60 NEWSLETTER Mr.Advice

Phishing i scraping, analiza rynku, kalendarz adwentowy, jak ustawiać Stop Loss i dlaczego teraz jest najlepszy moment na krypto.

Ho, ho, ho! Wkroczyliśmy żwawym krokiem w grudzień! Już zaraz Mikołaj, Wigilia, Sylwester i powitamy Nowy Rok. Czy jesteś na niego gotowy?ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON

Kończy nam się aktualny tydzień na rynku Crypto. Kolejny, który zaliczyłbym do tych nudnawych. Nie ukrywam, że tęskno za rynkiem z dużymi ruchami, bo tam zarabia się po prostu przyjemniej, jednak takie odbicia, nawet jeżeli będzie to duży zakres akumulacji, powinny nastać niebawem.

Na BTC mamy kilka ważnych poziomów:

Aktualnie strefa na odbicie to $16500-16800, a zacieśniając to $16600-16750. Opory dla ceny, gdzie możemy zareagować spadkiem to strefa $17400-17600 oraz $18100-18200. Dopiero po przebiciu $18600 bezpiecznie możemy oczekiwać chwilowo wytchnienia i potencjalnego ataku na wyższe poziomy, aż do 22600. Na ten moment obserwujemy poziomy i dostosowujemy strategię. Co ciekawe, 14-17 grudzień to interesujący moment i spodziewałbym się jakiegoś większego ruchu na rynku w okolicy tych dat.

Na ETH sytuacja wygląda podobnie, $1190-1225 to strefa na Long, gdzie do przebicia później jest poziom 1320-1340$ jeżeli chcemy zobaczyć powrót powyżej $1400-1440, a dopiero przebicie tych poziomów otwiera drogę do dalszych wzrostów. Spód jest broniony przez poziom $1080-1100 i dopóki nie jesteśmy poniżej, stosunek ETH do rynku jest neutralany. Jeżeli chodzi o ETH, tam szczególnie ważną datą jest 12-15 stycznia.

Ewidentnie widać lepsze „samopoczucie” ETH na rynku, co zapowiada dobre nastawienie altcoinów w najbliższych miesiącach na rynku.

Nie mogę się doczekać 😎

Po więcej konkretnych i codziennych informacji zapraszam do kanału Golden Keys TUTAJ.

Zapraszamy też na darmowy chat, gdzie wrzucamy takie analizy i inne ważne informacje raz na jakiś czas: https://t.me/mradvice_btc_signals


CIEKAWOSTKI ZE ŚWIATA KRYPTO

500 milionów numerów Whatsapp wystawionych na aukcję przez hakerów dark webDyrektor generalny Binance – Changpeng Zhao-  ostrzegł użytkowników przed nadchodzącą falą oszustw phishingowych, ponieważ hakerzy sprzedają aktualne numery telefonów komórkowych prawie 500 milionów użytkowników WhatsApp.

Dyrektor generalny Binance – Changpeng Zhao – na swoim Tweeterze ostrzega, że ponad 487 milionów numerów telefonów WhatsApp jest na sprzedaż w Dark Web. Stwierdził, że numery wydają się legalne i że użytkownicy powinni być przygotowani na otrzymywanie linków phishingowych i wiadomości o oszustwach.

Phishing to rodzaj oszustwa polegającego na podszywaniu się pod inną osobę lub instytucję, w celu wyłudzenia informacji, zainfekowania sprzętu złośliwym oprogramowaniem lub nakłonienia ofiary do określonych działań.

ZAWSZE sprawdzajcie kto do was pisze. Nie wysyłajcie wrażliwych danych, nie klikajcie w dziwne linki, nie wysyłajcie pieniędzy w dziwne miejsca i bądźcie CZUJNI.

Według raportu Cybernews, haker zamieścił numery na znanym forum społeczności hakerskiej 16 listopada, twierdząc, że są one aktualną bazą danych 487 milionów numerów komórkowych użytkowników WhatsApp.

Zbiór danych zawiera podobno numery użytkowników WhatsApp z 84 krajów. Największa część numerów telefonów należy do obywateli Egiptu (45 mln), Włoch (35 mln), USA (32 mln), Arabii Saudyjskiej (29 mln), Francji (20 mln) i Turcji (20 mln).

Aktor stwarzający zagrożenie rzekomo powiedział Cybernews, że sprzedaje zbiór danych dotyczących USA za 7 tys. dolarów, Wielkiej Brytanii za 2,5 tys. dolarów, a Niemcom za 2 tys. dolarów. Media twierdziły również, że sprzedawca podzielił się z nimi próbką danych, a oni byli w stanie potwierdzić ważność liczb.

WhatsApp ma podobno ponad 2 miliardy miesięcznych aktywnych użytkowników na całym świecie. Aplikacja do przesyłania wiadomości jest zaliczana do najpopularniejszych mobilnych komunikatorów na świecie.

Masowy wyciek danych z WhatsApp

Podczas gdy haker nie sprecyzował, w jaki sposób uzyskał bazę danych, sugerując, że “użył swojej strategii”, aby zebrać dane, Cybernews spekulował, że informacje mogły zostać uzyskane poprzez zbieranie informacji na skalę, znane również jako scraping.

Scraping to użycie zautomatyzowanego narzędzia do gromadzenia i zbierania informacji na skalę w dowolnym niedozwolonym celu – podaje WhatsApp. Scraperzy mogą próbować wyszukiwać i zapisywać informacje użytkowników, w tym numery telefonów, zdjęcia profilowe użytkowników i statusy z platformy WhatsApp. A ja dla Ciebie przygotowałam kupon zniżkowy na Golden Keys, żeby osłodzić ten gorzki news. 3 pierwsze osoby otrzymują pięćdziesiąt procent zniżki na abonament. Wpisz SAN50 i korzystaj.Co warte odnotowania, nie jest to jedyny masowy wyciek danych związany z WhatsApp lub innymi firmami Meta. Jeszcze w kwietniu 2021 roku na stronie hakerów ponownie pojawiły się dane osobowe 533 milionów użytkowników Facebooka na całym świecie.

Eksperci od dawna krytykowali Metę za umożliwienie stronom trzecim scrapingu lub zbierania danych użytkowników. Uważajmy na swoje działania w sieci i bądźmy czujni na dziwne konta, aby zadbać o swoje bezpieczeństwo.

Źródło: cryptonews.com


CO CIEKAWEGO DZIEJE SIĘ W NASZEJ FIRMIE

  • W tym roku przygotowaliśmy kalendarz adwentowy! Codziennie odkrywamy kolejne okienko z NIESPODZIANKAMI. Zapraszamy do zabawy TUTAJ.
  • Na naszych firmowych Instagramach oraz insta CryptoAarona możesz zobaczyć wyniki zagrań, opinie użytkowników oraz codzienne informacje. Kliknij w nazwę, aby przejść do profilu.
  • CryptoAaron złapał 4 Take Profity swoim zagraniem SHORT na #BNX. Pięknie poprowadzona pozycja, zadowoleni użytkownicy, czego chcieć więcej?

YouTube CryptoAarona

1. Dlaczego pozostały Ci tylko DWA TYGODNIE na najlepsze decyzje w krypto na najbliższe dwa lata?

Posłuchaj CryptoAarona i nie przegap kolejnej okazji na najlepszy start w krypto! W rynku są cykle i pewne z nich są lepsze do wejścia niż inne. Posłuchaj i działaj!


2. Czy waży się los krypto?! Co może przynieść nam grudzień? Analiza BTC i ETH.

Analiza dla wszystkich. Bądź na bieżąco, żeby potem nie mówić, że czegoś nie wiedziałeś! CryptoAaron dba o Ciebie kompleksowo.


3. STOP LOSS ! Najważniejsza lekcja z tradingu ! Gdzie i jak go ustawić ? Konkretne strategie na SL

Stop Loss to dla wielu osób zmora, jednak w Mr.Advice wierzymy, że to prawdziwy kryptowalutowy zbawca. Pierwsze przykazanie tradingu to USTAWIAJ STOP LOSS! Obejrzyj nagranie i zobacz jak!


Wszystkie filmy na Youtube, treści na Instagramie oraz Twitterze są darmowe. Nic Cię nie kosztuje follow’owanie, oglądanie oraz komentowanie, a nam pomaga w rozwoju.

Jednak, jeśli chcesz korzystać z top wiedzy, top analityka w Polsce, który wróży ze szklanej kuli i daje informacje jako pierwszy w Polsce to Golden Keys jest odpowiedzią!

Boisz się, że czegoś nie zrozumiesz, bo jesteś zielony?

Spokojnie, możesz skorzystać z naszej Bazy Wiedzy, gdzie zapoznasz się z podstawami oraz z darmowym kursem, który pozwoli Ci zdobyć potrzebną wiedzę, aby odpalić krypto rakietę 💪


ROZKŁAD JAZDY NA KOLEJNY TYDZIEŃ

PONIEDZIAŁEK 19:00 – Analiza BTC i ETH

ŚRODA 19:00 – Najskuteczniejszy system uśredniania pozycji

CZWARTEK 19:00 – Analiza 3 altcoinów na życzenie


Owocnego tygodnia!

Mr.Advice TEAM

Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne posty

Dodaj komentarz