61 NEWSLETTER Mr.Advice

Promocja na vouchery upominkowe do 23:59, analiza rynku, Starbucks w Web3 i przegląd materiałów na YouTube.ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON

#BTC:

Aby utrzymać dobry ruch wzrostowy dalej, ważne jest przebicie sekcji $17150-17250 w górę w dość szybkim tempie ( z volumenem ), przy podejściu do $17120 oraz poradzenie sobie z oporem $17200-17300. 

Jeżeli nie uda się to, trzeba będzie zabezpieczyć pozycje w BE i zrealizować je w niewielkim plusie. 

Patrząc konserwatywnie zgodnie z obecnym trendem sprzedaży, rozważam również możliwość dodatkowego spadku w strefie $17060-17150. Jeżeli się tak wydarzy (będziemy oczekiwać oznak korekty) może to być pozycja krótka do nawet $16333 (ostatni target). Więc najważniejsze to obserwacja w strefie i patrzeć czy będzie przebicie czy też nie.

#ETH:

ETH po przebiciu $1253 łapie nieco byczego oddechu. Najbliższy opór to $1279, przed nim warto wziąć Take Profit. Niestety trzeba obserwować sytuację na BTC i jak sobie poradzi w strefie, ETH samo w sobie musi przebić i $1280 i $1316, jeżeli chcemy mówić o dalszych wzrostach.

Jutro jest bardzo ważne wydarzenie w USA, raport CPI będzie jutro, a 14.12 (środa) będzie FOMC. O tym pisałem już we wrześniu, że będzie to NAJWAŻNIEJSZY FOMC w całym tym roku. Obserwuję sytuację i będę update’ował co robimy, żeby to wykorzystać!

Chcesz więcej konkretnych i codziennych analiz oraz komentarzy do nich? Zapraszam do kanału Golden Keys TUTAJ

Zapraszamy też na darmowy chat, gdzie raz na jakiś czas wrzucamy takie analizy i inne ważne informacje:https://t.me/mradvice_btc_signals


CIEKAWOSTKI ZE ŚWIATA KRYPTO

Starbucks uruchamia wersję beta programu lojalnościowego Web3 “Odyssey”Starbucks w czwartek rozpoczął testy beta swojego wysoce oczekiwanego doświadczenia Odyssey, które łączy nagrody lojalnościowe dla klientów z kolekcjonowaniem tokenów nonfungible (NFT) i innymi elementami gier.

Popularna sieć kawiarni otworzyła rozszerzenie programu Starbucks Rewards w sieci Web3 dla “małej grupy członków listy oczekujących”, w tym pracowników i klientów, umożliwiając im zaangażowanie się w interaktywne “Podróże”, w trakcie których zdobywają “Znaczniki Podróży” w postaci NFT opartych na poligonach. Ponadto użytkownicy otrzymują “Punkty Odysei”, które w przyszłości otworzą dostęp do nowych korzyści i doświadczeń, w tym wirtualnych lekcji robienia espresso martini, ekskluzywnych wydarzeń i wycieczek do palarni Starbucks i farm kawy.

“Starbucks Odyssey to doświadczenie, otoczone cyfrową społecznością, w której członkowie mogą się spotykać, wchodzić w interakcje i dzielić się swoją miłością do kawy” – powiedziała firma w oświadczeniu. 

“Starbucks wykorzystuje znaczące elementy technologii Web3, aby nagradzać członków w innowacyjny sposób”.

Firma mówi, że będzie wysyłać miesięczne zaproszenia do innych osób z listy oczekujących począwszy od stycznia. Członkowie, którzy zostali zaproszeni do premiery beta, będą mieli również dostęp do rynku Starbucks Odyssey powered by Nifty Gateway, gdzie użytkownicy mogą kupować i sprzedawać swoje cyfrowe kolekcjonerskie Znaczki. Uczestnicy Odyssey mogą kupować Znaczki bezpośrednio za pomocą karty kredytowej, bez konieczności posiadania portfela kryptowalutowego lub używania kryptowaluty, według Starbucks.

Andy Sack, współzałożyciel i co-CEO firmy Forum3, która pomogła powołać do życia projekt Odyssey, powiedział CoinDesk, że pomysł został stworzony przez chęć “zachwycenia konsumenta unikalnymi doświadczeniami cyfrowymi.” Sack rozpoczął Forum3 z byłym szefem cyfrowym Starbucksa Adamem Brotmanem, który kierował tworzeniem lojalnościowej aplikacji mobilnej Starbucksa, która może pochwalić się ponad 50 milionami zarejestrowanych użytkowników.

“Adam i ja byliśmy jakby głęboko w NFT i cyfrowych kolekcjach od początku stycznia 2021 roku”, powiedział. “Skontaktował się z nami [Starbucks interim CEO] Howard Schultz … i tak ten zestaw relacji wyrównał się”. 

Brotman jest również blisko związany z Bradym Brewerem, szefem marketingu Starbucksa, który odegrał kluczową rolę w realizacji pomysłu.

Sack odnosi się do doświadczenia jako “platformy lojalnościowej następnej generacji” mającej na celu budowanie relacji marki między klientami, a Starbucksem. Powiedział CoinDesk, że inne marki zaczynają integrować technologie blockchain, dzięki czemu doświadczenia Web3 są bardziej dostępne dla głównego nurtu odbiorców.

“Marki Web2 budzą się do możliwości wyraźnego przypadku użycia blockchaina. I istnieje on w postaci lojalności następnej generacji – mamy na to słowo, nazywamy to experiential loyalty.”

“Szczególnie młodsi konsumenci szukają sposobów, aby zaangażować się w swoje ulubione marki uzyskujące uznanie i cyfrowy zachwyt” – kontynuował. Myślę, że wkrótce zobaczycie tego znacznie więcej”.

Źródło: www.bloomberg.com


CO CIEKAWEGO DZIEJE SIĘ W NASZEJ FIRMIE

  • Dzisiaj jesteśmy w połowie naszego kalendarza adwentowego! Wczoraj odkryliśmy trochę stuningowaną playlistę świątecznych piosenek, a dzisiaj mamy fajną promocję na vouchery upominkowe! Codziennie odkrywamy kolejne okienko z NIESPODZIANKAMI. Zapraszamy do zabawy TUTAJ.
  • CryptoAaron szykuje kolejną dawkę wiedzy! 
  • Zarząd pracuje nad niespodziankami na 2023 rok.
  • Na Instagramie Mr.Advice ruszyliśmy z serią edukacyjną, gdzie możecie odsyłać kompletnie zielone osoby w krypto, żeby oswajały się z terminologią.

UWAGA! UWAGA!

Do Wigilii Bożego Narodzenia zostało TYLKO 12 dni!

MASZ JUŻ WSZYSTKIE PREZENTY?

Jak to jest, że niby wszyscy znamy datę świąt i planujemy kupować prezenty z wyprzedzeniem, a jednak przychodzi 23 grudzień, a my z językami na brodzie, konsternacją na twarzy oraz pustką w głowie, biegamy spoceni po galeriach, przepychając się przez tłumy ludzi i szukamy prezentów na ostatnią chwilę? Jak to mówią „been there, done that”!

Jeśli powyższy opis brzmi jak Twoje coroczne polowanie na prezenty to mamy coś, co może Ci pomóc!

-30% na VOUCHERY GOTÓWKOWE, które można wykorzystać na WSZYSTKIE produkty Mr.Advice, Inseed oraz zlotykurs! Przy zakupie również i Ty dostajesz PREZENT, w postaci dodatkowych dni do swojego abnamentu.

Jak to dokładnie wygląda?

WYDANE:  

🔸 120$ = voucher o wartości 150$ + 0 dni dla kupującego voucher. 

🔸 240$ = voucher o wartości 300$ +5 dni dla kupującego voucher. 

🔸 360$ = voucher o wartości 450$ +10 dni dla kupującego voucher. 

🔸 720$ = voucher o wartości 900$ +30 dni dla kupującego voucher.

🔸 1080$ = voucher o wartości 1350$ +50 dni dla kupującego voucher. 

🔸 1440$ = voucher o wartości 1800$ +100 dni dla kupującego voucher.

Linki do naszych stron:

Mr.Advice

Złoty Kurs by CryptoAaron

Inseed

Spraw prezent bliskiej osobie oraz samemu sobie!

Promocja trwa tylko do końca dzisiejszego dnia (12.12.2022) do godziny 23:59 i nalicza się automatycznie. 


YouTube CryptoAarona


  1. Czy BTC i ETH maja szanse na rajd Świętego Mikołaja? Analiza LIVE z omówieniem BTC i ETH

Rajd Świętego Mikołaja to powtarzalne zjawisko na rynku krypto. CryptoAaron wyjaśnia co, po co i dlaczego.


2.     MIKOŁAJKOWE Q&A – odpowiadam na WSZYSTKIE pytania!

Od pytań dotyczących analizy technicznej po prywatne, a nawet nucenie świątecznych piosenek. CryptoAaron w świątecznej odsłonie!


3.     Jak skutecznie uśredniać swoje pozycje? GOTOWA strategia! Naucz się tradingu i bądź spokojny w 2023!

Uśrednianie to jedno z najważniejszych umiejętności podczas tradingu. Objerzyj, zrób notatki, praktykuj i zarabiaj!


4.     Analiza OP, MATIC, ATOM ! Kiedy szansa na wzrosty? Analiza wybranych altcoinów.

To, co tygryski lubią najbardziej, czyli analizy na życzenie. 


5.     Największe bolączki uczestników KRYPTO – dlaczego wiem, że nic nie wiem?!

Kolejny bardzo ważny, ustawiający głowę film z doświadczenia CryptoAarona. Zobacz, wdrażaj w życie i bądź mądrzejszy i bardziej świadomy.


Wszystkie filmy na Youtube, treści na Instagramie oraz Twitterze są darmowe. Nic Cię nie kosztuje follow’owanie, oglądanie oraz komentowanie, a nam pomaga w rozwoju.

Jednak, jeśli chcesz korzystać z top wiedzy, top analityka w Polsce, który wróży ze szklanej kuli i daje informacje jako pierwszy w Polsce to Golden Keys jest odpowiedzią!

Boisz się, że czegoś nie zrozumiesz, bo jesteś zielony?

Spokojnie, możesz skorzystać z naszej Bazy Wiedzy, gdzie zapoznasz się z podstawami oraz z darmowym kursem, który pozwoli Ci zdobyć potrzebną wiedzę, aby odpalić krypto rakietę 💪


ROZKŁAD JAZDY NA TEN TYDZIEŃ

ŚRODA                     19:00              Aspekty techniczne

CZWARTEK                         19:00              Analiza 3 altcoinów na życzenie


Fantastycznego tygodnia!

Mr.Advice TEAM

Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne posty

Dodaj komentarz