#50 NEWSLETTER Mr.Advice

Analiza rynku, skondensowana strategia pod hossę od CryptoAarona oraz niespodzianki!


Cześć!

Dzisiaj świętujemy 50 tygodni tworzenia newslettera! Jest nam niezmiernie miło, że jesteście tu z nami i dlatego przygotowaliśmy dwa prezenty. Ale first things first i najważniejsza część newslettera czyli analiza rynku:ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON

Jak wygląda rynek. Globalnie spadkowo. Nieco mniej globalnie: wzrostowo. Bardziej lokalnie: spadkowo. Jak to rozumieć?

Aktualnie kręcimy się koło strefy $19000. Uważam, że będzie jeszcze zejście do strefy $18500-18800 i stąd odbijemy do okolic $20280-20680. I tu nastąpi decyzja: albo próbujemy iść na $22600-23200 czy jednak rynek nie znajdzie siły i z tej pierwszej strefy spadnie do wciąż oczekiwanej strefy $17.0-17.6K. Anulacja scenariusza: przebicie $18.2-18.5K, co spowoduje spadek do w/w strefy w pierwszej kolejności. Zatem wydaje się, że czeka na mały lokalny ruch w dół by zebrać siatki do chwilowego oddechu na rynku.

Dla ETH dalej pozostają niezmienne $1200-1280 jako ważny poziom popytowy dla całego rynku. W tym zakresie ETH powinien odbijać, co z resztą już nie raz zrobił. Potem poziomy to $1400-1420 opór oraz $1480-1500. Dalej $1550, $1640 oraz $1700.

Zapraszam też na darmowy chat, gdzie wrzucam takie analizy raz na jakiś czas: https://t.me/mradvice_btc_signals

A po więcej konkretnych i codziennych informacji zapraszam do kanału Golden Keys TUTAJ


YouTube CryptoAarona:

Aaron dziękuje za 4,5k, a nawet 4,63k, subów na Youtube!


W tym tygodniu pokazał jeszcze większą klasę i zrobił 4 mega ważne i ciekawe filmy. 

  1. Potencjalny szczyt BTC w nadchodzącej hossie? (LINK)

Analiza techniczna sprowadza się do wytypowania ważnych momentów, a szczyt BTC to jeden z najważniejszych z nich! Poznaj opinię Aarona!


W tym filmie znajdziecie pewną zależność, prześledzoną przez Aarona i wziętą pod lupę. On kocha takie perełki i kolejne elementy układanki z analizie technicznej. 


W tradingu najważniejszy jest moment wyjścia, jednak cała strategia rozpoczyna się w chwili pierwszych zakupów. Aaron zdradza w tym filmie swoją sprawdzoną i bardzo skuteczną strategię, która wyprowadziła i prowadzi portfele wielu dużych graczy!


Kontynuacja pierwszej części serii strategicznej. Jeśli pierwsza Cię zaciekawiła to koniecznie zobacz drugą i korzystaj! Znajdziesz tu najważniejsze wnioski z poprzedniej hossy, które zmienią Twoje podejście to tego, co nadchodzi.

Subskrybujcie kanał CryptoAarona, aby być na bieżąco z takimi treściami TUTAJ.


NIESPODZIANKI

Skoro jest okazja to i obiecane prezenty. Naszą misją jest wartość, a więc odbierz swój darmowy e-book ze Złotymi Zasadami na rynku TUTAJ.

Dziękujemy, że jesteście z nami i korzystacie z treści, które dla was tworzymy. Jako forma podziękowania chcemy Wam dać 10% zniżki na wszystkie produkty, do wykorzystania do środy 23:59!

Kod NEWSLR10 działa na sklepach Mr.AdviceZłoty Kurs oraz Inseed.


Zapisy na webinary

W kolaboracji z twórcami z Inseed chcielibyśmy Was zaprosić na dwa webinary, które odbędą się już w tym tygodniu.

Zapisy tylko przez linki:

WTOREK, 19:00: Dlaczego na rynku krypto nie zarobisz na technologii? Webinar z Arkadiuszem Jastrzębskim. REJESTRACJA TUTAJ.


ŚRODA, 19:00: FOREX. Nie taki diabeł straszny? Proste kroki- narzędzia do handlu. REJESTRACJA TUTAJ.


Fantastycznego tygodnia!

Mr.Advice TEAM


Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne wpisy

Dodaj komentarz