68 NEWSLETTER Mr.Advice

Ciekawe zastosowanie technologii blockchain, analiza BTC, ETH i FXS, promocja u Inseed i licytacja WOŚP.


Cześć!

Tego wieczoru przeczytasz co tam u Bitcoina, co ma wspólnego auto z blockchainem i co tam w firmie. P.S. Na dole info o promocji!


ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON


#BTC jak już wiesz, jest w zakresie większego korytarza: $22,500 do $24,000. Bardzo lokalnie wszystko poniżej $23,370 jest niedźwiedzie, czyli spadkowe. Wszystko powyżej $23,370 daje nadzieję na powrót byków, czyli wzrostów. Niedziela jest często fakeowym dniem do obserwacji tego typu spraw, dlatego warto zaufać temu, co się wydarzy jutroJeżeli $23,370 nie zostanie utrzymane, możemy myśleć o potencjalnej korekcie do $22,500, co skorekci również altcoiny o parę %. Zakres ruchu maksymalny tej korekty to $21,000 w tym założeniu, że dalej będzie to odreagowanie przed finalną próbą uderzenia w $24,600+. Pamiętaj, że w tym runku jest już więcej płynności, więc wycinki będą się zdarzać częściej i będą co raz większe, wiec pamiętaj o odpowiednim SL ( albo dość daleki i gra na większe interwały, albo krótkie SL i świadomość, że raz na jakiś czas przyjdzie wycinka i aby wtedy nie stracić więcej co się zarobiło przed i będzie Ok ). Wszystko wskazuje na to, że dalej to korekta przed ruchem do $24.6-25.5k. 


Co do #ETH, jest bardziej bycze niż BTC. $1,600 utrzymuje zakres potencjalnej mini korekty i do tego zakresu z ETH dalej jest wszystko Ok. Bycze sygnały pojawią się po przebiciu $1,700 i utrzymaniu się min. całego dnia powyżej tej ceny ( D1 powyżej $1,700 ). Target finalny dla ETH to $2,000-2,400 za sztukęZakres maksymalny korekty do $1,450, gdzie jeżeli pojawi się jakakolwiek narracja na zrzucenie do tej ceny, może okazać się trafne zainteresowanie się tą ceną przed kolejnym, dużym ruchem.

Chcesz więcej konkretnych i codziennych analiz oraz komentarzy do nich? Zapraszam do kanału Golden Keys:

Zapraszamy też na darmowy chat, gdzie raz na jakiś czas wrzucamy takie analizy i inne ważne informacje i możesz zobaczyć, jak to wygląda od środka:


YOUTUBE CRYPTOAARONA

Jak co tydzień 3 filmy CryptoAarona:

  1. Czy to tylko korekta przed atakiem na 24 600$? Analiza rynku – BTC i ETH

Nieskromnie mówiąc, najlepsza analiza na Youtube. Kiedy większość czeka na spadki, CryptoAaron pokazuje warunki na wszystkie scenariusze.


2.    Wskaźnik VRVP. Jak prosty i doskonały jest?

Analiza techniczna, czyli konik CryptoAarona. Poznaj ciekawy wskaźnik.


3.    Analiza FXS na żywo. Skup się na braniu DIPów! Analiza wybranych altcoinów.

Ten film trwa tylko 4 minuty i jest Ci w stanie pomóc zarobić.


Wszystkie filmy na Youtube, treści na Instagramie oraz Twitterze są darmowe. Nic Cię nie kosztuje follow’owanie, oglądanie oraz komentowanie, a nam pomaga w rozwoju.

Jeśli chcesz korzystać z top wiedzy, top analityka w Polsce, który wróży ze szklanej kuli i daje informacje jako pierwszy w Polsce to Golden Keys jest dla Ciebie!

Boisz się, że czegoś nie zrozumiesz, bo jesteś zielony?

Spokojnie, możesz skorzystać z naszej Bazy Wiedzy, gdzie zapoznasz się z podstawami oraz z darmowym kursem, który pozwoli Ci zdobyć potrzebną wiedzę, aby odpalić krypto rakietę 💪

Odbierz swój darmowy kurs:


NEWSY ZE ŚWIATA KRYPTO


Kalifornijski DMV użyje technologii Blockchain do prowadzenia rejestrów

Departament Pojazdów Samochodowych (DMV) w Kalifornii planuje wykorzystać technologię blockchain do prowadzenia dokumentacji, w tym wydawania praw własności do samochodów i upraszczania transferów takiej własności.

DMV wykorzystał prywatny widelec Tezos blockchain, open-source blockchain, który może realizować transakcje peer-to-peer i służyć jako platforma do wdrażania inteligentnych kontraktów, zgodnie z niedawnym raportem Fortune. 

Ruch jest częścią współpracy między California DMV, Tezos i firmą Oxhead Alpha zajmującą się oprogramowaniem blockchain, która ogłosiła pomyślne zakończenie „proof-of-concept blockchain-based vehicle titling solution” 25 stycznia.

Ajay Gupta, główny oficer cyfrowy w kalifornijskim DMV, powiedział, że ma nadzieję, że plany zmaterializowania bazy danych tytułów na blockchainie urzeczywistnią się w ciągu najbliższych trzech miesięcy. Po tym, agencja ma również na celu zbudowanie aplikacji skierowanych do konsumentów, w tym cyfrowych portfeli, które przechowują tytuły samochodowe NFT. 

“Postrzeganie DMV jako pozostającego w tyle powinno zdecydowanie się zmienić” – powiedział podobno Gupta.

Podczas gdy istnieje wiele zastosowań dla blockchainów, które utrzymują zdecentralizowany i bezpieczny zapis danych, tytuły samochodowe są jedną z możliwych opcji. Startup z Cleveland zebrał 5 milionów dolarów w 2020 roku, aby zdigitalizować tytuły samochodowe, a stan Kalifornia opublikował raport w tym samym roku, identyfikując możliwe piloty dla blockchain, z DMV włączonym jako jedna z opcji. 

Gupta wspomniał, że początkowo rozpoczęli pracę nad projektem jeszcze w 2020 roku, ale musieli zawiesić prace z powodu pandemii. Powiedział jednak, że plany wykorzystania cyfrowych ksiąg do generowania i przekazywania tytułów samochodowych to szansa dla agencji na modernizację procesów.

Andrew Smith, prezes Oxhead Alpha, wspomniał również, że wykorzystanie technologii blockchain może pomóc w rozwiązaniu takich problemów jak oszustwa transakcyjne i śledzenie ruchu samochodów. 

Blockchain to współdzielona, niezmienna księga, która ułatwia proces rejestrowania transakcji i śledzenia aktywów w sieci biznesowej. Jedną z największych zalet blockchain jest to, że może zagwarantować poprawność i bezpieczeństwo zapisów danych.

Jak podano, kongresmen USA French Hill powiedział, że planuje promować progresywne ramy regulacyjne dla aktywów cyfrowych, aby upewnić się, że “Ameryka jest miejscem dla innowacji w fin-tech i blockchain.”

W raporcie na początku tego miesiąca Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) powiedziało, że uważa, że technologia blockchain będzie nadal “integralną” częścią nowoczesnej gospodarki. Organizacja podkreśliła powszechne zastosowania kryptografii i technologii blockchain, dodając, że ich wykorzystanie w sektorze usług finansowych jest już godne uwagi.

Źródło: cryptonews.com 


NEWSY FIRMOWE

  1. Ostatnie godziny promocji na Inseed.Expert z okazji pierwszych urodzin firmy. Kod BIRTHDAY daje AŻ 30% zniżki na wszystkie produkty! Polecamy, bo w ofercie macie Forex, Futures i VC Group czyli Insiderskie Info pod Gemy i inne projekty. 

2. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – dalej trwa licytacja 

Jak co roku, jako firma Mr.Advice chcemy dać kawałek siebie i podarować serce potrzebującym. Dzięki uprzejmości naszego CEO, CryptoAarona, który jest uznawany za obecnie najlepszego analityka w Polsce, z 7-letnim doświadczeniem w świecie kryptowalut oraz przedsiębiorcą z kilkoma spółkami w karierze, nie tylko w Polsce. Licytując i wygrywając tą aukcję, otrzymujesz: lot w obie strony z Polski do Dubaju, 3 dniowy pobyt i opłacony hotel oraz codzienne spotkanie z CryptoAaronem, gdzie będziesz mógł zapytać go o co tylko chcesz.

Wierzymy, że taki wyjazd pozwoli przede wszystkim odpocząć, zobaczyć jedno z najciekawszych miejsc na Ziemi oraz dowiedzieć się wielu interesujących faktów z życia biznesmena, nie tylko ze świata crypto.

Zapraszamy do licytacji i życzymy świetnego pobytu w Dubaju z Aaronem.

3. Współpracujemy z kantorami Cashify.pl . Na hasło Mr.Advice macie obniżoną prowizję do 2,5%, a przy dłuższej i większej współpracy jest to do negocjacji. Standardowo w Polsce prowizja od wymiany waha się pomiędzy 3-6%, więc naprawdę dobry deal. W celu umówienia wizyty kontakt pod numerem 888 764 888 lub na Telegramie @cashify_moko 


ROZKŁAD JAZDY NA TEN TYDZIEŃ

PONIEDZIAŁEK19:00Analiza techniczna BTC i ETH
WTOREK19:00Aspekty techniczne
CZWARTEK19:00Analiza altcoina na życzenie


Dooobrego tygodnia!

Mr.Advice TEAM

Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne posty

Dodaj komentarz