72 NEWSLETTER Mr.Advice

Czy będzie dołek na #BTC i #ETH? Kiedy halving #BTC i czy warto mieć #OP?


Dobry wieczór!

W dzisiejszym newsletterze same najważniejsze informacje i kilka smaczków. 

Miłej lektury!


ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON

#BTC


Co się zapowiada?

#BTC ma małą przestrzeń na zejście pod $21700, na tę chwilę nie więcej.  Finalnie jesteśmy blisko dołka i czeka nas odbicie. 


#ETH


ETH jest silniejsze i wygląda na to, że nieznacznie może spaść, ale dosłownie nieznacznie. Rynek jakby czeka co się okaże 10go z Mt.Gox, ale po tym fakcie ma ochotę eksplodować !


WSKAZÓWKA EDUKACYJNA OD CRYPTOAARONA


Na wykresie widnieje wam jedna z najskuteczniejszych metod analizy technicznej

Jest to strefa wolumenowa.

Obejmuje ona święcę o najwyższym wolumenie w obszarze.

Jak działa ta strategia? Bardzo proste!

Zamknięcie się korpusu świecy powyżej strefy wolumenowej daje nam znak, że:

  • Cena ma prawo wrócić do strefy wolumenowej, ale nie niżej, następnie zrobić wyższy szczyt 
  • Strefę wolumenową przedłużamy, jeśli pojawi się knot, który jest od niej wyższy, bądź niższy 

Dokładny opis tej strategii znajdziecie w kursie:

Skuteczność analiz CryptoAarona wynosi ponad 80% 😈 Korzystaj 😁

A jeśli wolisz grę na Futures lub szukasz Inside News to znajdziesz je w sklepie Inseed.Expert:

Zastanawiasz się czy ktoś z naszych użytkowników faktycznie zarabia, korzystając z naszych produktów?

Obejrzyj tą opinię i sprawdź sam:


Szukasz codziennych analiz, update’ów sytuacji i kogoś, kto powie Ci co dokładnie robić, aby czerpać zyski z tego rynku? Zapraszam do kanału Golden Keys:

Mamy też darmowy chat, gdzie raz na jakiś czas wrzucamy analizy, ciekawe projekty, propozycje zagrań i inne ważne informacje i możesz zobaczyć, jak to wygląda od środka:


Dziękujemy, że czytasz nasz newsletter. W ramach podziękowania pierwsze pięć osób może skorzystać z kodu zniżkowego 50%. Podczas zakupów wpisz kod DUB50 i skorzystaj z obniżki!


YOUTUBE CRYPTOAARONA


  1. Ostatni tydzień lutego. Co przyniesie? Jak zamkniemy świecę miesięczną? Analiza rynku – BTC i ETH

Niezawodna analiza rynkowa CryptoAarona. 


2. Jak rozumieć nudę na rynku? Dlaczego moje monety nie rosną ? Przykład FXS

 Wiedza z analizy technicznej na przykładzie FXS.


3. Analiza OP. Skup się na najmocniejszych monetach!

 #OP wygląda optymistycznie!


Wszystkie filmy na Youtube, treści na Instagramie oraz Twitterze są darmowe. Nic Cię nie kosztuje follow’owanie, oglądanie oraz komentowanie, a nam pomaga w rozwoju.

Jeśli chcesz korzystać z top wiedzy, top analityka w Polsce, który wróży ze szklanej kuli i daje informacje jako pierwszy w Polsce to Golden Keys jest dla Ciebie!

Boisz się, że czegoś nie zrozumiesz, bo jesteś zielony?

Spokojnie, możesz skorzystać z naszej Bazy Wiedzy, gdzie zapoznasz się z podstawami oraz z darmowym kursem, który pozwoli Ci zdobyć potrzebną wiedzę, aby odpalić krypto rakietę 💪

Odbierz swój darmowy kurs:


NEWSY ZE ŚWIATA KRYPTO


  • Następny halving Bitcoina już w 2024

Kolejny halving Bitcoina, gdzie nagroda BTC wydzielana dla walidatorów sieci za każdy wydobywany blok zostanie zmniejszona o połowę, zbliża się za nieco ponad rok i może to być kluczowy temat na rynku Bitcoina w nadchodzących kwartałach. To dlatego, że przeszłe halvingi konsekwentnie miały ogromny wpływ na cenę.

Dla odniesienia, obecna nagroda za blok Bitcoin wynosi około 6,25 BTC, a wydobycie bloku zajmuje średnio około 10 minut. W kwietniu 2024 roku ta nagroda za blok zostanie obniżona do 3,125 BTC, spowalniając stopę inflacji Bitcoina z około 2,0% do około 1,0%. Stopa inflacji Bitcoina jest zaprojektowana tak, aby nadal spadać i ma tendencję zerową, aby zapewnić, że podaż BTC nigdy nie przekroczy 21 milionów.

Do tej pory miały miejsce trzy przypadki halvingu Bitcoina, pierwszy w listopadzie 2012 roku, drugi w lipcu 2016 roku i najnowszy w kwietniu 2020 roku. Wszystkie trzy poprzedzały ogromne wzrosty ceny Bitcoina. W momencie halvingu w 2012 roku Bitcoin był notowany na poziomie około 12 dolarów, a w ciągu około roku wzbił się ponad 1000 dolarów. Drugi halving miał miejsce, gdy cena Bitcoina wynosiła około 650 dolarów. W ciągu mniej niż półtora roku, cena Bitcoina osiągnęła 19 000 dolarów. Wreszcie, w 2020 roku halving miał miejsce, gdy cena Bitcoina była poniżej 9000 dolarów. Ceny następnie trafiły na rekordowe maksima w listopadzie 2021 roku w wysokości 69 000 dolarów.

Bitcoin odnotował więc zyski od daty halvingu do następnego szczytu rynkowego w przybliżeniu 83x, 29x i 8x. Nic dziwnego, że wraz z dojrzewaniem Bitcoina jako klasy aktywów i znacznym wzrostem jego kapitalizacji rynkowej, tempo jego zysków po halvingu uległo spowolnieniu i może jeszcze bardziej zwolnić.

Być może halving w 2024 roku może zaowocować skromniejszym, 2-3-krotnym zyskiem, jeśli spojrzymy na szczytową cenę Bitcoina w okresie po halvingu w 2024 roku. Z litanią wskaźników on-chain i technicznych, które krzyczą, że rynek niedźwiedzia w 2022 roku się skończył, a 2023 rok rozpoczął się dobrze dla największej kryptowaluty na świecie pod względem kapitalizacji rynkowej, a teraz nastąpi kontynuacja stopniowego wzrostu w 2023 i 2024 roku, pomimo trwających makro/płynnościowych przeciwności z powodu zacieśniania działań Fed.

Źródło: www.cryptonews.com  • Shanghai Upgrade na Ethereum już w kwietniu

Aktualizacja Ethereum w Szanghaju jest tuż za rogiem, a to oznacza, że użytkownicy zaczynają obstawiać swoje ruchy.

Cała uwaga poświęcona tej konkretnej aktualizacji obraca się wokół jednej rzeczy: wypłacaniu zastakinowanych Ethereum. Od czasu wprowadzenia stakingu w grudniu 2020 roku, kiedy to sieć dopiero rozpoczynała swoją podróż do algorytmu konsensusu proof-of-stake, ci, którzy zablokowali swoje fundusze, nie byli w stanie ich wypłacić.

To ma się zmienić w kwietniu. Ale czy jest to zwiastun niedźwiedzi czy byczy?

Niektórzy twierdzą, że ludzie będą szybko wypłacać swoje ETH i nastąpi dump, aby zrealizować pewne zyski.

Te zyski nie będą jednak duże. Jeśli zablokowałbyś swoje udziały w dniu 1 grudnia 2020 r., cena ETH wynosiła wtedy 612 USD. Sprzedaż po obecnych cenach oznaczałaby, że zysk wynosiłby 156%. Są to z pewnością godne uwagi zyski, ale dla dość wąskiej większości użytkowników. W rzeczywistości, w przeliczeniu na dolary, od momentu rozpoczęcia stakingu, tylko 16% stakerów odniesie korzyści, według Dune. Jeśli aktualizacja zostałaby przeprowadzona dzisiaj, zdecydowana większość użytkowników poniosłaby poważne straty.

Źródło: www.coindesk.com


NEWSY FIRMOWE

  1. Współpracujemy z kantorami Cashify.pl . Na hasło Mr.Advice macie obniżoną prowizję do 2,5%, a przy dłuższej i większej współpracy jest to do negocjacji. Standardowo w Polsce prowizja od wymiany waha się pomiędzy 3-6%, więc naprawdę dobry deal. W celu umówienia wizyty kontakt pod numerem 888 764 888 lub na Telegramie @cashify_moko 

ROZKŁAD JAZDY NA TEN TYDZIEŃ

W tym tygodniu nie odbędą się żadne zoomy z CryptoAaronem z powodów zdrowotnych. Zachęcamy do obejrzenia zaległych materiałów i wracamy do Was w przyszłym tygodniu!

*Obecność CryptoAarona na czatach w formie pisanej będzie odbywać się normalnie.

Dziękujemy za wyrozumiałość.


Profitowego tygodnia!

Mr.Advice TEAM

Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne wpisy

Dodaj komentarz