#51 NEWSLETTER Mr.Advice

Analiza rynku by CryptoAaron, sposób na anonimowe dokumentowanie zbrodni oraz trzy dobre filmy z naszego Youtube!


ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON


Dzień dobry w poniedziałek! Na wykresie bez zmian, totalnie nudny weekend. Zapewne dopiero otwarcie giełdy USA dziś może nadać kierunek. Lecz sam BTC jest we „fladze” w zakresie $18700-19700 mniej więcej i dopiero zejście niżej bądź wyjście wyżej coś nam wskaże. Informacja o krótkim LONGU, jak widać bardzo krótkim, okolice $19330 były w maksie, co oznacza, że do pierwszego TP przed $19400 dalej brakło. Aktualnie w okolicy zera po nocnym uśrednieniu i można myśleć o zamknięciu tej pozycji, gdyż pomimo wykupienia od dołu, rynek ciągnie w dół, możliwe, że najpierw zechce przetestować $18700. Ewentualnie tam pomyślimy o LONGU. Za 2-3 dni przedstawię wam wynik za wrzesień, wyszło całkiem, całkiem, futures wyszło ciekawie 🙂 

Warto będzie się skupić nieco na krótkich rozgrywkach alt, aby znaleźć przestrzeń na tym poziomie na trady, jeżeli BTC nie będzie chciał się ruszyć. 

Na razie zakres bez zmian na BTC i trzeba obserwować co się dzieje w okolicy tych poziomów.

Zapraszam też na darmowy chat, gdzie wrzucam takie analizy raz na jakiś czas: https://t.me/mradvice_btc_signals

A po więcej konkretnych i codziennych informacji zapraszam do kanału Golden Keys TUTAJ

CIEKAWOSTKI ZE ŚWIATA KRYPTO


Blockchain może pomóc anonimowo dokumentować zbrodnie wojenne

Blockchain w połączeniu ze zdecentralizowanym przechowywaniem mógłby zapewnić ochronę danych i anonimowość podczas zgłaszania zbrodni wojennych.

Śledczy ds. praw człowieka powołani przez ONZ potwierdzili, że na Ukrainie doszło do zbrodni wojennych popełnionych przez siły rosyjskie. Niezależna Międzynarodowa Komisja Śledcza ds. Ukrainy została utworzona w marcu 2022 roku, aby zapewnić ramy dla śledczych ONZ zajmujących się prawami człowieka do zgłaszania zbrodni wojennych w tym regionie.

Chociaż raport opracowany przez komisję UN pozwolił śledczym ONZ udokumentować zbrodnie wojenne na Ukrainie, nadal potrzebne są narzędzia i protokoły, które umożliwią jednostkom dokładne i bezpieczne zgłaszanie tych czynów. Dodatkowo, potrzeba zachowania dowodów zbrodni wojennych stała się krytyczna, ponieważ wojna na Ukrainie wchodzi w siódmy miesiąc.

Biorąc pod uwagę te wyzwania, eksperci branżowi uważają, że technologia blockchain ma potencjał, aby rozwiązać wiele problemów, z którymi borykają się osoby i organizacje dokumentujące zbrodnie wojenne. Na przykład Jaya Klara Brekke, główny strateg w Nym – platformie zasilanej przez Cosmos blockchain, która chroni prywatność różnych aplikacji – powiedziała Cointelegraph, że Nym opracowuje narzędzie znane jako AnonDrop, które pozwoli użytkownikom bezpiecznie i anonimowo przesyłać dane. Powiedziała:

“Intencją jest, aby AnonDrop stał się narzędziem, które demokratyzuje gromadzenie dowodów, które mogą być wykorzystane do prowadzenia spraw dotyczących praw człowieka. W obecnym klimacie na Ukrainie, byłoby to szczególnie ważne dla celów bezpiecznego dokumentowania i dzielenia się dowodami zbrodni wojennych anonimowo.”

Chociaż potencjał stojący za AnonDrop jest oczywisty, Klara Brekke zauważyła, że rozwiązanie jest wciąż we wczesnej fazie rozwoju. “Wzięliśmy udział w Kyiv Tech Summit Hackathon w tym roku, mając nadzieję na znalezienie osób, które mogłyby pomóc nam rozszerzyć funkcjonalność AnonDrop. Na przykład interfejs użytkownika AnonDrop nie jest jeszcze w pełni gotowy i wciąż musimy znaleźć sposób na weryfikację autentyczności zdjęć przesyłanych do sieci” – wyjaśniła. 

AnonDrop to zdecydowanie przykład projektu, który jest nam na świecie potrzebny. 

Źródło: www.cointelegraph.com


YouTube CryptoAarona:

1.             Co dalej? Analiza BTC i ETH. Oraz co dalej z LUNA i RSR. Urośnie? 

Najświeższa analiza, co prawda ma już kilka dni, ale nadal jest aktualna i dobrze ją przesłuchać, żeby być na bieżąco. Dzisiaj o 19 kolejna!

2.             Jak zarabiać niezależnie od tego w jakiej kondycji jest rynek? Jesus Cryptus odpowiada. 

Nasz top marketer i osoba, która regularnie zarabia na rynku pokaże jak zmaksymalizować zyski, nawet w czasie, kiedy inni nawet nie dotykają rynku.

3.             Jakie są 3 ELEMENTY mądrego prowadzenia portfela w RYNKU BYKA?

CryptoAaron opowiada w tym filmie o najważniejszych elementach prowadzenia portfela, MUSISZ to zobaczyć!

Subskrybujcie kanał CryptoAarona, aby być na bieżąco z takimi treściami TUTAJ.


Dobrego tygodnia!

Mr.Advice TEAM


Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne wpisy

Dodaj komentarz