#64 NEWSLETTER Mr.Advice

Cześć w Nowym Roku! Dzisiaj specjalne wydanie Newslettera, w którym skupimy się na planowaniu 2023 roku 📌


Mamy nadzieję, że 2022 został pożegnany z uśmiechem i jesteś gotowy/a na przygodę 2023.

W poprzednim newsletterze zostawiłam Ci 33 pytania, które pomogły w podsumowaniu poprzedniego roku. Jeśli jakimś cudem nie masz podsumowania, a chcesz je jeszcze zrobić to zapraszam:

Z kolei w tym numerze skupimy się na planowaniu, wyznaczaniu celów oraz tworzeniu Mapy Marzeń. Prawdopodobnie znasz te hasła i być może trochę się z nich podśmiewasz i nie wierzysz w ich działanie. Jednak planowanie i wyznaczanie celów to tak jakby wpisywanie w nawigację naszej destynacji. Jest kilka dróg, jednak nasz cel pozostaje bez zmian. Dlatego głęboko wierzymy, że jeśli dzisiaj ustalimy sobie nasze cele to znajdziemy do nich drogę, nawet jeśli w trakcie stracimy zasięg lub pomylimy zjazd. Ponieważ planowanie pomaga nam w chwilach słabości i zwątpienia powrócić do tego, czego chcemy.

Przygotowałam dla Ciebie mapę marzeń, plany i cele na kolejny rok oraz standardowo analizę rynku od CryptoAarona! ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON

BTC jest w bardzo neutralnej strefie, z delikatnym zwyżkowym trendem, ale w aktualnej pozycji między $16800, a $17200 jest w strefie neutralnej. Jeżeli chcemy mówić o dalszych wzrostach, musimy przebić $17300. Wtedy możemy osiągnąć targety $17600, $18000, $18600. 


Natomiast jeżeli wyjdziemy dołem poniżej $16800 to możemy delikatnie shorcić, chociaż shorty mają mniejszą przewagę niż longi. I tak jak przy longu podałem te targety długie, to przy shorcie, jeżeli BTC zszedłby poniżej $16800, to dałby raptem $16700, 16500. Nie ma dalszej perspektywy na spadki. Te spadki może spowodować jakiś FUD, który może się pojawić, jakiś upadek globalnego inwestora czy coś. Raczej BTC jest w trendzie zwyżkowym, więc czekamy na to co się wydarzy jutro, czyli otwarcie poniedziałku i co przyniesie nam przyszły tydzień. Historycznie drugi tydzień stycznia jest interesujący i nadaje kierunek na najbliższe miesiące więc tego się trzymamy i patrzymy.Jeżeli chodzi o ETH to ETH również jest w strefie między $1250, a $1280. Strefa neutralna. Jeśli chcemy mówić o dalszych wzrostach to musimy minimalnie przebić $1280 i wtedy możemy myśleć o cenie $1300, $1320 i $1350, a nawet $1400. Natomiast jak w przypadku BTC, miejsca na spadki nie ma. Tu strefa neutralna jest dosyć szeroka, bo $1250, $1280 co wspomniałem jest taka lokalna, ale cała strefa uniwersalna jest do $1200, nawet $1190. Więc jeśli chcemy mówić o shorcie to musimy zejść poniżej $1188.


Zachęcam do regularnej obserwacji mailingu, by wiedzieć co dalej na rynku krótkoterminowo, jak i długoterminowo.

Chcesz więcej konkretnych i codziennych analiz oraz komentarzy do nich? Zapraszam do kanału Golden Keys 2.0!

Zapraszamy też na darmowy chat, gdzie raz na jakiś czas wrzucamy takie analizy i inne ważne informacje: 


ZAPLANUJ SWOJE CELE

Droga bez celu jest błądzeniem, a więc:

 1. Przygotuj kartkę i długopis. Ręcznie zapisanie sprawia, że mamy większą szansę na spełnienie ich. Magia, co?
 2. Podziel kartkę na kilka kategorii: zdrowie, finanse, rozwój, duchowość, nawyki.
 3. Zrób burzę mózgu i wypisz wszystkie cele jakie przychodzą Ci do głowy.
 4. Zdecyduj, które są realne i chcesz je spełnić w tym roku.
 5. Określ czas, do kiedy chcesz dany cel osiągnąć.
 6. Zaplanuj swoje zadania do danego celu i…
 7. Działaj!

PLANOWANIE

Jak planować, żeby nie zwariować?

 1. Wypisać duży cel, a potem podzielić go na mniejsze zadania. 
 2. Nagradzać się za małe sukcesy po drodze do celu.
 3. Zapisać plan i wracać do niego, żeby sprawdzić czy się go trzymasz.
 4. Korzystać z zasady Pierwszego kroku, czyli wykonaj pierwszy krok, kiedy Ci się nie chce, a reszta pójdzie automatycznie.

A może masz ochotę wybrać „hasło roku 2023”?

Jest to nic innego, jak hasło, które chcesz, aby Cię prowadziło. Ma to być to, czego w tym roku potrzebujesz i pragniesz najbardziej. To na czym się skupisz i do czego będziesz dążyć. Może są to pieniądze? Sukces? Zdrowie? Miłość? Spokój?

Wybierz swoje hasło i przypominaj sobie o nim codziennie lub kilka razy w tygodniu. A 31 grudnia sprawdź czy faktycznie to hasło prowadziło Cię przez cały rok.


MAPA MARZEŃ

Stwórz wizję swojego roku

Mapa marzeń to narzędzie do wizualizacji ambicji i planów na naszą przyszłość. Jest to wizualizacja marzeń i idealnego życia. 

 1. Zdecyduj co ma się znaleźć na Twojej mapie. To ma być zbiór obrazów i cytatów, które przedstawią wszystko, o czym marzysz. Na czym się skupić? 
  • Jak wygląda Twój biznes/finanse?
  • Z kim współpracujesz? Kogo znasz?
  • Ile zarabiasz/zarobiłeś?
  • Jak wygląda Twoje życie?
  • W jakim domu mieszkasz?
  • Jakim autem jeździsz?
  • Gdzie jesteś na wakacjach?
  • Jak wyglądasz?
  • Co robisz?
  • Co posiadasz?

2. Zdecyduj o formacie swojej mapy.

Czy będzie to na telefonie/komputerze? Na tablicy korkowej? Na zwykłej dużej kartce?

3. Zbierz materiały. Znajdź zdjęcia, obrazki, cytaty i zapisz je. Jeśli decydujesz się robić fizyczną mapę marzeń to je wszystkie wydrukuj.

4. Ułóż/ustaw te wszystkie marzenia na mapie. Na środku możesz dać swoje zdjęcie. Możesz pogrupować marzenia (finanse, zdrowie, wygląd, rzeczy materialne, podróże itd.), a możesz je ustawić byle jak.

5. Postaw, powieś mapę w widocznym miejscu, które widzisz codziennie lub ustaw sobie ją na tapetę. Najważniejsze, abyś codziennie kilka razy widział swoją mapę, wierzył, że osiągniesz swoje marzenia oraz przypominał sobie, czego pragniesz.

Mam nadzieję, że teraz masz wszystko, co jest Ci potrzebne do zaplanowania swojego 2023! Powodzenia i trzymamy za Ciebie kciuki oraz życzymy wszelkich sukcesów!


YOUTUBE CRYPTOAARONA

Pierwsze filmy w tym roku już na kanale CryptoAarona.


 1. Co się wydarzy z BTC i ETH? Jak wygląda początek roku?

2. Masz GMT, ADA, BNB, TRX, MASK i DOGE w swoim portfolio albo zastanawiasz się nad kupieniem ich? Obejrzyj ten materiał.


Wszystkie filmy na Youtube, treści na Instagramie oraz Twitterze są darmowe. Nic Cię nie kosztuje follow’owanie, oglądanie oraz komentowanie, a nam pomaga w rozwoju.

Jeśli chcesz korzystać z top wiedzy, top analityka w Polsce, który wróży ze szklanej kuli i daje informacje jako pierwszy w Polsce to Golden Keys jest dla Ciebie!

Boisz się, że czegoś nie zrozumiesz, bo jesteś zielony?

Spokojnie, możesz skorzystać z naszej Bazy Wiedzy, gdzie zapoznasz się z podstawami oraz z darmowym kursem, który pozwoli Ci zdobyć potrzebną wiedzę, aby odpalić krypto rakietę 💪

Odbierz swój darmowy kurs: 


Fantastycznego tygodnia i całego roku!

Mr.Advice TEAM

Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne posty

Dodaj komentarz