70 NEWSLETTER Mr.Advice

Czy wiesz, że Wielka Brytania wyznaczy pierwszy reżim krypto, a BTC idzie ku $28,800?


Zapraszam do cotygodniowej analizy, nowej serii filmów na Youtube oraz ciekawostek za świata krypto i Mr.Advice.


ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON

Czy wiesz, że skuteczność analiz Aarona wynosi ponad 80%?!

#BITCOIN


#BTC zbliża się do przebicia magicznej bariery $25,333, która otwiera drogę do strefy $27-28.8K. Tam spotka się z oporem, który ma szansę przebić i możemy zobaczyć w kwietniu nawet $32-34K. Co ciekawe, mamy dość duży bufor na potencjalną korektę, ponieważ wzrosty będą zgaszone dopiero jak przebiją $19.1K, co jest odległe. $23,700 to minimalny punkt na zamknięcie dzisiejszego dniaaby dalej utrzymać wzrosty. Wszystko na to wskazuje, więc możemy spodziewać się ( wstępnie ) wzrostów nawet do późnego kwietnia. Hossa wróciła na dobre !?


#ETHEREUM


Co do ETH, tu mechanizm jest prosty. Zamknięcie dzisiejszego dnia powyżej $1720 otwiera drogę do $2000-2200, a w maksie możemy liczyć nawet na $2400 w kwietniu. ETH aktualnie jest bardzo niedoszacowane i widać, że ma chęć na większy ruch. Miejsca na spadek też jest dużo, bo do $1420 ETH jest dalej bezpieczne.

Trzymajmy kciuki za wysokie wyciągnięcie dzisiejszych cen, wtedy od jutra odpalamy flary !


Szukasz codziennych analiz, update’ów sytuacji i kogoś, kto powie Ci co dokładnie robić, aby czerpać zyski z tego rynku? Dla pierwszych trzech osób mam kod pięćdziesiąt procent, wpisz podczas zakupów JABJIL. Zapraszam do kanału Golden Keys:

Mamy też darmowy chat, gdzie raz na jakiś czas wrzucamy analizy, ciekawe projekty, propozycje zagrań i inne ważne informacje i możesz zobaczyć, jak to wygląda od środka:


YOUTUBE CRYPTOAARONA


  1. FUD na Binance? Początek mocniejszych spadków? Analiza rynku – BTC i ETH. Cały Twitter krzyczy o spadkach. Zobacz co o tym myśli CryptoAaron.

2. JAK wejść w rynek ? Czy warto czekać na korekty ? Ile mogę zyskać ? Sprawdzone metody!

Video techniczne. Poznaj metody CryptoAarona.


3.  Analiza LDO. Lider trendu LSD. Czy to dobry moment na zakupy czy czeka nas chwilowa korekta ?

LSD (Liquid Staking Derivative) to silny trend kryptowalutowy. Wykorzystujesz go na swoją korzyść?


Wszystkie filmy na Youtube, treści na Instagramie oraz Twitterze są darmowe. Nic Cię nie kosztuje follow’owanie, oglądanie oraz komentowanie, a nam pomaga w rozwoju.

Jeśli chcesz korzystać z top wiedzy, top analityka w Polsce, który wróży ze szklanej kuli i daje informacje jako pierwszy w Polsce to Golden Keys jest dla Ciebie!

Boisz się, że czegoś nie zrozumiesz, bo jesteś zielony?

Spokojnie, możesz skorzystać z naszej Bazy Wiedzy, gdzie zapoznasz się z podstawami oraz z darmowym kursem, który pozwoli Ci zdobyć potrzebną wiedzę, aby odpalić krypto rakietę 💪

Odbierz swój darmowy kurs:


Zastanawiasz się czy ktoś z naszych użytkowników faktycznie zarabia, korzystając z naszych produktów?

Obejrzyj tą opinię i sprawdź sam:


NEWSY ZE ŚWIATA KRYPTO


‘Pierwszy na świecie’ system kryptowalutowy określony przez rząd 

Wielkiej Brytanii

Wielka Brytania ogłosiła plany uregulowania przestrzeni kryptowalutowej i wprowadzenia “pierwszego na świecie reżimu”, aby zapobiec nadużyciom na rynku. Rząd powiedział, że nowe plany regulacji kryptowalutowych będą miały również na celu rozwój gospodarki i zachęcanie do innowacji w rozwijającym się sektorze.

Ministrowie mają na celu zbliżenie kryptowalut do regulacji, które regulują sposób działania tradycyjnych instytucji finansowych, ale nie opublikują szczegółów do środy.

W oświadczeniu Skarb Państwa powiedział, że jego nowe “solidne podejście” w regulowaniu sektora złagodzi “najbardziej znaczące ryzyko”, ale także pozwoli Wielkiej Brytanii wykorzystać zalety technologii kryptowalutowych.

Skarb powiedział, że “będzie dążył do uregulowania szerokiego zestawu działań związanych z kryptowalutami”, w sposób spójny z tym, jak podszedł do tradycyjnych finansów. Systemy obrotu kryptowalutami będą odpowiedzialne za “określenie szczegółowych wymagań dotyczących treści dokumentów dopuszczających i ujawniających”.

To, jak powiedział Skarb, zapewni, że “giełdy kryptowalutowe będą miały uczciwe i solidne standardy”.

Powiedziało również, że wzmocni zasady wokół pośredników finansowych i opiekunów.

“Konsultacje będą szukać opinii na temat poprawy integralności rynku i ochrony konsumentów poprzez określenie proponowanego systemu nadużyć na rynku kryptowalut” – powiedział Skarb.

Pełne szczegóły obrad zostaną opublikowane w środę rano, powiedział Treasury, a konsultacje potrwają do 30 kwietnia tego roku.

Partia Labour wezwała do natychmiastowego działania zamiast kolejnych obrad.

“Pod tym niekompetentnym rządem oszczędności milionów brytyjskich konsumentów zostały zagrożone przez upadek kryptowalut, podczas gdy oszustwa związane z kryptowalutami osiągnęły rekordowy poziom. Pomimo tego konserwatyści nadal promują kryptowalutowe sztuczki”.

Sekretarz ekonomiczny skarbu Andrew Griffith powiedział: “Pozostajemy niezłomni w naszym zobowiązaniu do wzrostu gospodarki i umożliwienia zmian technologicznych i innowacji – a to obejmuje technologię kryptowalut.

Źródło: www.independent.co.uk


NEWSY FIRMOWE

  1. Rozwój, jakość, wyniki to wszystko wiąże się ze zmianami, które są niezbędne aby zarówno firma jak i produkty mogły stale oferować Wam usługi na najwyższym poziomie 📈 Każdego dnia dbamy o zapewnienie niezbędnych elementów, które sprawiają, że wyróżniamy się na rynku i dajemy Wam to, co najlepsze 🔥

Zatem, pewne zmiany dotyczą naszych 3 topowych produktów:

Golden Keys 2.0 – grupa, którą prowadzi CryptoAaron. Jest kompletna, od nauki, strategii, planu na hossę, analizy, zakupów Spot oraz zagrań na Futures.

GALIB – Futures Trading – grupa, którą prowadzi Galib. Oferuje On na niej tylko i wyłącznie gotowe sygnały na Futures / dźwignie.

Grupa Venture Capital – grupa prowadzona przez dwóch usługodawców. Oferuje między innymi: Inside News, zagrywki pod Inside News, wydarzenia rynkowe i nowe projekty typu low cap/gems i OTC (dojście do trudno dostępnych projektów).

Wszystkie te produkty niosą inną wartość, inny kierunek działania, ale równie wysoką jakość 🚀 Każdy z nich jest równie dobry 🔝

W związku z powyższym, od 1 marca, ulegają zmianie ceny tychże produktów i cana każdego z nich będzie wynosić 197$Do końca lutego nadal można zakupić dany produkt w starej cenie na dowolną liczbę miesięcy 🙂

P.S. Jeszcze będziemy mieć dla Was w lutym pewną niespodziankę 😉

Dziękujemy, że jesteście 🙌

2. Współpracujemy z kantorami Cashify.pl . Na hasło Mr.Advice macie obniżoną prowizję do 2,5%, a przy dłuższej i większej współpracy jest to do negocjacji. Standardowo w Polsce prowizja od wymiany waha się pomiędzy 3-6%, więc naprawdę dobry deal. W celu umówienia wizyty kontakt pod numerem 888 764 888 lub na Telegramie @cashify_moko 

3. Jak wiecie, braliśmy udział w kolejnej, już 31., zbiórce pieniędzy organizowanej przez WOŚP 🙂Zadeklarowaliśmy się, że 23% ze sprzedaży kursów, podczas trwania naszej akcji, zostanie przekazane na walkę z sepsą i tak też uczyniliśmy 🙌  

Drugą formą pomocy była aukcja na Allegro, w której można było wylicytować 3-dniowy pobyt w Dubajuwraz z CryptoAaronem 😀 Została ona zakończona kwotą 9100 zł, która w całości zostanie przekazana przez Allegro na Fundacje 🤩

Dziękujemy za przyłączenie się do akcji i za Wasze wsparcie ❤️ Dobro wraca 🤗

23% z przychodu netto uzyskanego ze sprzedaży po kosztach podatkowych i prowizjach transakcyjnych


ROZKŁAD JAZDY NA TEN TYDZIEŃ

PONIEDZIAŁEK19:00Analiza techniczna BTC i ETH
WTOREK19:00Aspekty techniczne
CZWARTEK19:00Analiza altcoina na życzenie

Profitowego tygodnia!

Mr.Advice TEAM

Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne wpisy

Dodaj komentarz