#52 NEWSLETTER

Analiza rynku,atak hakerskina Binance oraz jakbieda i kryzysmogąwpłynąć na rynek kryptowalut?


ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON


Ważny Update.

Mamy już jakieś wstępne zakupy. Bardzo małe. Mamy więcej BTC i ETH, alty tez są ale po pare % raptem. I to jest stan który jest do przyjęcia pod ryzyko. Musisz mieć cały arsenał na odkupy. Musisz mieć SL na pozycjach, które są w plusie i ustawiać siatki niżej. Musisz być gotow na czyszczenie rynku. 

Obstawiam, ze najbliższe 7-20 dni ( a może nawet i 9-15 ) będzie tymi „finalnymi”, ze dużo się zadzieje przez newsy ale będzie to baza pod przyszłe odbicie. To jest spekulacja. 

Co do faktów: nie daje jeszcze Full wejścia. Nie daje odkupów. Nie mówię JUŻ. Mamy przebicie głównej linii, ale może być retest na dole ( to wychodzi nawet 18K ) a może być o fakeout dołem i może być i 16K. Finalnie wzrosty są potwierdzone – według tego co widać. 

Więc UBEZPIECZAM. Mówię. Mówię co może być. Ile potrwa. Jak to wykorzystać. Jak mocno poleci i zobaczysz wick – kup 1-3% i sobie buduj ten wallet pod odbicie na rynku. 

Bądź cierpliwy. Pamiętaj jaki jest timing. Bądź gotowy na poziomy, które podałem. Masz komplet info. Nie daj się złapać na FOMO, paraliżujący strach bądź brak wiary w siebie. Nie bądź na siebie zły, że masz parę % już władowane, a zejdzie niżej – po to masz resztę by odkupić. Wyluzuj. Nie musisz mieć 100% złapanego dołka by ładnie zarobić. 

Na ile będę mógł to Ci pomogę! 

Powodzenia !

Zapraszam też na darmowy chat, gdzie wrzucam takie analizy raz na jakiś czas: https://t.me/mradvice_btc_signals

A po więcej konkretnych i codziennych informacji zapraszam do kanału Golden Keys TUTAJ

CIEKAWOSTKI ZE ŚWIATA KRYPTO


Atak hakerski na Binance i miliony nowych BNB w obiegu

W piątek rano Binance potwierdził atak hakerski na swoją sieć BNB. Jednak w przeciwieństwie do zdecentralizowanych hacków finansowych (DeFi), które stały się popularne na rynku kryptowalut, haker nie ukradł funduszy użytkowników. W rzeczywistości wprowadził do obiegu nowe monety BNB.

Atak miał miejsce bezpośrednio na mostku Binance, gdzie atakujący był w stanie w jakiś magiczny sposób przekonać system do wysłania mu milionów nowych tokenów. Atak nastąpił w dwóch falach, każda transakcja niosła 1 milion nowych BNB. W efekcie do obiegu trafiło ponad 500 milionów dolarów monet.

Łańcuch BSC został szybko wstrzymany przez zespół, zanim narobiono więcej szkód, a większość monet zdobytych przez hakera zostało podobno zamrożonych, pozostawiając hakera z około 100 milionami dolarów.

Jednak szkody zostały już wyrządzone, a cena BNB spadła po tych wiadomościach. Teraz, gdy sieć nadal radzi sobie z następstwami tego, co mogło być niszczycielskim włamaniem, spekulacje zwróciły się w kierunku tego, co włamanie może oznaczać dla wartości BNB, przynajmniej w krótkim okresie.

Cena każdego aktywa dyktowana jest dostępną podażą i jeśli duża ilość podaży jest wprowadzana do obiegu na raz, może to oczywiście mieć wpływ na cenę tego aktywa. Jednak w przypadku BNB, wydaje się, że atak został zatrzymany w odpowiednim momencie, a ilość monet którą wprowadził atakujący nie była wystarczająco duża, aby mieć znaczący wpływ na cenę BNB.

Największe obawy dotyczące ceny wynikają teraz z poziomu zaufania w sieci. Jak to miało miejsce w przeszłości, ataki zwykle prowadziły do drastycznego spadku zaufania inwestorów, prowadząc ich do wycofania swoich funduszy, jednak to nie miało miejsca w przypadku BNB. W przypadku Binance wywołało to pytania o to, jak naprawdę “zdecentralizowany” jest blockchain, jeśli może zostać wstrzymany po ataku.

Poza lekkim spadkiem ceny cyfrowego aktywa od czasu upublicznienia ataku, BNB wygląda na to, że trzyma się dobrze. Wciąż utrzymuje swoją wartość powyżej $280 w czasie pisania tego tekstu. Dodatkowo BNB jest wspierany przez największą giełdę kryptowalut na świecie, która organizuje kwartalne wypalenia, a 21 wypalenie ma nastąpić gdzieś w tym miesiącu. Tak więc wpływ na cenę prawdopodobnie nie będzie w żaden sposób znaczący. Jeśli tak, to możemy odetchnąć z ulgą!

Źródło: www.cryptonews.net


YouTube CryptoAarona:

  1. Analiza rynku z poniedziałku: Bitcoin i Ethereum- kiedy zaczniemy wzrosty? Analiza co prawda kilkudniowa, jednak jak najbardziej aktualna i warta uwagi. Obejrzyj ją TUTAJ
  2. Jak BIEDA I KRYZYS na świecie mogą wpłynąć na rynek kryptowalut? Temat wybrany przez CryptoAarona z powodu ogromnej ilości pytań oraz narracji mediów masowych. Jeśli zastanawia Cię odpowiedź na to pytanie to oglądaj materiał TUTAJ
  3. Jak dobrze rozplanowane 6 miesięcy może wpłynąć na resztę Twojego życia? Webinar z naszym top marketerem i udziałowcem, który zmienił swoje życie o 180 stopni i z bycia nawigatorem na statkach stał się podróżnikiem, który robi co chce i skąd chce. Obejrzyj to TUTAJ.
  4. Testujemy Audi RS3 2.5 TFSI 400KM Quattro Limousine – Czy pojedzie 300KM/h? Audi to słabość wielu osób z naszego zarządu, a do P0RADA mamy szczególny sentyment także zapraszamy do obejrzenia czegoś innego niż krypto, ale ciekawego dla oka, no i ucha. Zobacz RS3 TUTAJ.

Subskrybujcie kanał CryptoAarona, aby być na bieżąco z takimi treściami TUTAJ.


Dobrego tygodnia!

Mr.Advice TEAM


Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne wpisy

Dodaj komentarz