już nie ma dla niego ratunku, bo kupował po wyższych cenach. Niecałe 15 minut, a ustawi Ci głowę!


3.    Live trading na żywo. RNDR. Czy nadaje się na longterm ?

W komentarzu znalazłam prośbę o analizę RNDR i proszę, wasze życzenia są naszymi przyjemnościami! Szybka analiza, nie ma co się rozgadywać, trzeba kupować albo sprzedawać.


Wszystkie filmy na Youtube, treści na Instagramie oraz Twitterze są darmowe. Nic Cię nie kosztuje follow’owanie, oglądanie oraz komentowanie, a nam pomaga w rozwoju.

Jeśli chcesz korzystać z top wiedzy, top analityka w Polsce, który wróży ze szklanej kuli i daje informacje jako pierwszy w Polsce to Golden Keys jest dla Ciebie!

Boisz się, że czegoś nie zrozumiesz, bo jesteś zielony?

Spokojnie, możesz skorzystać z naszej Bazy Wiedzy, gdzie zapoznasz się z podstawami oraz z darmowym kursem, który pozwoli Ci zdobyć potrzebną wiedzę, aby odpalić krypto rakietę 💪

Odbierz swój darmowy kurs:


NEWSY ZE ŚWIATA KRYPTO


Chiński cyfrowy juan jako środek płatniczy za przejazd autostradami na głównych trasach

Chińska polityka przyjmowania cyfrowych juanów skupia się teraz na sieciach transportowych. Kierowcy otrzymali zielone światło na używanie tokena do uiszczania opłat za przejazd niektórymi z najbardziej ruchliwych autostrad w kraju.

Kierowcy będą mogli przejeżdżać przez budki i dotykać swoimi telefonami komórkowymi w czytniki kart – opłaty będą odejmowane z ich cyfrowych portfeli juanów w czasie rzeczywistym.

Budki poboru opłat na trasach szybkiego ruchu do i z miasta Nanjing zostały zaktualizowane, aby umożliwić kierowcom płacenie monetą emitowaną przez bank centralny.

Nanjing został dodany do obszaru pilotażowego w marcu ubiegłego roku.

Prowincja wprowadza również rozwiązanie na odcinku drogi ekspresowej Changshu-Taizhou, a także na dwóch odcinkach drogi ekspresowej Changshu-Jiashan. Prowincja ogłosiła, że planuje “stopniowo” wprowadzać to rozwiązanie na “całej sieci autostrad” prowincji.

Inne prowincje wcześniej odsłoniły podobne rozwiązania, przy czym prowincja Shaanxi pioniersko wprowadziła swoje pierwsze cyfrowe stoisko do płatności juanów w sierpniu 2021 roku. A ponieważ nowe miasta i prowincje są wprowadzane do strefy pilotażowej, oczekuje się, że więcej punktów poboru opłat otrzyma podobne modernizacje.

Chińska adopcja cyfrowych juanów 

Media donoszą również, że Changsha Huanghua International Airport, lotnisko obsługujące Changsha w prowincji Hunan, stało się pierwszym terminalem lotniczym w kraju, który umożliwił pasażerom tranzytowym korzystanie z tokena.

Pasażerowie tranzytowi przechodzący przez lotnisko będą mogli używać zarówno smartfonów, jak i twardych portfeli, aby płacić za towary i usługi podczas oczekiwania na loty łączone.

Media zauważyły również, że banki analizują obecnie sposoby, w jakie token mógłby być wykorzystywany do płacenia czesnego. Chcą również zintegrować systemy płatności za pomocą tokenów z “kartami kampusowymi” – legitymacjami studenckimi, które służą jako karty bankowe.

Na początku tego miesiąca media w Chinach twierdziły, że bezprądowe płatności cyfrowe w juanach nabierają rozpędu, a coraz więcej “supermarketów, księgarni, samoobsługowych automatów i innych punktów sprzedaży” akceptuje płatności offline.

Chiny kontynentalne rozpoczęły również “transgraniczny” program pilotażowy dotyczący cyfrowych juanów we współpracy z partnerami z Hong Kongu i Makau.

Źródło: www.coindesk.com


NEWSY FIRMOWE

  1. Współpracujemy z kantorami Cashify.pl . Na hasło Mr.Advice macie obniżoną prowizję do 2,5%, a przy dłuższej i większej współpracy jest to do negocjacji. Standardowo w Polsce prowizja od wymiany waha się pomiędzy 3-6%, więc naprawdę dobry deal. W celu umówienia wizyty kontakt pod numerem 888 764 888 lub na Telegramie @cashify_moko 

ROZKŁAD JAZDY NA TEN TYDZIEŃ

PONIEDZIAŁEK15:00Analiza techniczna BTC i ETH
WTOREK19:00Aspekty techniczne
CZWARTEK14:00Analiza altcoina

Wzrostowego tygodnia!

Mr.Advice TEAM

Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne wpisy

Dodaj komentarz