#59 NEWSLETTER Mr.Advice

Co musi zrobić BTC żeby zacząć wzrosty, czy po upadku FTX Solana ma kłopoty, nasz nowy produkt oraz 4 filmy na Youtube!ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON

Jak widać rynek jest we flacie. 

Za wiele się nie dzieje. Póki BTC nie przebije $16850 – nie ma mowy o wzrostach. Dla ETH musi być przebicie $1240 dla dalszych wzrostów. Wszystkie cyfry są oczywiście lokalnie. Nie mówię o ogólnych wzrostach, bo tam cyfry to $18600 minimum i $1700 dla ETH. 

Na ten moment mamy małe akumulacje na obu monetach, co sprawia wrażenie mocniejszego ruchu po raz kolejny w przyszłym tygodniu. Myślę, że do 2-12 grudnia powinno się dużo rozegrać ( jak wiemy nasz deadline 14-17 grudnia ) i powinno widać wszystkie karty na stole, co pozwoli nam zagrać lepiej. Na tę chwilę kierunek dalej shorty, a zapowiadane pułapki wzrostowe na ten moment dalej wyglądają jak pułapki.

Cóż, mimo szczerych chęci czekamy na zamknięcie świecy dziś i otwarcie jutrzejszego rynku. 

Na grupie GK postaramy się to maksymalnie rozegrać. Dziś, off.

Po więcej konkretnych i codziennych informacji zapraszam do kanału Golden Keys TUTAJ

Zapraszam też na darmowy chat, gdzie wrzucam takie analizy raz na jakiś czas: https://t.me/mradvice_btc_signals


CIEKAWOSTKI ZE ŚWIATA KRYPTO

Fundacja Solana straciła prawie 200 milionów dolarów po upadku FTX – oto co musisz wiedziećFundacja Solana straciła blisko 200 milionów dolarów w epickim upadku giełdy kryptowalutowej FTX i mówi, że pozostaje otwartym pytaniem, czy jakakolwiek z nich może zostać odzyskana w następstwie bankructwa.

Według nowo zaktualizowanego raportu, Fundacja Solana posiadała około $1 mln w gotówce, 3,43 mln tokenów FTT i 134,54 mln tokenów SRM na FTX w dniu, w którym giełda przestała przetwarzać wypłaty klientów.

Używając cen z okresu tuż przed upadkiem, kiedy FTT był notowany po 22 USD, a SRM po około 0,8 USD, te cyfrowe aktywa były warte łącznie 183 mln USD.

Dodatkowo Fundacja podała, że posiada około 3,24 mln akcji w FTX Trading LTD, głównym podmiocie korporacyjnym stojącym za FTX.com. Jednak strata z tych akcji jest trudniejsza do oszacowania, biorąc pod uwagę, że FTX nie był spółką notowaną na giełdzie. Runda finansowania na początku 2022 roku wyceniła FTX na około 32 mld dolarów.

Fundacja podkreśliła w swoim raporcie, że nie posiadała żadnych tokenów SOL przechowywanych na FTX.com w momencie upadku. Wyjaśniła również, że 1 mln USD w gotówce przechowywanej na giełdzie miał “nieistotny” wpływ na jej działalność i powiedział, że stanowił mniej niż 1% całkowitych rezerw gotówkowych.

“W świetle dobrowolnego postępowania upadłościowego Chapter 11, które FTX/Alameda ogłosiła 11 listopada, nie wiemy, jak te i inne aktywa FTX/Alameda zostaną rozliczone w następstwie postępowania Chapter 11” – napisała Fundacja Solana w swoim raporcie na temat aktywów przechowywanych na giełdzie.

Solana i SBF

Solana i otaczający go ekosystem były powszechnie uważane za znajdujące się w strefie wpływów Sama Bankmana-Frieda. I chociaż nie miał z nią formalnego związku, były szef giełdy był wczesnym inwestorem w Solanę poprzez swoją firmę handlową Alameda Research.

W wyniku postrzeganych powiązań między Bankman-Friedem a Solaną, cena SOL mocno ucierpiała w miarę rozwoju dramatu wokół FTX. Podczas załamania FTX między 6 a 9 listopada cena SOL spadła o ponad 60%, osiągając niskie 12,37 USD 9 listopada. Dla porównania, rodzimy token Ethereum spadł w tym samym okresie o nieco ponad 30%.

Na początku tego roku SOL handlowano po cenie blisko 180 dolarów. Cena w momencie pisania tekstu stoi na poziomie 14,37 USD.

FTX złożył wniosek o ogłoszenie upadłości na podstawie rozdziału 11 w dniu 11 listopada, a Sam Bankman-Fried zrezygnował z funkcji CEO tego samego dnia.

Wśród osób, które skomentowały gwałtowny spadek ceny SOL po upadku FTX, był Chris Burniske, partner w firmie Placeholder, który powiedział, że SOL “oczyszcza wszystkich oprócz najbardziej zaangażowanych.” Dodał jednak, że pozostaje byczy w dłuższej perspektywie i powiedział, że krach cenowy przypomina mu spadek ETH do poziomu poniżej 100 USD podczas ostatniego rynku niedźwiedzia.

Solana, wierzymy w Ciebie!

Źródło: www.cryptonews.com


CO CIEKAWEGO DZIEJE SIĘ W NASZEJ FIRMIE

  • Coś na co czekali nawet ci, którzy nie wiedzą, że czekali, czyli najnowszy kurs MARKETING PROby Adam Przychodzki i Adam Kuczyński. 

Stań się nr 1 w dziedzinie jaką sobie wymarzysz! Czy to sprzedaż, marketing, media społecznościowe, czy afiliacje.
Jest to unikatowy kurs, przygotowujący od A do Z do zostania wilkiem marketingu. Nagrany przez jednych z najlepszych w tej branży w Polsce, Crypto Aarona oraz Goodiego.

Jeśli wcześniej twierdziłeś, że marketing jest trudny, nie dla Ciebie i w ogóle czarna magia, to teraz wszystkie te obiekcje zostały rozwiane. Dwóch najlepszych marketingowców na rynku nagrało cały swój „know how” i krok po kroku opowiedzieli JAK TO SIĘ ROBI. To dosłownie trampolina do zarobienia swojego pierwszego miliona! 

Szkolenie zawiera 26 lekcji.

Obecnie w przedsprzedaży za $779,22 TUTAJ. Dostęp otrzymasz 10.12.  • Twitter CryptoAarona dosłownie puchnie od informacji. Daj follow i obserwuj co się dzieje TUTAJ.
  • Na naszych firmowych Instagramach oraz insta CryptoAarona możesz zobaczyć wyniki zagrań, opinie użytkowników oraz codzienne informacje. Kliknij w nazwę, aby przejść do profilu.

Mr.Advice

Inseed

Crypto Aaron

  • Już jutro o 18:00 CryptoAaron opowie, dlaczego pozostały Ci tylko dwa tygodnie na najlepsze decyzje w krypto na najbliższe dwa lata. Zapisz się na ten webinar TUTAJ.
  • Już od północy odpalamy CYBER MONDAY. Myśleliście, że zostawimy was bez promocji? Jeśli nie zdążyliście z zakupami to jeszcze jutro macie taką możliwość. You’re welcome!

YouTube CryptoAarona

  1. Jak w 30 minut poznać prosty system, który ZAWSZE działa na rynku kryptowalut?

Live z super gościem, praktykiem biznesu, który od kilku lat udowadnia, że system, systematyczność i praktyka tworzą spektakularne efekty. W tym krótkim live Darek oraz dwóch Adamów pokazują strategie, które dosłownie ZAWSZE działają w Internecie.


2.    Dlaczego mając 15 minut, jestem w stanie przedstawić Ci najlepszą opcję biznesową na 2 lata?

Goodie, czyli top marketer w naszych organizacjach, przedstawia najlepszą opcję biznesową na 2 lata, na swoim przykładzie. W drugiej części live’a Adam odpowiada na Q&A. 


 

3.    Najistotniejsza jest cena wejścia w rynek! Kupować Bitcoina czy alty? Analiza wybranych altcoinów.

Analiza Bitcoina oraz 3 altów, na platformie Trading View. Posłuchaj i zobacz jak CryptoAaron analizuje dane coiny live. A dla pierwszych dwóch osób, które znajdą ten kod (DUB50) mamy dostęp do Golden Keys o pięćdziesiąt procent taniej!


4.    W jaki sposób przy zachowaniu MAX bezpieczeństwa zrobić 1000% portfela w 12 miesięcy?

W tym filmie CryptoAaron zdradza strategię na pomnożenie swojego portfela x10 oraz przechodzi przez cykle rynku. Film obowiązkowy dla wszystkich. 


Wszystkie powyższe filmy oraz Twitter są darmowe. Nic Cię nie kosztuje follow’owanie, oglądanie oraz komentowanie, a nam pomaga w rozwoju.

Jednak, jeśli chcesz korzystać z top wiedzy, top analityka w Polsce, który ma cel w analizie niczym snajper i daje informacje jako pierwszy w Polsce to Golden Keys jest miejscem dla Ciebie!


Masz obawy, że nie zrozumiesz wszystkiego, bo dopiero zaczynasz?


Spokojnie, możesz skorzystać z naszej Knowledge Base, gdzie zapoznasz się z podstawami oraz z darmowym kursem, który pozwoli Ci zdobyć potrzebną wiedzę 💪


Owocnego tygodnia!

Mr.Advice TEAM


Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne posty

Dodaj komentarz