73 NEWSLETTER Mr.Advice

Upadek banku z Doliny Krzemowej, masowa dezinformacja i spadki. Jak działać, aby wyjść z tego na plus?


Cześć!

W dzisiejszym newsletterze analiza i dawka wiedzy od CryptoAarona, upadek banku SVB i przypomnienie najważniejszego filmu podczas spadków.


ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON

Bardzo dużo informacji na rynku to zwykłe FUDy, czyli propaganda stosowana, aby wprowadzić strach, niepewność i brak wiary. 

Nigdy nie ładujemy się 100% kapitału, zostawiamy kapitał na uśrednianieZagrywaj tym, co masz. Nie przejmuj się spadkami, przeczekaj. Dopóki nie sprzedałeś to nie straciłeś. 


#BTC


Ok, to skupmy się chwilę na cyfrach. #BTC spadł z ponad $25K poniżej $20K, spadając ( zaledwie ) ponad 22.5%, co wydaje się na dużej osi być ruchem, który wielokrotnie się wydarzał w każdym cyklu, kiedy cena odbijała od dołka i po ciekawym wzroście przychodził czas odreagowania. Teraz, przy mnogości zagrożeń i tzw. FUD, cena dostała dużo „szans” by spaść nisko. 

Aktualnie zauważamy pierwsze oznaki odbicia i przed nami są ważne poziomy w okolicy $21,300-21,500oraz drugi wyżej, $22-22.5K ( dokładnie zerknij na rysunku ), to są okolice tych poziomów, cena może zareagować ciut niżej bądź ciut wyżej. W obu przypadkach cena ma prawo zawrócić, aby ponownie przetestować okolice $20K. 

Teraz po tak dużym spadku jest spora szansa, że niedzielny dzień będzie chciał wyciągnąć cenę właśnie do tych stref, natomiast na kolejne odreagowanie mamy spore szanse. Obie strefy zaznaczyłem na rysunku i pokusiłem się o pokazanie potencjalnego ciągu wydarzeń ( pkt nr 1 ) oraz pkt nr 2. Cała sytuacja nie pokazuje już kolejnego zejścia niżej i na tę chwilę ( o ile nie wydarzy się naprawdę coś totalnie mocnego dla rynku ) nie ma potrzeby, a $19.5K był prawdopodobnie dołkiem. Najbliższy mały opór na cenie to $20,750.


Zapewne chciałbyś zapytać: a co jeżeli jednak zejdziemy ? 

Taki odległy i wydający się definitywny pkt to poziom $18,600, aczkolwiek $18,800-19,200 wydaje się rozsądnym miejscem, jeżeli chcemy mówić o nowych minimach. Tak czy owak, jesteśmy naprawdę blisko ( o ile jak wspomniałem ) bądź osiągnęliśmy już dno tej korekty. 


#ETH


Jeżeli chodzi o #ETH to pierwszy poziom $1478-1490 jest oporem, a drugi $1530-1550. Potem cena ma prawo wrócić w okolice $1400-1440, co wydaje się rozsądnym miejscem na „jakieś” zakupy. Co ciekawe, ETH w procentach spadło mniej niż BTC, co pokazuje jego siłę. Odbicie na BTC od dołka to 7.20%, a dla ETH ponad 8%. 

Wszystko jak już wiele razy pisałem.

Do 22.03 zostało 10 dni. Bądź dzielny/a.

*To jest moje przemyślenie na temat rynku, nie jest to porada inwestycyjna.


DAWKA WIEDZY

Czasem nie trzeba nic rysować, wystarczy spojrzeć na wykres i widać siłę/słabość na monecie. Np. widzimy ROUNDING BOTTOM – cóż to takiego?


ROUNDING to zawracanie ceny, często pod koniec poparte zwiększającym się wolumenem. Na wykresie możemy również zauważyć odwortną sytuację, gdy cena zawraca ale do dołu, wtedy nazywamy to zjawisko ROUNDING TOP, jest to wtedy prognoza na spadki.

Im wyższy interwał, tym większa siła potencjalnego ruchu. Ta strategia dobrze prosperuje w rozgrywkach na dużych jak i niskich interwałach. Jej największą zaletą jest to, że bardzo łatwo ją dostrzec na wykresie oraz ma dużą skuteczność. 

Dokładny opis tej strategii znajdzieSZ w kursie:

Skuteczność analiz CryptoAarona wynosi ponad 80% 😈 Korzystaj 😁

A jeśli wolisz grę na Futures lub szukasz Inside News to znajdziesz je w sklepie Inseed.Expert:

Zastanawiasz się czy ktoś z naszych użytkowników faktycznie zarabia, korzystając z naszych produktów?

Obejrzyj tą opinię i sprawdź sam:


Szukasz codziennych analiz, update’ów sytuacji i kogoś, kto powie Ci co dokładnie robić, aby czerpać zyski z tego rynku? Zapraszam do kanału Golden Keys:

Mamy też darmowy chat, gdzie raz na jakiś czas wrzucamy analizy, ciekawe projekty, propozycje zagrań i inne ważne informacje i możesz zobaczyć, jak to wygląda od środka:


Dziękujemy, że czytasz nasz newsletter. W ramach podziękowania pierwsze pięć osób może skorzystać z kodu zniżkowego 50%. Podczas zakupów wpisz kod KTW50 i skorzystaj z obniżki!


YOUTUBE CRYPTOAARONA


  1. Psychologia i likwidacja, czyli co zrobić jeżeli się wyzerowałem! Mamy ogromne spadki na rynku! Nie może więc zabraknąć live o psychologii, bo takie momenty weryfikują, czy mamy odpowiednio ustawioną głowę. (Przypomniany film). CryptoAaron przewiduje jeszcze jeden dołek. Przygotuj się na niego!

Wszystkie filmy na Youtube, treści na Instagramie oraz Twitterze są darmowe. Nic Cię nie kosztuje follow’owanie, oglądanie oraz komentowanie, a nam pomaga w rozwoju.

Jeśli chcesz korzystać z top wiedzy, top analityka w Polsce, który wróży ze szklanej kuli i daje informacje jako pierwszy w Polsce to Golden Keys jest dla Ciebie!

Boisz się, że czegoś nie zrozumiesz, bo jesteś zielony?

Spokojnie, możesz skorzystać z naszej Bazy Wiedzy, gdzie zapoznasz się z podstawami oraz z darmowym kursem, który pozwoli Ci zdobyć potrzebną wiedzę, aby odpalić krypto rakietę 💪

Odbierz swój darmowy kurs:


NEWSY ZE ŚWIATA KRYPTO


Cena stablecoin #USDC spada po bankructwie banku z Doliny Krzemowej

Normalnie stabilna cena USDC spadła do $0,869 z $1, podczas gdy opłaty za gaz Ethereum gwałtownie wzrosły, godziny po upadku banku kryptowalut.

Kryzys kryptowalutowy wszedł na wysokie obroty we wczesną sobotę, ponieważ awaria Silicon Valley Bank (SVB) spowodowała, że niektóre z podstawowych pionów branży poszły w rozsypkę.

Ceny stablecoinów dziko się wahały, a opłaty za gaz gwałtownie wzrosły, gdy inwestorzy walczyli o przeniesienie pieniędzy w ciągu kilku godzin po tym, jak organy regulacyjne zamknęły SVB, który miał powiązania z kryptowalutami. Był to drugi bank powiązany z kryptowalutami, który upadł w tym tygodniu.

W następstwie, sekretarz skarbu Janet Yellen zwołała najwyższych regulatorów finansowych, aby omówić upadek SVB. Niedługo potem rynki kryptowalutowe wpadły w zamieszanie, sugerując, że ponad roczny rynek niedźwiedzia wszedł w jeszcze ciemniejszą fazę.

USDC stablecoin firmy Circle Internet Financial masowo odszedł od planowanej ceny 1$ – to wstrząsający rozwój produktu zaprojektowanego jako miejsce dla inwestorów do bezpiecznego przechowywania pieniędzy. Para USDC/USDT (która śledzi monetę Circle w porównaniu do większej monety emitowanej przez Tether) spadła tak nisko, jak 0,869 USD na giełdzie Kraken o 07:16 UTC w sobotę – o wiele niżej niż kiedykolwiek była w stresie rynkowym, który nastąpił po debiucie FTX w listopadzie. Na godzinę 18:07 UTC powrócił w okolice 0,94$.

Firma świadcząca usługi finansowe potwierdziła pod koniec piątku, że około 3,3 miliarda dolarów rezerw wspierających drugi co do wielkości stablecoin na świecie było związane w SVB.

Jeśli jedna z nich jest warta więcej niż 43 miliardy dolarów – jak USDC w piątek – to mniej więcej tyle samo gotówki lub podobnych do niej instrumentów o stałym dochodzie powinno być gdzieś ukryte. Kapitalizacja rynkowa USDC spadła obecnie poniżej 40 miliardów dolarów.

Inny stablecoin, DAI firmy MakerDAO, również spadł z poziomu 1 USD.

USDT tymczasem w pewnym momencie skoczył do 1,06 USD na Krakenie w stosunku do dolara amerykańskiego, ponieważ inwestorzy wydawali się przenosić pieniądze z USDC. Bitcoin wspiął się z powrotem powyżej 20 000 USD.

Źródło: www.coindesk.com


NEWSY FIRMOWE

  1. Współpracujemy z kantorami Cashify.pl . Na hasło Mr.Advice macie obniżoną prowizję do 2,5%, a przy dłuższej i większej współpracy jest to do negocjacji. Standardowo w Polsce prowizja od wymiany waha się pomiędzy 3-6%, więc naprawdę dobry deal. W celu umówienia wizyty kontakt pod numerem 888 764 888 lub na Telegramie @cashify_moko 

ROZKŁAD JAZDY NA TEN TYDZIEŃ

PONIEDZIAŁEK19:00Analiza techniczna BTC i ETH
WTOREK19:00Aspekty techniczne

Pozytywnego tygodnia!

Mr.Advice TEAM

Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne wpisy

Dodaj komentarz