69 NEWSLETTER Mr.Advice

Czy poziom $22370 dla BTC jest ważny, ile krypto trzyma PayPal i jaka jest najlepsza strategia na zbieranie profitów w rynku?


Cześć!

W tym numerze przygotowaliśmy dla Ciebie odpowiedzi na powyższe pytania. Miłej lektury!


ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON


#BTC

Co do BTC jesteśmy w dość ciekawym punkcie. Tłumaczę dlaczego. $21400 to jest pierwsza potencjalna strefa na odbicie, o której jakiś czas temu rozmawialiśmy. I tu odbicie nastąpiło. Jednak położenie BTC jest neutralne. Co to oznacza: dopóki nie przebijemy $22370 to nie ma mowy o wzrostach. Trzeba patrzeć na reakcje w strefie $22700-23000 czy nie widzimy jakiejś zwiększonej podaży i chęci zrzutu do $20600-21000. Więc trzeba poobserwować do wtorku,  zerknąć jakie są decyzje. Na tę chwilę jestem za tym, że $22700-23000 da reakcję i wtedy będziemy bronić $21400-21800 jako punkt ostateczny dla tego ruchu. Tak czy owak, finalnie rozchodzi się o poziom korekty, który według mnie już nie ma dużo do zbicia


#ETH

Co do ETH tu sytuacja podobna, $1440-1460 wydaje się odpowiednim punktem do uśrednienia bądź zakupówwzrosty dopiero po przebiciu $1680.

Szukasz codziennych analiz, update’ów sytuacji i kogoś, kto powie Ci co dokładnie robić, aby czerpać zyski z tego rynku? Dla pierwszych trzech osób mam kod pięćdziesiąt procent, wpisz podczas zakupów JABJIL. Zapraszam do kanału Golden Keys:

Mamy też darmowy chat, gdzie raz na jakiś czas wrzucamy analizy, ciekawe projekty, propozycje zagrań i inne ważne informacje i możesz zobaczyć, jak to wygląda od środka:


YOUTUBE CRYPTOAARONA

  1. Czy Bitcoin potrzebuje odpoczynku? Czy to początek większej korekty? Analiza rynku – BTC i ETH

Jak zwykle pełne, solidne i wartościowe spojrzenie na rynek. 


2.    Jaka jest najlepsza strategia na zbieranie profitów w mocnym rynku ?

 Dopóki nie zbierasz profitów, nie zarabiasz. 


3.    Analiza #FET Czy masz wystawione oczekujące siatki zakupowe?

#FET to jedna z obstawianych przez CryptoAarona perełek. Jak nie masz jeszcze siatek zakupowych to obejrzyj koniecznie. 


Wszystkie filmy na Youtube, treści na Instagramie oraz Twitterze są darmowe. Nic Cię nie kosztuje follow’owanie, oglądanie oraz komentowanie, a nam pomaga w rozwoju.

Jeśli chcesz korzystać z top wiedzy, top analityka w Polsce, który wróży ze szklanej kuli i daje informacje jako pierwszy w Polsce to Golden Keys jest dla Ciebie!

Boisz się, że czegoś nie zrozumiesz, bo jesteś zielony?

Spokojnie, możesz skorzystać z naszej Bazy Wiedzy, gdzie zapoznasz się z podstawami oraz z darmowym kursem, który pozwoli Ci zdobyć potrzebną wiedzę, aby odpalić krypto rakietę 💪

Odbierz swój darmowy kurs:


NEWSY ZE ŚWIATA KRYPTO


PayPal ujawnia ogromne zasoby kryptowalut, o łącznej wartości 

604 milionów dolarów

Globalny gigant płatności PayPal przetrzymał 604 miliony dolarów w kryptowalutach dla swoich klientów do końca 2022 roku, przy czym Bitcoin i Ethereum stanowiły prawie 90% tej liczby. 

PayPal posiadał 291 milionów dolarów w BTC, 250 milionów dolarów w ETH i kolejne 63 miliony dolarów w Litecoin i Bitcoin Cash na dzień 31 grudnia, zgodnie z rocznym raportem do amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC).

Posiadane przez firmę kryptowaluty o wartości 604 milionów dolarów na koniec 2022 roku spadły z 690 milionów dolarów, które firma posiadała we wrześniu. Spadek nastąpił w obliczu pogrążających się cen kryptowalut i zaostrzenia zaufania użytkowników do branży po katastrofalnym upadku giełdy kryptowalutowej FTX. 

Kwota udziałów PayPal w kryptowalutach stanowi 67% całkowitych zobowiązań finansowych firmy, wynoszących 902 miliony dolarów na dzień 31 grudnia. Jak podano w zeznaniu rocznym, całkowite aktywa finansowe firmy stały na poziomie ponad 25 miliardów dolarów.

PayPal wprowadził usługę umożliwiającą klientom z siedzibą w USA kupowanie i sprzedawanie konkretnych kryptowalut w październiku 2020 roku. Firma od tego czasu rozszerzyła usługę na Wielką Brytanię i planuje dalszą międzynarodową ekspansję.

Co godne uwagi to fakt, że po raz pierwszy gigant płatności uwzględnił podział swoich udziałów w kryptowalutach, ponieważ jego poprzedni roczny raport finansowy nie ujawnił swoich aktywów kryptowalutowych. W wypełnieniu, PayPal powiedział, że czuli potrzebę włączenia podziału swoich udziałów w kryptowalutach ze względu na ostatnie wydarzenia w branży. Napisał:

“Ze względu na unikalne ryzyko związane z kryptowalutami, w tym ryzyko technologiczne, prawne i regulacyjne, rozpoznajemy zobowiązanie do zabezpieczenia aktywów kryptowalutowych, aby odzwierciedlić nasze zobowiązanie do zabezpieczenia aktywów kryptowalutowych przechowywanych na rzecz naszych klientów”.

Źródło: www.cryptonews.com


NEWSY FIRMOWE

  1. Współpracujemy z kantorami Cashify.pl . Na hasło Mr.Advice macie obniżoną prowizję do 2,5%, a przy dłuższej i większej współpracy jest to do negocjacji. Standardowo w Polsce prowizja od wymiany waha się pomiędzy 3-6%, więc naprawdę dobry deal. W celu umówienia wizyty kontakt pod numerem 888 764 888 lub na Telegramie @cashify_moko 

ROZKŁAD JAZDY NA TEN TYDZIEŃ

PONIEDZIAŁEK19:00Analiza techniczna BTC i ETH
ŚRODA19:00Aspekty techniczne
CZWARTEK19:00Analiza altcoina na życzenie

Wzrostowego tygodnia!

Mr.Advice TEAM

Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne wpisy

Dodaj komentarz