#62 NEWSLETTER Mr.Advice

Przedostatnia analiza tego roku, trzy filmy od CryptoAarona, kolekcja NFT Trump’a oraz plan spotkań na kolejny tydzień.


Cześć!

Wchodzimy w przedostatni tydzień roku i przygotowujemy się do czasu z bliskimi w świąteczny czas. Powoli zamykamy to co tegoroczne, żeby wejść świeżo w to, co przyniesie nam 2023 rok. A planujemy dla Was naprawdę dużo! Dzisiaj mamy dla Was jak zwykle analizę, filmy, ciekawostki oraz rozkład jazdy na ten tydzień.ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON

Patrząc na cenę BTC‚ mamy niższy lokalny dołek. Cena może wracać do strefy $17050-17250 i spadać dalej. Dopiero przebicie tych wartości otworzy drogę wzrostom. Na tę chwilę wygląda spadkowo, z Analizy Technicznej. Kolejny SUPPORT w okolicy $16300 i $16000. Pytanie czy będą chcieli zrobić tak duży FUD, żeby maksymalnie wystraszyć ludzi czy to już dość? Ciekawe. Tak czy owak, jest szansa na podejście pod strefę wyżej, nawet jeżeli myślimy o short. Za 13 dni zamknięcie świecy rocznej. Ewidentnie prosi się o wyższe ceny za rok 🙂

Co do ETH. Jest w naszej strefie wzrostowej $1140-1180 z której odbija. Do $1220-1250 jest niedźwiedzie. Powyżej $1250-1280 możemy mówić o kontynuacji wzrostów. ETH się dostało przy okazji BNB, aczkolwiek wygląda dużo lepiej od BTC. Jeżeli puści SUPPORT na $1100, możemy zobaczyć raz jeszcze 900$ na ETH. 

Aleee … jak w Live, do tego potrzebny będzie FUD 🙂 Więc obserwacja.


Czym jest FUD?

FUD oznacza „fear, uncertainty and doubt” czyli “strach, niepewność i wątpliwości” i odnosi się do ogólnego nastawienia pesymizmu na temat danego aktywa lub rynku, jak również manipulacji emocjami inwestorów lub konsumentów, aby ulegli FUD.

Chcesz więcej konkretnych i codziennych analiz oraz komentarzy do nich? Zapraszam do kanału Golden Keys TUTAJ

Zapraszamy też na darmowy chat, gdzie raz na jakiś czas wrzucamy takie analizy i inne ważne informacje: https://t.me/mradvice_btc_signals


CIEKAWOSTKI ZE ŚWIATA KRYPTO

Kolekcja NFT Donald’a Trump’a wyprzedaje się w jeden dzieńEdycja 45,000 NFTs przedstawia byłego prezydenta w różnych fantazyjnych strojach i pozach. Została wybita na Polygonie.

Były prezydent poinformował o swojej kolekcji w czwartek za pośrednictwem Truth Social, strony mediów społecznościowych, którą założył w zeszłym roku.

Według strony internetowej kolekcji, Trump Digital Trading Cards przedstawiają wizerunki prezydenta w stylu podobnym do kolekcjonerskich kart baseballowych. Tokeny, wybite na Polygonie, kosztowały 99 dolarów i można było je kupić za eter (ETH) lub w walucie fiat.

Na końcu procesu kasowego klienci byli proszeni o wybranie, ile Trump Trading Cards chcą kupić. Pop-up promował gwarantowany bilet na galową kolację z Trumpem za zakup 45 NFTs na raz. Taki zakup kosztował klienta 4455 dolarów.

Kolekcjonerzy, którzy zakupili jedną z cyfrowych kart handlowych, zostali automatycznie zgłoszeni do “loterii”, w której można zdobyć doświadczenia z Trumpem, w tym rozmowę, kolację w Miami lub godzinę koktajlu w Mar-a-Lago. Karty handlowe mają cechy rzadkości od jedynek do “2, 5, 7 lub 10 kopii”. Żadna Trump Digital Trading Card nie będzie miała więcej niż 20 kopii w istnieniu” podaje strona.

Chociaż Trump powiedział, że “nie jest fanem” kryptowalut w lipcu 2019 roku, teraz pojawił się, aby promować swoją nową kolekcję. “ZDOBĄDŹ SWOJE KARTY TERAZ! Tylko 99 dolarów za sztukę! Zrobią świetny prezent świąteczny. Nie czekaj. Znikną, jak sądzę, bardzo szybko!” napisał w poście na swojej platformie.

Projekt początkowo spotkał się z krytyką na Twitterze, z niektórymi etykietującymi zbiórkę jako “oszustwo”. Inni zwrócili uwagę na wcześniejsze doniesienia o jego wątpliwych wysiłkach związanych z pozyskiwaniem funduszy na kampanię 2020 i zarzutach o szemrane wydatki.

Akcje Digital World Acquisition Corp (DWAC), spółki akwizycyjnej specjalnego przeznaczenia (SPAC), która zawarła proponowaną umowę o połączeniu z firmą Trumpa w mediach społecznościowych, spadła o około 7% po ogłoszeniu.

Podczas gdy jest to pierwszy oficjalny projekt NFT prezydenta Trumpa, była Pierwsza Dama, Melania Trump, wypuściła swoją debiutancką kolekcję NFT “Cobalt Blue Eyes” prawie dokładnie rok temu.

Collect Trump Cards, strona stojąca za projektem, nie odpowiedziała CoinDesk na komentarz w momencie publikacji.

Kolekcja NFT Donalda Trumpa wyprzedała się, a cena rośnie

Według danych z OpenSea, w chwili pisania tego tekstu, wolumen obrotu kolekcji wynosi 900 ETH, czyli około 1,08 miliona dolarów. Jego cena podłogowa wynosi około 0,19 ETH, czyli około 230 dolarów – ponad dwukrotnie więcej niż pierwotna cena 99 dolarów.

Niektóre tokeny sprzedają się po znacznie wyższych cenach. One-of-one, najrzadsze z NFT, które obejmują 2,4% kolekcji 45 000 jednostek (w przybliżeniu 1 000), sprzedają się nawet za 6 ETH w momencie pisania tego tekstu. Jedna z tych rzadkich kart handlowych, przedstawiająca 45go prezydenta stojącego przed Statuą Wolności, trzymającego pochodnię, jest obecnie notowana na 20 ETH, czyli około 24 000 dolarów.

Według danych Dune Analytics, prawie 13 000 użytkowników wybiło 3,5 tokena w momencie premiery kolekcji. Dodatkowo 115 klientów zakupiło 45 NFT, czyli minimalną liczbę żetonów, która gwarantuje bilet na kolację z Trumpem; 17 osób zakupiło 100 NFT, co według strony Trump Trading Card było maksymalną ilością dozwoloną do wybicia. Jednak dodatkowe metryki z Dune pokazują, że inne portfele posiadały ich znacznie więcej.

Obecnie 1000 NFT, w tym wiele jedynek, znajduje się w jednym portfelu wielopodpisowym Gnosis Safe, który wydaje się być portfelem otrzymującym opłaty licencyjne z wtórnej sprzedaży NFT.

Źródło: coindesk.com 


CO CIEKAWEGO DZIEJE SIĘ W NASZEJ FIRMIE

  • Do 23:59 działa kod PROMO10 na Mr.Advice, Inseed oraz zlotykurs.pl
  • W dzisiejszym okienku Kalendarza Adwentowego mamy dla Was super niespodziankę. Znajdziecie w nim lekcję z kursu CryptoCAMP + Mastermind 2.0 pt. „Fast Track na rynku kryptowalut, czyli jaka jest najszybsza i najprostsza strategia by raz na zawsze uporać się z wyzwaniami i przejść kolejną hossę w dużym proficie?”. Lekcję znajdziesz po zalogowaniu się na zlotykurs.pl w zakładce „DARMOWY KURS”. Pomóż sobie osiągnąć zamierzone cele!

*Nagranie będzie dostępne przez 14 dni.


YOUTUBE CRYPTOAARONA

  1. AMA – Ask Me Anything! Aaron Kuczyński vs. Adam Przychodzki – odpowiadamy na wszystkie pytania!

Było mądrze, zabawnie, wartościowo. Obejrzyj i zobacz co dwóch Adamów myśli o rynku, zarabianiu i kokosach.


2.             Analiza GMX, FTM, SHIBA. Czy nadciąga Altseason?!

 Analiza trzech wybranych altcoinów. Jeśli je masz lub szukasz fajnych projektów do swojego portfolio to koniecznie obejrzyj ten film.


 

3.             FOMC – Co pokazało przemówienie w Stanach Zjednoczonych? Jak reagują kryptowaluty?

Kolejne ważne wydarzenie dla świata finansowego. Posłuchaj CryptoAarona i zobacz jak kryptowaluty reagują na przemówienie w USA.


Wszystkie filmy na Youtube, treści na Instagramie oraz Twitterze są darmowe. Nic Cię nie kosztuje follow’owanie, oglądanie oraz komentowanie, a nam pomaga w rozwoju.

Jednak, jeśli chcesz korzystać z top wiedzy, top analityka w Polsce, który wróży ze szklanej kuli i daje informacje jako pierwszy w Polsce to Golden Keys jest odpowiedzią!

Boisz się, że czegoś nie zrozumiesz, bo jesteś zielony?

Spokojnie, możesz skorzystać z naszej Bazy Wiedzy, gdzie zapoznasz się z podstawami oraz z darmowym kursem, który pozwoli Ci zdobyć potrzebną wiedzę, aby odpalić krypto rakietę 💪


ROZKŁAD JAZDY NA TEN TYDZIEŃ

WTOREK                   19:00              Analiza techniczna BTC i ETH

WTOREK                   20:00              Aspekty techniczne

CZWARTEK                         19:00              Analiza 3 altcoinów na życzenie


Fantastycznego tygodnia i przyjemnych przygotowań!

Mr.Advice TEAM

Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne posty

Dodaj komentarz