#56 NEWSLETTER Mr.Advice

Wyniki za październik, analiza rynku, czy Porshe GT3 4.0 to idealny samochód na tor oraz co z planami kryptowalutowymi Elona Muska i Twittera?ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON

FTX napędza spadki. Zatem BTC już znalazłszy się w strefie 21500-21800 co odpowiada shortom, zaczyna scenariusz spadkowy. Jeżeli przebije 21000 to odkup 19700 oraz 19100-19300. ETH natomiast 1400-1440 oraz 1200-1285. Ostrożnie z altami, możemy rozpocząć większa korektę !

Kilka ważnych punktów na temat sytuacji #FTX. Reszta na Twitterze:

  1. ALMEDA to firma która położyła #LUNA. Jak wiemy, LUNA spadła z ponad 100$ praktycznie do zera. Raz, że to był ogromny short do zagrania, to dwa: pociągnęła cały market za sobą. Doszły słuchy od Insiderów, że zabicie FTX to odsiecz za LUNA. Almeda ma poważne kłopoty, a Caroline dokłada pikanterii do tego! Zagranie na short dam TUTAJ
  2. Jak wiemy Twitter to świetne narzędzie do stworzenia kuli śnieżnej: wystarczy, że marketing CZ i innych ludzi pokaże złą stronę FTX, a zestaw granych shortów z całego świata może położyć SAMa (WŁASCICIELA FTX) na łopatki. Według wskaźników, więcej osób gra teraz na SHORT
  3. Od 7 do 9 listopada są bardzo ważne newsy w USA (za 2 dni): częściowe wybory do kongresu, ropa naftowa oraz CPI czyli inflacja oraz bezrobocie = to są najważniejsze pkt na mapie LISTOPADA.
  4. Dalsza część na Twitterze CryptoAarona!

Zapraszam też na darmowy chat, gdzie wrzucam takie analizy raz na jakiś czas: https://t.me/mradvice_btc_signals

A po więcej konkretnych i codziennych informacji zapraszam do kanału Golden Keys TUTAJ


CIEKAWOSTKI ZE ŚWIATA KRYPTO

Co z planami kryptowalutowymi Elona Muska i Twittera?Fani Dogecoin byli pewni o integracji Twittera, ale planowany portfel kryptowalutowy jest podobno “w zawieszeniu” po przejęciu przez Muska.

Wielu w świecie kryptowalut cieszyło się, gdy Elon Musk przejął Twittera w zeszłym tygodniu, ponieważ tweety i wyciekłe teksty fanatyka Dogecoin wskazywały na głębszą integrację blockchain w ramach platformy mediów społecznościowych. DOGE nawet podwoił cenę w ciągu kolejnych dni. Ale patrząc na ostatnie raporty, kryptowaluty mogą nie być tak dużym priorytetem dla Muska, jak niektórzy mieli nadzieję.

24 października, tuż przed przejęciem Twittera przez Muska, zauważony leaker technologiczny Jane Manchun Wong tweetował, że firma pracuje nad “prototypem portfela”, który obsługiwałby wpłaty i wypłaty kryptowalut. Wong jest znana z dzielenia się renomowanymi przeciekami z Twittera i innych platform technologicznych, które często okazują się poprawne.

Jednak w czwartek wieczorem dziennikarz techniczny Casey Newton z Platformy poinformował, że plany uległy zmianie pod kierownictwem Muska. Newton napisał, że “niedawno ujawniony plan budowy portfela kryptowalutowego dla Twittera wydaje się być wstrzymany.”

Twitter nie odpowiedział natychmiast na prośbę o komentarz od Decrypt. Cena DOGE spadła gwałtownie po wczorajszym raporcie – około 10% w ciągu kilku godzin – ale od tego czasu w większości odzyskała swoją wartość. Przy obecnej cenie 0,128 USD, jest to nadal 115% wzrost w ciągu ostatnich 14 dni.

DOGE wzrósł nie tylko z powodu długo podzielanej przez Muska miłości do wiodącej monety meme, chociaż tweety samozwańczego “Dogefather” często miały wyraźny wpływ na cenę rynkową.

Podjudzał on również do zamiaru zintegrowania Dogecoin jako opcji płatności na Twitterze, podobnie jak Tesla Muska i The Boring Company akceptują w pewnym stopniu płatności DOGE. W wyciekłym transkrypcie z Q&A z pracownikami Twittera w czerwcu, Musk dalej wskazywał na płatności kryptowalutowe jako kluczowy przedmiot zainteresowania w przyszłości.

Jeśli Musk naprawdę chce zintegrować płatności kryptowalut w ramach Twitter, to portfel będzie żyć w sercu tej inicjatywy. Ale jeśli ten plan naprawdę jest “na pauzie” na teraz, to głębsza integracja kryptowalut do Twittera może nie być na mapie w najbliższym czasie.

Źródło: www.decrypt.co


YouTube CryptoAarona:

CryptoAaron w gazie! W tym tygodniu mogliście zobaczyć lub MUSICIE nadrobić 4 filmy:

1.    Ważny moment na rynku! Zamknięcie świecy miesięcznej. Jaki dalszy scenariusz? Analiza BTC i ETH.

Zamknięcie świecy miesięcznej to jeden z ciekawszych momentów w analizie, bo CryptoAaron analizuje cały miesiąc i opowiada, co według niego może wydarzyć się dalej, a że jego skuteczność to prawie 90% to lepiej oglądajcie od razu!


2.    Czego Ci NIKT NIGDY nie powiedział, a przez co tracisz w tradingu?

Zastanawiasz się, dlaczego Ty ciągle tracisz, a inni zarabiają? Ciągle popełniasz te same błędy i nie wiesz, jak to zmienić? W tym filmie CryptoAaron powie Ci na co uważać!


 

3.    Analiza 3 altcoinów z potencjałem w nadchodzącej Hossie! Nie MOŻESZ ich przegapić.

 Tutaj chyba nie trzeba dodatkowego opisu? 3 typy CryptoAarona!


4.    Test Porsche GT3 4.0 510KM ! Samochód idealny na tor?

 Kolejny test dobrego auta! Tym razem nie tylko zobaczysz Porshe, ale też gwarantujemy trochę humoru!

Aby być na bieżąco z tymi treściami subskrybuj kanał CryptoAarona TUTAJ.


Wyniki Golden Keys w październikuUżytkownicy, którzy korzystali z informacji z grupy Golden Keys w październiku, mogli osiągnąć następujące wyniki:

🔹 +65,2% SPOT 🤯
🔹 +22,67% konta FUTURES 🚀
🔹 a CryptoAaron miał skuteczność 84,2% 🔥

Czy Golden Keys jest dla Ciebie?
Jest dla każdego, kto chce:

1. Być na bieżąco z analizami rynku 

2. Otrzymywać informacje, które pozwolą stać się samodzielnym graczem na rynku

3. Mieć dostęp do supportu technicznego oraz przyjaznej społeczności.


Masz obawy, że nie zrozumiesz wszystkiego, bo dopiero zaczynasz?


Spokojnie, możesz skorzystać z naszej Knowledge Base, gdzie zapoznasz się z podstawami oraz z darmowym kursem, który pozwoli Ci zdobyć potrzebną wiedzę 💪

Nie zwlekaj, by sprawdzić jaki wynik osiągniemy za miesiąc, tylko dołącz do nas i korzystaj z profitowych informacji już teraz 🤑


Wzrostowego tygodnia!

Mr.Advice TEAM


Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne posty

Dodaj komentarz