71 NEWSLETTER Mr.Advice

Ostatnie 4 godziny, aby kupić dostęp do wiedzy jak rozegrać HOSSĘ!


Cześć!

W tym tygodniu świętujemy urodziny CEO i mamy dla Ciebie ostatnią promocję przed podwyżkami… więcej w środku 😉


ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON

#BTC


Jeżeli spojrzeć na #BTC to widzimy, że jest typowy boczniak. Teraz co on nam może powiedzieć: patrząc na poziomy to ważnym w tej chwili jest poziom $25,200 oraz $22,000. To jest góra i dół ważnego kanału ( w tej chwili BTC jest ciągle w kanale wzrostowym ). Więc: przebicie $25,200 min H1 korpusem, otwiera drogę do strefy $27,000-28,800Potwierdza wzrosty. Natomiast jeżeli BTC zejdzie poniżej $22,000, to zawita do strefy $19,200-20,600. Więc jakby mamy klarowną sytuację w obu przypadkach i wiemy co jest warunkiem na dany scenariusz. Aktualnie BTC jest pomiędzy tymi poziomami, więc powyższe warunki są jakby „w chmurze” i odpalą się w momencie kiedy BTC osiągnie któryś z poziomów. 

Zejdźmy teraz nieco ciaśniej, czyli poziomy lokalne: $22,500 trzyma wzrosty, wszystko powyżej $22,500-22,800 jest Ok. 

Z góry natomiast jest mały opór na poziomie $23,600-23,800którego przebicie jeszcze bardziej urealni szanse ataku na $25,200, a dalej już wiemy. Więc wszystko co nam aktualnie trzeba to przebić ponownie właśnie ten opór. Do tego czasu obstawiam, że BTC będzie szedł bokiem w obszarze pomiędzy $22,700-23,300 z którego mam nadzieje wyjdzie górą (więcej jest aktualnie potwierdzeń na wzrosty). 


#ETHEREUM


Co do #ETH, większe kanały to $1,480 oraz $1,725Przebicie $1,725 otwiera drogę do $2000, natomiast spadek poniżej $1,480 może otworzyć drogę do $1,380-1,420. Bardziej lokalnie jest poziom $1,567, który musi utrzymać, jeżeli ETH dalej ma pozostać wzrostowe. Mini opór do przebicia po drodze to $1,640.

Patrząc na indeks dolara czy SXP, na ten moment jest to również potwierdzenie dla wzrostów. 

Poziomy już znasz, więc nanieś je sobie na wykres i obserwuj, by widzieć jakie podjąć kroki.


Skuteczność analiz CryptoAarona wynosi ponad 80% 😈 Korzystaj 😁

TYLKO DO 23:59 z kodem CEO29 działa urodzinowa zniżka 29% na wszystkie* nasze produkty. A od 1 marca ceny wzrastają do $197. KUP TERAZ i rozegraj tę hossę jak najkorzystniej albo nie kupuj i przegap kolejną okazję.

Wszystko w Twoich rękach ❤️Zastanawiasz się czy ktoś z naszych użytkowników faktycznie zarabia, korzystając z naszych produktów?

Obejrzyj tą opinię i sprawdź sam:


Szukasz codziennych analiz, update’ów sytuacji i kogoś, kto powie Ci co dokładnie robić, aby czerpać zyski z tego rynku? Dla pierwszych trzech osób mam kod pięćdziesiąt procent, wpisz podczas zakupów JABJIL. Zapraszam do kanału Golden Keys:

Mamy też darmowy chat, gdzie raz na jakiś czas wrzucamy analizy, ciekawe projekty, propozycje zagrań i inne ważne informacje i możesz zobaczyć, jak to wygląda od środka:


YOUTUBE CRYPTOAARONA


  1. Czy w końcu skutecznie wybijemy poziom 25300$ na BTC? Analiza rynku – BTC i ETH

Poniedziałkowa analiza, czyli solidne spojrzenie na rynek. Kolejna już jutro!


2. Co jeżeli kupiłem DROGO, a teraz jest TANIEJ ? Jak sobie poradzić z myślami ?

 Zoom techniczny, czyli cotygodniowa dawka wiedzy od CryptoAarona.


3. MAGIC – jaki potencjalny ruch przed nim? Analiza wybranego altcoina

 Analiza magicznego coina, który trzeba mieć w swoim portfelu.


Wszystkie filmy na Youtube, treści na Instagramie oraz Twitterze są darmowe. Nic Cię nie kosztuje follow’owanie, oglądanie oraz komentowanie, a nam pomaga w rozwoju.

Jeśli chcesz korzystać z top wiedzy, top analityka w Polsce, który wróży ze szklanej kuli i daje informacje jako pierwszy w Polsce to Golden Keys jest dla Ciebie!

Boisz się, że czegoś nie zrozumiesz, bo jesteś zielony?

Spokojnie, możesz skorzystać z naszej Bazy Wiedzy, gdzie zapoznasz się z podstawami oraz z darmowym kursem, który pozwoli Ci zdobyć potrzebną wiedzę, aby odpalić krypto rakietę 💪

Odbierz swój darmowy kurs:


NEWSY ZE ŚWIATA KRYPTO


Globalne zasady dotyczące kryptowalut mają być oparte na dokumencie podsumowującym FSB i MFW, jak twierdzą Indie, po spotkaniach G20

Podstawa nadchodzących globalnych przepisów dotyczących kryptowalut zostanie utworzona na nowym dokumencie syntezy, opracowanym wspólnie przez Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW) i Radę Stabilności Finansowej (FSB), ogłosiły Indie jako posiadacz prezydencji Grupy 20 (G20) w Bangalore w sobotę. Dokument ma być gotowy do września.

Ogłoszenie nastąpiło po trzech dniach spotkań w Indiach wśród 20 największych gospodarek świata, znanych wspólnie jako G20, w których stworzenie globalnych ram regulacyjnych dla kryptowalut było priorytetem.

Oczekiwano, że dyskusje prowadzone między ministrami finansów G20 i prezesami banków centralnych wytyczą drogę do globalnie skoordynowanych przepisów dotyczących kryptowalut.

Dokument syntezy zostanie przedłożony podczas prezydencji Indii w G20, która kulminuje we wrześniu, kiedy Indie goszczą przywódców G20 z całego świata, powiedział indyjski minister finansów Nirmala Sitharaman podczas konferencji prasowej.

Zapytany, czy konsensus wokół globalnej regulacji kryptowalut, którą Indie potraktowały priorytetowo dla swojej prezydencji G20, dotrze podczas kadencji Indii, Sitharaman powiedział “przede wszystkim przechodzimy przez proces studyjny, aby ich dyskusje mogły być świadome”.

“Coś powinno się rozwijać”, dodał Sitharaman odnosząc się do oczekiwanego w lipcu dokumentu FSB, który doprowadzi do syntezy dokumentu do września.

Sitharaman powiedział również, że gubernator banku centralnego Kanady ostrzegł innych członków, że aktywa kryptowalutowe nie powinny otrzymać “regulacyjnej pieczęci zatwierdzenia” bez przemyślanego podejścia i ram wdrażania.

“Bank Światowy stwierdził, że poglądy wszystkich krajów rozwijających się powinny być również uwzględnione w jakichkolwiek ramach polityki (kryptowalutowej)” – dodał Sitharaman.

Gubernator Banku Centralnego Indii Shaktikanta Das powiedział, że nastąpiła wyraźna zmiana w postrzeganiu wokół aktywów kryptowalutowych przez kraje G20 w ciągu ostatniego roku, który był świadkiem upadku kilku głównych firm kryptowalutowych, w tym FTX i globalnego zarażenia. W ostatnim czasie nastąpiła szeroka akceptacja ryzyka związanego z aktywami kryptowalutowymi, powiedział Das.

Źródło: www.coindesk.com


NEWSY FIRMOWE

  1. Współpracujemy z kantorami Cashify.pl . Na hasło Mr.Advice macie obniżoną prowizję do 2,5%, a przy dłuższej i większej współpracy jest to do negocjacji. Standardowo w Polsce prowizja od wymiany waha się pomiędzy 3-6%, więc naprawdę dobry deal. W celu umówienia wizyty kontakt pod numerem 888 764 888 lub na Telegramie @cashify_moko 

ROZKŁAD JAZDY NA TEN TYDZIEŃ

PONIEDZIAŁEK19:00Analiza techniczna BTC i ETH
WTOREK19:00Aspekty techniczne
CZWARTEK19:00Analiza altcoina na życzenie

Mocnego tygodnia!

Mr.Advice TEAM

Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne posty

Dodaj komentarz