#53 NEWSLETTER Mr.Advice

W dzisiejszym newsletterze analiza BTC i ETH, raport najkorzystniejszych gospodarek krypto na świecie oraz dwa filmy o BTC i ETH.ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON

#BTC – jesteśmy aktualnie w ważnym momencie rynku. BTC jest w strefie pomiędzy $18300-18500, a pomiędzy $19600-20200. Wyjście poniżej tej pierwszej = spadamy niżej na okres od kilku dni do kilku tygodni. Wtedy czerwone poziomy to targety na short bądź odkup BTC na portfel spot ( te same poziomy ). Natomiast na ten moment wygląda na to, że możemy iść wyżej. Strefa $19600-20200 to opór potrzebny do przebicia. Jeżeli przebijemy, możemy iść wyżej kolejno na poziomy: 20700-20900, 22700, 23800, 24600, 26000. Mega ważny moment na rynku, gdzie najbliższe 5-15 dni pokażą właściwy kierunek.

Źródło: www.tradingview.com


#ETH – jak wiemy cała strefa $1200-1280 jest ważną strefą popytową i atrakcyjną cenowo. Za każdym razem cena z tego przedziału wędruje do góry. Pomarańczowe przerywane linie wskazują box na ETH. Zamknięcie powyżej górnej = przewaga dla byków. Zamknięcie poniżej dolnej = przewaga dla niedźwiedzi. Natomiast shorty otwieramy dopiero po zamknięciu ETH przynajmniej poniżej $1170-1200$. Co do wzrostów. Mamy 3 rzeczy do przebicia: 

– zielona linia trendu

– fioletowy poziom

– pomarańczowa przerywana.

Jeżeli to zrobimy, otwierają się nam kolejne targety zaznaczone na zielono. Można próbować małego longa ze strefy jeżeli ktoś nie jest, ale przy pierwszym TP już realizować trochę więcej niż zwykle i zabezpieczać, bo jest dużo do przebicia. Potem ewentualnie dołożyć jak wszystkie 3 założenia zostaną przebite.

Źródło: www.tradingview.com


Zapraszam też na darmowy chat, gdzie wrzucam takie analizy raz na jakiś czas: https://t.me/mradvice_btc_signals

A po więcej konkretnych i codziennych informacji zapraszam do kanału Golden Keys TUTAJ


CIEKAWOSTKI ZE ŚWIATA KRYPTO


Niemcy zostawiają USA daleko w tyle w rankingu najlepszych gospodarek kryptowalutowych w III kwartale: raport Coincub

Źródło: www.coincub.com


Jak wynika z najnowszego raportu, Niemcy stały się najbardziej korzystną gospodarką kryptowalutową na świecie w trzecim kwartale 2022 roku. 

Stany Zjednoczone, które w zeszłym kwartale były wspólnie z Niemcami najwyżej notowaną gospodarką kryptowalutową, spadły na siódme miejsce w rankingu.

Rankingi gospodarki kryptowalutowej opracowane przez Coincub biorą pod uwagę różne czynniki, takie jak korzystne perspektywy kryptowalut, jasne zasady opodatkowania kryptowalut i bardziej przejrzyste komunikaty regulacyjne, aby uszeregować kraje.

Niemcy, choć nie są rajem podatkowym, są uważane za jedną z najsilniejszych dookoła “tradycyjnych-podatkowych” gospodarek kryptowalutowych, które nagradzają długoterminowych posiadaczy kryptowalut. Niemieckie prawo pobiera zerowy podatek od posiadania kryptowalut przez ponad rok.

Szwajcaria zajęła drugie miejsce, dzięki pozytywnemu stanowisku regulacyjnemu w zakresie kryptowalut i jest domem dla niektórych z najlepszych organizacji kryptowalutowych na świecie. Kolejne trzy miejsca na liście zostały zdobyte odpowiednio przez Australię, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Singapur.

Australia wykazała duży apetyt na kryptowaluty, a rząd był równie wspierający w ciągu ostatniego roku, popychając pozytywne przepisy dotyczące kryptowalut wraz z rozsądną polityką podatkową. Zjednoczone Emiraty Arabskie mocno zainwestowały w Web3 i mają bardzo atrakcyjną politykę zerowego podatku od zysków z kryptowalutSingapur, z drugiej strony, ugruntował swoją pozycję jako potęga kryptowalutowa w Azji, ze znaczną częścią populacji zaangażowaną w handel i inwestycje kryptowalutowe.

Stany Zjednoczone spadły na siódme miejsce ze względu na niekorzystną politykę podatkową w zakresie kryptowalut i brak jasności w zakresie regulacji. Raport podkreślił jednak, że Stany Zjednoczone są jedynym krajem, który pozwala, aby kryptowaluty stanowiły część strategicznych emerytur w miejscu pracy. Z niektórymi kluczowymi regulacjami kryptowalutowymi w trakcie pracy, Stany Zjednoczone mogą zobaczyć znaczną poprawę w swoich rankingach do następnego kwartału.


Poszczególna punktacja dla każdego kraju:

Cały raport możecie przeczytać TUTAJ.

Źródło: www.coincub.com


YouTube CryptoAarona:

1.    Najświeższa analiza rynku już na Youtube CryptoAarona! Sprawdź, dlaczego Aaron uważa, że Nadciąga koniec rynkowej nudy! Obejrzyj, subskrybuj i weź udział w konkursie.

2. Analiza rynku – Bitcoin i Ethereum – Kiedy koniec nudy? Polecamy wrócić do zeszłotygodniowej analizy, aby bardziej zrozumieć co dzieje się na rynku.

Subskrybuj kanał CryptoAarona, aby być na bieżąco z takimi treściami TUTAJ.


Fantastycznego tygodnia!

Mr.Advice TEAM


Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne posty

Dodaj komentarz