67 NEWSLETTER Mr.Advice

Analiza rynku, licytacja wyjazdu do Dubaju oraz nowy kryptowalutowy sponsor zespołu Formuły 1.


Dobry wieczór!

Dzisiaj finał WOŚP, a my w tym roku mamy dla Was ciekawą licytację, promocję oraz jak zwykle, ciekawe informacje ze świata i firmy!


ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON


To co? Kolejny tydzień za nami. Kolejny z mega sukcesami. Wydaje się, że druga noga wjeżdża, ale potwierdzenie nastąpi po przebiciu $23,800Wtedy $24.6-25.5K oczekiwanie. Na razie każdy ruch BTC robi wyższy szczyt i wyższy dołek, byczo.


ETH również bez zmian$1700 wydaje się osiągalne dość szybko, a potem $1800 oraz $2000. 

Co tu dużo pisać. W końcu się dzieje ❤️

Chcesz więcej konkretnych i codziennych analiz oraz komentarzy do nich? Zapraszam do kanału Golden Keys:

Zapraszamy też na darmowy chat, gdzie raz na jakiś czas wrzucamy takie analizy i inne ważne informacje i możesz zobaczyć, jak to wygląda od środka:


YOUTUBE CRYPTOAARONA

  1. Powtórka z 2019 ? Jak zrealizować pozycje! Nie popełniaj więcej błędów!

To film z serii tych, które MUSI obejrzeć i ZASTOSOWAĆ wiedzę KAŻDY, kto dotyka się rynku kryptowalut.


2.    #PEOPLE na longa. Skup się na perełkach i skupuj DIPy! Analiza wybranych altcoinów.

Masz #PEOPLE? Obejrzyj. Nie masz? Też zobacz.


3. Czy Bitcoin wytrzyma i znajdzie siłę na atak na 24 600$? Analiza rynku – BTC i ETH

Mamy na BTC obecnie $23,400! Zobacz analizę, jeśli jej jeszcze nie widziałeś.


Wszystkie filmy na Youtube, treści na Instagramie oraz Twitterze są darmowe. Nic Cię nie kosztuje follow’owanie, oglądanie oraz komentowanie, a nam pomaga w rozwoju.

Jeśli chcesz korzystać z top wiedzy, top analityka w Polsce, który wróży ze szklanej kuli i daje informacje jako pierwszy w Polsce to Golden Keys jest dla Ciebie!

Boisz się, że czegoś nie zrozumiesz, bo jesteś zielony?

Spokojnie, możesz skorzystać z naszej Bazy Wiedzy, gdzie zapoznasz się z podstawami oraz z darmowym kursem, który pozwoli Ci zdobyć potrzebną wiedzę, aby odpalić krypto rakietę 💪

Odbierz swój darmowy kurs:


NEWSY ZE ŚWIATA KRYPTO

Zespół Formuły 1 – Alfa Romeo – zabezpiecza sponsoring w wysokości 100 milionów dolarów od Kasyna Krypto 

Kryptowalutowa platforma hazardowa z siedzibą w Australii, Stake.com, zawarła partnerstwo o wartości 100 milionów dolarów z zespołem Alfa Romeo Racing, wskazując na powrót do sponsoringu związanego z kryptowalutami.

Wydarzenie to oznacza jeden z pierwszych i największych programów sponsorskich po katastrofalnym upadku giełdy FTX, która stała się znana ze sponsoringu na wysokim poziomie i o szerokim zasięgu.

Nowy rok przyniósł odnowiony optymizm na rynkach, po rocznym okresie, w którym ceny spadały na całej linii. Cena Bitcoina wzrosła o około 40% od początku roku, a dane on-chain coraz bardziej sugerują, że najgorsze może już minąć. Dla pierwszych trzech spostrzegawczych zniżka pięćdziesiąt procent na dostęp do złotych kluczy. Wpisz Terra50 i korzystaj.

To odrodzenie na rynku kryptowalut, szczególnie z rajdem Bitcoina, najwyraźniej doprowadziło do zwiększonego zainteresowania sponsorów związanych z kryptowalutami.

W ramach umowy partnerskiej ze Stake.com, zespół wyścigowy przyjmie nową nazwę “Alfa Romeo F1 Team Stake” i będzie to długoterminowa współpraca, zgodnie z oficjalnym oświadczeniem.

Według Bijana Tehrani, współzałożyciela Stake.com, partnerstwo z Alfa Romeo F1 Team Stake rozszerzy możliwości zaangażowania fanów poprzez integrację i aktywację marki. Stwierdził również, że firma poświęca się poprawieniu weekendów wyścigowych poprzez zapewnienie unikalnych doświadczeń dla fanów i zwiększenie zaangażowania w przestrzeni cyfrowej.

Stake ma historię partnerstwa z drużynami sportowymi i znanymi osobistościami.

Wcześniej firma podpisała umowę z klubem piłkarskim Everton, która została uznana za jedną z najcenniejszych umów sponsorskich w historii drużyny.

Ponadto współpracował również z raperem Drake’em przy rozdaniu Bitcoinów w maju 2022 roku.

Źródło: cryptonews.com 


NEWSY FIRMOWE

  1. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy licytacja

Jak co roku, jako firma Mr.Advice chcemy dać kawałek siebie i podarować serce potrzebującym. Dzięki uprzejmości naszego CEO, CryptoAarona, który jest uznawany za obecnie najlepszego analityka w Polsce, z 7-letnim doświadczeniem w świecie kryptowalut oraz przedsiębiorcą z kilkoma spółkami w karierze, nie tylko w Polsce. Licytując i wygrywając tą aukcję, otrzymujesz: lot w obie strony z Polski do Dubaju, 3 dniowy pobyt i opłacony hotel oraz codzienne spotkanie z CryptoAaronem, gdzie będziesz mógł zapytać go o co tylko chcesz.

Wierzymy, że taki wyjazd pozwoli przede wszystkim odpocząć, zobaczyć jedno z najciekawszych miejsc na Ziemi oraz dowiedzieć się wielu interesujących faktów z życia biznesmena, nie tylko ze świata crypto.

Zapraszamy do licytacji i życzymy świetnego pobytu w Dubaju z Aaronem.

2. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy promocja -23%

23% ze sprzedaży kursów zostanie przekazanych na skarbonkę WOŚP ♥️ 

W ramach wsparcia i pomocy chcemy również wynagrodzić kupujących w postaci kodu rabatowego o treści: WOŚP31, który obniży wartość koszyka o 23%🥳

Sprzedaż odbywa się na mrporada.sklep.pl i dotyczy wszystkich kursów😀

Pomagajmy i korzystajmy! 🙌

3. Współpracujemy z kantorami Cashify.pl . Na hasło Mr.Advice macie obniżoną prowizję do 2,5%, a przy dłuższej i większej współpracy jest to do negocjacji. Standardowo w Polsce prowizja od wymiany waha się pomiędzy 3-6%, więc naprawdę dobry deal. W celu umówienia wizyty kontakt pod numerem 888 764 888 lub na Telegramie @cashify_moko 


ROZKŁAD JAZDY NA TEN TYDZIEŃ

PONIEDZIAŁEK19:00Analiza techniczna BTC i ETH
WTOREK19:00Aspekty techniczne
CZWARTEK19:00Analiza altcoina na życzenie


Pofitowego tygodnia!

Mr.Advice TEAM

Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne wpisy

Dodaj komentarz