#66 NEWSLETTER Mr.Advice

Dlaczego upadek kolejnego giganta może sygnalizować początek hossy? Analiza, bankructwo Genesis oraz update firmowy.


Cześć!

W tym tygodniu dużo ciekawostek. Zapraszam do lektury!


ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON

#BTC – jak możecie zauważać na rysunku, przedstawiam wam POTENCJALNY ( nie musi wcale cena tak pójść ) ruch na BTC. Bierze on pod uwagę możliwe odreagowanie aż do zielonej strefy. I teraz ważna kwestia: zielona strefa jest duża ( aż do 19.1K ) a w niej dwie mocniejsze. To one najmocniej zakładają potencjalne odbicie: biorąc pod uwagę ruch kontynuacyjny który może być po wybiciu linii trendu, to pierwsza zielona strefa wydaje się maksem. Dałem jednak całą strefę właśnie po to byś czuł się swobodnie z uśrednianiem ( zakupami ) dlatego, że strefa korekty jest aż do 19.1K. Tak czy owak warto w całej strefie brać pod uwagę zakupy, docelowy targety to 24-26K, TP są podane.

Poziomy na BTC:


#ETH

ETH zakłada możliwie nieco większe odreagowanie od BTC ze względu na silniejsze reakcje w obu kierunkach, natomiast wcale tak dużego odreagowania być nie musi. Stąd również duże zielone pole, ponieważ po prostu w jego obrębie cena wydaje się atrakcyjna. Docelowy target to $2K.

Poziomy dla ETH:


Chcesz więcej konkretnych i codziennych analiz oraz komentarzy do nich? Zapraszam do kanału Golden Keys:

Zapraszamy też na darmowy chat, gdzie raz na jakiś czas wrzucamy takie analizy i inne ważne informacje i możesz zobaczyć, jak to wygląda od środka:


YOUTUBE CRYPTOAARONA

  1. 24 600$ na Bitcoinie potwierdzone? Czy to tylko pułapka? Analiza rynku – BTC i ETH

Za nami tydzień wzrostów. Zobacz co CryptoAaron powiedział o nich 6 dni temu!


2.  TOP strategia, która działa ZAWSZE w bessie i hossie. Dlaczego jest tak prosta ?

Co to za strategia? Kupowanie dołków w rynku byczym i sprzedawanie górek w rynku niedźwiedzim.


3.  Czy to czas zakupów altcoinów? Szukaj perełek na rynku! Analiza wybranych altcoinów.

 Jak co tydzień 3 perełki i spojrzenie Aarona. LTC, AZERO, OP.


Wszystkie filmy na Youtube, treści na Instagramie oraz Twitterze są darmowe. Nic Cię nie kosztuje follow’owanie, oglądanie oraz komentowanie, a nam pomaga w rozwoju.


Jeśli chcesz korzystać z top wiedzy, top analityka w Polsce, który wróży ze szklanej kuli i daje informacje jako pierwszy w Polsce to Golden Keys jest dla Ciebie!


Boisz się, że czegoś nie zrozumiesz, bo jesteś zielony?

Spokojnie, możesz skorzystać z naszej Bazy Wiedzy, gdzie zapoznasz się z podstawami oraz z darmowym kursem, który pozwoli Ci zdobyć potrzebną wiedzę, aby odpalić krypto rakietę 💪

Odbierz swój darmowy kurs:


NEWSY ZE ŚWIATA KRYPTO

BANKRUCTWO GENESIS

Pożyczkodawca kryptowalutowy Genesis złożył wniosek o upadłość, w celu zabezpieczenia interesów firmy oraz wierzycieli.

Firma została niedawno oskarżona przez amerykańskich regulatorów Securities and Exchange Commission (SEC) o nielegalną sprzedaż kryptowalut.

Jest częścią Digital Currency Group (DCG), konglomeratu ponad 200 firm skupionych na kryptowalutach.

Niewypłacalność Genesis jest związana z bankructwem FTX, które upadło w listopadzie ubiegłego roku w związku z zarzutami o oszustwa.

Genesis został pierwotnie założony jako „biuro handlu”. umożliwiając handel dużymi ilościami kryptowalut.

Wcześniej w tym miesiącu ogłosiła, że zwalnia 30% swojego personelu, zmniejszając go do 145 pracowników.

“Z niecierpliwością czekamy na postęp naszego dialogu z DCG i doradcami naszych wierzycieli, ponieważ staramy się wdrożyć ścieżkę maksymalizacji wartości i zapewnić najlepszą okazję dla naszego biznesu, aby wyłonić się dobrze przygotowanym na przyszłość”,

powiedział w oświadczeniu tymczasowy dyrektor generalny Genesis Derar Islim.

Genesis został uderzony przez upadek innej firmy kryptowalutowej, Three Arrows Capital, która zbankrutowała w czerwcu ubiegłego roku.

Powiedziało, że było winne 1,2 mld USD (971 mln GBP) przez Three Arrows, które zostało doprowadzone do upadku kryptowalut Luna i TerraUSD w maju.

Jest to najnowszy z serii wstrząsów w sektorze, który został nazwany “zimą kryptowalut” przez niektórych analityków, opisując gwałtowny spadek wartości kryptowalut.

Trwający upadek

Genesis jest również uwikłany w głośny spór z Gemini, którego właścicielami są byli wioślarze olimpijscy Cameron i Tyler Winklevoss, nad losem 900 milionów dolarów w aktywach, które klienci Gemini zdeponowali u pożyczkodawcy.

Produkt, zwany Gemini Earn, został sprzedany inwestorom jako szansa na zarobienie aż 7,4% odsetek od posiadanych przez nich kryptowalut.

Około 340 000 użytkowników Earn nie ma dostępu do swoich funduszy od listopada, kiedy Genesis wstrzymało wypłaty z powodu zmienności na rynkach kryptowalut.

W zeszłym tygodniu SEC oskarżył zarówno Genesis, jak i Gemini o nielegalną sprzedaż aktywów kryptowalutowych inwestorom. Bliźniacy Winklevoss powiedzieli, że oczekują na obronę akcji, ale DCG do tej pory nie skomentował.

Proces upadłościowy Genesis będzie nadzorowany przez specjalny, niezależny komitet przy zarządzie firmy i pod okiem Temidy. Genesis przedstawił przed wymiarem sprawiedliwości plan, aby zabezpieczyć interesy wierzycieli i przygotować masę upadłościową do dalszego działania pod nowym zarządem.

„Chociaż poczyniliśmy znaczne postępy w udoskonalaniu naszych planów biznesowych, aby rozwiązać problemy z płynnością, spowodowane ostatnimi nadzwyczajnymi wyzwaniami w naszej branży, w tym niewypłacalnością Three Arrows Capital i bankructwem FTX, restrukturyzacja sądowa stanowi najbardziej efektywną drogę, dzięki której możemy zachować aktywa i osiągnąć najlepszy możliwy wynik dla wszystkich interesariuszy Genesis”

powiedział Derar Islim.

Źródło: www.coindesk.com


CryptoAaron jakiś czas temu napisał:

Hossa przyjdzie, kiedy padnie:

  1. Kopalnia
  2. Giełda 

I co się zadziało? Kilka kopalni padło. FTX upadło, a teraz kolejny duży gracz czyli Genesis. Wiemy, że rożnie internet gada, ale my wierzymy w CryptoAarona i jego predykcje!

Na Golden Keys oraz ULTRA piękne profitowe zagrania. Portfele Spot od grudnia po 40-50% zysków, a Futures szalone kilka procent dziennie. 

Nie czekaj kolejnych miesięcy tylko zacznij zarabiać już teraz, bo zaraz znowu powiesz, że przespałeś, a rynek nie czeka na nikogo…

A jeśli nie chcesz korzystać z gotowych analiz tylko sam szukasz kursu do nauki to ZŁOTY KURS jest idealnie dla Ciebie.


NEWSY FIRMOWE

  1. Wszyscy, którzy chcą przedłużyć obecność na Golden Keys 2.0 mogą to zrobić za pomocą kodu zniżkowego HOSSA15. Ta możliwość trwa do końca poniedziałku.
  2. Już zaraz, za chwilkę ruszamy z promocją kolejnego wyjazdu business & pleasure! Stay tuned!
  3. Współpracujemy z kantorami Cashify.pl . Na hasło Mr.Advice macie obniżoną prowizję do 2,5%, a przy dłuższej i większej współpracy jest to do negocjacji. Standardowo w Polsce prowizja od wymiany waha się pomiędzy 3-6%, więc naprawdę dobry deal. W celu umówienia wizyty kontakt pod numerem 888 764 888 lub na Telegramie @cashify_moko 
  4. Od tego tygodnia w czwartek CryptoAaron będzie analizował tylko jednego altcoina, a nie trzy. Zauważyliśmy, że 3 altcoiny tygodniowo wprowadzają zamieszanie i kupujecie niepotrzebnie każdy projekt. W portfolio powinniście mieć tylko kilka, im wyższy depozyt tym więcej, ale nie chodzi o to, aby mieć 100 coinów tylko kilka ODPOWIEDNICH.
  5. Pracujemy nad fajnymi projektami, które wkrótce przedstawimy! 2023 jest nasz!

ROZKŁAD JAZDY NA TEN TYDZIEŃ

PONIEDZIAŁEK19:00Analiza techniczna BTC i ETH
WTOREK19:00Aspekty techniczne
CZWARTEK19:00Analiza altcoina na życzenie

Życzymy Ci cudownego, profitowego tygodnia!

Mr.Advice TEAM

Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne posty

Dodaj komentarz