#55 NEWSLETTER Mr.Advice

Powrót dwóch serii spotkań z CryptoAaronem, analiza rynku oraz jaki krok w kierunku krypto podjęła Visa!ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON

Ważne w tym momencie jest, aby zrozumieć nasz główny poziom $21K. Zobacz jak ważny jest i jak faktycznie broni / jest oporny na ten moment. Na tę chwilę strefa $20600+ jest strefą nieznacznej korekty niedzielnej i kompletnie nie zmieniającej planu przebicia $21K, chociaż na ten scenariusz szanse maleją. I tu bardzo lokalnie można liczyć na obronę tego poziomu i rozpęd pod atak $21K. Ok, to mamy. Natomiast co dalej. I tu otwierają się dwa scenariusze ( i to dosłownie najmniej). 

Słuchaj uważnie: 

Rynek reaguje na bardzo ważny poziom $21K. I teraz ma dwie opcje na zejście i odbicie: $20000-20200 ( imbalans ) albo $19400-19200 ( drugi imbalans ) czyli na dużej osi: mamy nowy szczyt ( wyższy ) i schodzimy na ( wyższy ) dołek odbijając się najniżej od $19200-19400. Stąd idziemy krokami na atak $21K. 

Drugi jest mniej optymistyczny i zakłada totalną jazdę bez trzymanki ( nie wydaje mi się mocno realny na ten moment ). Nagle FED 2.11 daje ciała, pojawia się mocna podaż z różnych stron, widać wyprzedaże dużych walletów, przesuwa nam się data „potencjalnego dodruku”. Wtedy schodzimy z 21K na $13850-16K i nie odbijamy w dwóch wyżej zakładanych. 

Dlatego: zabezpieczaliśmy profity na górze i nie ładowaliśmy się 100% w rynek. Te zlecenia muszą zostać. Natomiast drugi scenariusz wydaje się najbardziej rozsądny ( czyli ten z zejściem i odbiciem ). Do jutra trzeba poczekać, bo może i te $20600 wybronić. Mały long do trzymania, bardzo mały. 

Co do ETH:

Lokalnie trzyma go poziom ( jak 20600 dla BTC ) 1570-1580 jeżeli utrzymamy to możemy zaatakować $1650 a potem przebicie może dać strefę $1700-1850. Jeżeli natomiast nie utrzymamy, to znów test naszej strefy $1400-1440. 

I dalej te $21K jak nie dawało konkretnego znaku, tak nie daje.

Zapraszam też na darmowy chat, gdzie wrzucam takie analizy raz na jakiś czas: https://t.me/mradvice_btc_signals

A po więcej konkretnych i codziennych informacji zapraszam do kanału Golden Keys TUTAJ


CIEKAWOSTKI ZE ŚWIATA KRYPTO

Visa złożyła wnioski o znaki towarowe dla portfeli kryptowalutowych, NFT i Metaverse22 października, gigant płatniczy – Visa – złożył dwa wnioski o znak towarowy do United States Patent and Trademark Office (USPTO) związane z cyfrowymi portfelami, niefunkcjonalnymi tokenami i metaverse. Ruch ten podąża za innymi dużymi korporacjami i firmami płatniczymi, w tym American Express.

Część jednego z wniosków ubiega się o znaki towarowe związane z oprogramowaniem do “zarządzania transakcjami cyfrowymi; wykorzystanie jako portfel cyfrowy i oprogramowanie do usług przechowywania walut; wykorzystanie jako portfel kryptowalutowy; oraz zarządzanie i weryfikacja transakcji kryptowalutowych przy użyciu technologii blockchain“, podczas gdy inny jest wnioskiem związanym z “zapewnieniem tymczasowego korzystania z oprogramowania niepobieralnego dla użytkowników w celu przeglądania, dostępu, przechowywania, monitorowania, zarządzania, handlu, wysyłania, odbierania, przesyłania i wymiany waluty cyfrowej, waluty wirtualnej, kryptowaluty, aktywów cyfrowych i blockchain oraz tokenów niefunkcjonalnych (NFT). “

Inne części aplikacji odnoszą się do “niepobieralnych dóbr wirtualnych” i “kolekcjonerskiej serii tokenów niefungible”, a także “dostarczania środowisk wirtualnych, w których użytkownicy mogą wchodzić w interakcje w celach rekreacyjnych, wypoczynkowych lub rozrywkowych dostępnych w świecie wirtualnym.”

Ruchy Visa nie powinny dziwić, ponieważ przychodzą po tym, jak wiele dużych firm, w tym American Express i New York Stock Exchange, złożyło podobne wnioski w ciągu ostatniego roku.

W 2020 roku Visa złożyła wniosek patentowy dotyczący procesu przekształcania fizycznej waluty fiat w jej nowo zdigitalizowaną wersję.

W Visa nieustannie badamy technologie, które mogą prowadzić do nowych innowacji płatniczych i większego włączenia finansowego, rzecznik firmy napisał CoinDesk przez e-mail w piątek. Rzecznik dodał, że “każdego roku szukamy patentów dla setek nowych pomysłów. Chociaż nie wszystkie patenty będą skutkować nowymi produktami lub funkcjami, Visa szanuje własność intelektualną i aktywnie pracujemy nad ochroną naszego ekosystemu, naszych innowacji i marki Visa.”

Źródło: www.coindesk.com


YouTube CryptoAarona:

1.    Czy 24.10.2022 to START WZROSTÓW? Film nie do pominięcia, który znajdziesz TUTAJ.

2. CryptoAaron powraca ze swoją serią techniczną na Youtube:

CO WTOREK o 19:00 – będzie rozkładał na czynniki pierwsze zagadnienia giełdy, rynku i tradingu.

3. A z nowości:

CO CZWARTEK o 19:00 – wprowadza na stałe analizy 3 altcoinów oraz alty na życzenie.


Dobrze czy bardzo dobrze?

Aby być na bieżąco z tymi treściami subskrybuj kanał CryptoAarona TUTAJ.


Wzrostowego tygodnia!

Mr.Advice TEAM


Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne wpisy

Dodaj komentarz