#58 NEWSLETTER Mr.Advice

W tym numerze tokeny dla kibiców piłki nożnej, niespodzianka,dwie ciekawe informacje firmowe, analiza rynku oraz 3 bardzo ważne filmy na Youtube.ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON

Wykres BTC do USDT Bearish oraz pattern

O #BTC nie ma co za wiele pisać. Ani tego nie idzie zagrać, wolumenu brakuje, zamyka się coraz mocniej w klinie. Standardowo lepiej zaczekać. To, co mówiłem ostatnio – BTC szykuje się do dużego ruchu i dalej to widać. Coraz mniejszy wolumen i niskie słupki ceny często powodują późniejszą kaskadę likwidacji. Może spełnić się historia i dlaczego na Black Friday mamy „promocje” na rynku, zatem prawdopodobnie ten finalny ruch to przyszły tydzień, co pokrywa się z timingiem, patrząc na wykres. 

Na ten moment posługując się patternem, prawdopodobnie będziemy mieć druga nogę w dół o podobnej wartości jak poprzedni ruch. Czyli możliwe, ze cena BTC spadnie do naszej strefy aż pod $10K ( aż czyli w uważanym przeze mnie maksie, bo strefy na odkupy wam podałem ). To będzie prawdopodobnie finalny dołek na rynku i nie powinniśmy zobaczyć już BTC niżej w kolejnych latach. Jeżeli coś się zmieni to oczywiście wam to dodatkowo „zapdejtuje”. ETH z kolei na pionowa podstawę ( cena schodzi i odbija w tym samym miejscu ) co jest dość byczym sygnałem na jakąś podbitkę.

Po więcej konkretnych i codziennych informacji zapraszam do kanału Golden Keys TUTAJ

Zapraszam też na darmowy chat, gdzie wrzucam takie analizy raz na jakiś czas: https://t.me/mradvice_btc_signals


CIEKAWOSTKI ZE ŚWIATA KRYPTO

Sportowe tokeny kibiców szaleją przed Mistrzostwami Świata w Piłce NożnejPomimo czarnych chmur nad rynkami kryptowalutowymi dotkniętymi FTX, tokeny fanów sportu są na fali przed Mistrzostwami Świata FIFA 2022, które rozpoczynają się już dzisiaj (niedziela 20.11.2022) w Katarze.

Rodzimy token Chiliz blockchain (CHZ), który zasila największą platformę tworzenia tokenów dla fanów sportu Socios.com, podskoczył o 11% w ciągu ostatnich 24 godzin.

Tokeny fanów narodowych drużyn piłkarskich Portugalii (POR) i Argentyny (ARG), obu głównych pretendentów do zdobycia Pucharu, “będą wisienkami na szczycie podczas Mistrzostw Świata”, napisał zespół badawczy giełdy kryptowalutowej Huobi, w raporcie w czwartek.

POR wzrósł o 15% w ciągu ostatnich 24 godzin i o 50% w ciągu ostatniego tygodnia, podczas gdy ARG zyskał 10% dziennie i 28% tygodniowo, według FanMarketCap, trackera cen tokenów fanowskich.

Całkowita kapitalizacja rynkowa tokenów dla kibiców wzrosła o 11% w ciągu ostatnich 24 godzin do 399 milionów dolarów, pokazują dane CoinGecko.

Tokeny kibiców to kryptowaluty, które reprezentują członkostwo w społeczności, na przykład w bazie fanów drużyny sportowej. Posiadacze tokenów mogą wyrazić swoje poparcie dla drużyny, a jednocześnie otrzymują określone korzyści, w tym bilety na mecze, a nawet pewien poziom uczestnictwa w podejmowaniu decyzji przez klub sportowy.

Te wzrosty poprzedzają rozpoczęcie najważniejszego wydarzenia w piłce nożnej, czyli mistrzostw świata w niedzielę w Katarze. Impreza zakończy się 18 grudnia koronacją mistrza świata z pola 32 drużyn narodowych, w tym potęg piłkarskich Brazylii, Belgii i Niemiec. 

Czyli fanów piłki nożnej oraz krypto fanatyków czekają nie tylko emocje piłkarskie, ale też te, powiązane z wykresami tokenów! Niech wygrają najlepsi.

Źródło: www.coindesk.com


CO CIEKAWEGO DZIEJE SIĘ W NASZEJ FIRMIE

  • Już niedługo szalony weekend wyprzedaży, a my oczywiście również planujemy co nieco dla naszych użytkowników i zainteresowanych. Jeszcze nie powiemy, co i ile, ale wszyscy powinni być zadowoleni!
  • CryptoAaron wraz z Adamem Przychodzkim vel. Goodie przygotowują coś, czego na rynku Polski jeszcze nie było! Stawiają „trampolinę”, która pozwoli na zarobienie miliona złotych bez wkładu! STAY TUNED i WATCH THIS SPACE!

YouTube i Twitter CryptoAarona:

  • Twitter CryptoAarona eksplodował od momentu informowania o FTX, a teraz stał się kolejnym głównym kanałem informacyjnym.

Dajcie follow i bądźcie pierwsi z informacjami ze świata krypto!

  1. Jesteśmy już PRZED czy PO dołku na BTC? Kolejne nie najlepsze informacje z rynku! Analiza BTC i ETH.

CryptoAaron w 31 minut podsumował rynek i omówił co będzie dalej według jego predykcji, które mają skuteczność powyżej 90%! A w nagrodę za czytanie newsletter’ów dajemy Ci kod -50% na Golden Keys. Kod KTW58 mogą wykorzystać dwie osoby, więc spiesz się, kto pierwszy ten lepszy! 


2.    Czy Hossa 2023-2025 się uda? Czy USDT upadnie ? CryptoAaron odpowiada

Chcesz poznać punkt widzenia osoby, która w rynku siedzi od 2016 roku? Sprawdź co CryptoAaron myśli na temat obecnej sytuacji.


3.    Przygotuj swój portfel pod hossę! Co powinno się w nim znaleźć? Analiza wybranych 3 altcoinów.

Kolejny film z serii ulubionych na kanale Youtube, czyli analiza wybranych 3 altcoinów. W komentarzu zostaw swoje propozycje i możliwe, że Aaron je przeanalizuje w kolejnym tygodniu.


Wszystkie powyższe filmy oraz Twitter są darmowe. Nic Cię nie kosztuje follow’owanie, oglądanie oraz komentowanie, a nam pomaga w rozwoju.

Jednak, jeśli chcesz korzystać z top wiedzy, top analityka w Polsce, który ma cel w analizie niczym snajper i daje informacje jako pierwszy w Polsce to Golden Keys jest miejscem dla Ciebie!


Masz obawy, że nie zrozumiesz wszystkiego, bo dopiero zaczynasz?
Spokojnie, możesz skorzystać z naszej Knowledge Base, gdzie zapoznasz się z podstawami oraz z darmowym kursem, który pozwoli Ci zdobyć potrzebną wiedzę 💪


Wzrostowego tygodnia!

Mr.Advice TEAM


Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne posty

Dodaj komentarz