#48 NEWSLETTER Mr.Advice

Strefy dla BTC i ETH, czy regulacja jest kluczowa dla branży kryptowalut, nowa analiza i dwa odcinki Trudnych Spraw na Youtube oraz pocztówka z Mastermind!ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON

Ok, więc spójrzmy na rynek mocniejszym okiem. Mamy ponad 10% wzrostu na BTC i spełniło się V-recovery, które zapowiedziałem jako jedno z możliwych na prelekcji we wtorek. Teraz najważniejsze jaka będzie reakcja w strefie: $21500-21700, powinno być odreagowanie. Przebicie tej strefy może doprowadzić BTC do poziomu $22400-22900 czy nawet $24500 potwierdzając jego ogromną siłę. Dla ETH z kolei strefa spadkowa to $1720-1760, gdzie aktualnie jesteśmy, a kolejna pod $1800 nawet do $1900. Tu powinniśmy zobaczyć reakcję spadkową, lecz do Merge czyli do 13go września jeżeli rynek nie spadnie dziś, może być wzrostowy mocno. Oczywiście wszystko w lokalnym Uptrend ( póki co ) jednak dla longów zdecydowanie będzie ważne wybicie linii trendu dla obu monet z okolic przedostatniego szczytu.

Po więcej informacji zapraszamy do kanału Golden Keys TUTAJ.CIEKAWOSTKI ZE ŚWIATA KRYPTO

  • Arabia Saudyjska zatrudnia szefa ds. kryptowalut, sygnalizując zainteresowanie cyfrowymi aktywami…

Czy regulacja jest kluczowa dla branży kryptowalutowej?

Potencjał wzrostu w fascynacji Arabii Saudyjskiej kryptowalutami jest realny. Mohsen AlZahrani, były członek zarządu Accenture, został zatrudniony przez Saudyjski Bank Centralny do kierowania inicjatywami kryptowalutowymi i CBDC. Wcześniej Królestwo Arabii Saudyjskiej traktowało kryptowaluty z większą ostrożnością. 

Po sprowadzeniu AlZahrani w celu promowania adopcji bitcoina, Arabia Saudyjska zaczyna dostrzegać obietnicę cyfrowej waluty.

Kilka źródeł powiedziało Bloombergowi, że Rijad niedawno wykazał zainteresowanie aktywami cyfrowymi i rozpoczął rozmowy z największymi firmami z branży, aby zmierzyć politykę Zjednoczonych Emiratów Arabskich wobec kryptowalut. Aber to program Central Bank Digital Currency (CBDC), który jest częścią skoordynowanych wysiłków krajów na rzecz rozwoju aktywów cyfrowych.

Świat jest bardzo podzielony w swoim podejściu do regulacji kryptowalut. Zazwyczaj bierze swój kierunek w regulacji usług finansowych od USA, chociaż nie opracował jeszcze jasnych ram regulacyjnych. Jednak w marcu prezydent Biden podpisał bardzo oczekiwane rozporządzenie wykonawcze w sprawie zapewnienia odpowiedzialnego rozwoju aktywów cyfrowych, co było postrzegane jako konkretne uznanie potencjału branży kryptowalutowej. 

Jasność regulacyjna i odpowiednie zarządzanie są niezbędne, jeśli chcemy zobaczyć szerokie przyjęcie infrastruktury kryptowalutowej w handlu i na rynkach finansowych. Ponadto większe wytyczne regulacyjne, jeśli będą dobrze ukierunkowane, mogą pomóc w ograniczeniu spekulacji na aktywach kryptowalutowych. 

Wygląda na to, że osiągnięcie balansu pomiędzy wspieraniem odpowiedzialnej innowacji, a zarządzaniu ryzykiem zakłócenia systemu finansowego i gospodarczego jest największym wyzwaniem. 


CO SIĘ DZIAŁO W ZESZŁYM TYGODNIU W MR.ADVICE?

  1. Film „Życie w trudnych czasach? Życie w NOWYCH czasach!” już na Youtube. Obejrzyj TUTAJ.
  2. Czy trzeba ciężko pracować?” obejrzyj Trudne Sprawy i się dowiedz TUTAJ!
  3. Najnowsza analiza rynku BTC i ETH oraz OP i FLUX już na YouTube. Obejrzyj ją TUTAJ.


MASTERMIND TURCJA 2022

Od poniedziałku 27 osób znajduje się w Turcji Egejskiej na Mastermind 2022.

Głównymi założeniami Mastermindów są oczywiście edukacja, poszerzanie horyzontów i wymiana zdań, jednak rozrywka i poznawanie ludzi są równie ważne. 

W trakcie tego tygodnia uczestnicy biorą udział w panelach szkoleniowych, prowadzonych przez Adama Kuczyńskiego, Adama Przychodzkiego, Adriana Garbowskiego czy Łukasza Pacholskiego. Panele te traktują o analizie technicznej, indywidualnych strategiach, bezpieczeństwie, podatkach, marketingu oraz prowadzą sesje live tradingu.

Poza częścią szkoleniową jest też czas na rozrywkę, integrację oraz wymianę doświadczeniami. Rafting, basen, plaża, spacery czy inne atrakcje umilają nam czas w słonecznym Marmaris. 

Co więcej, uczestnicy mają dwa wyzwania, marketingowy i tradingowy. Już w sobotę o 20 nasz team zacznie podliczać punkty oraz sprawdzać, kto zrobił najlepsze wyniki. Rywalizacja jest zacięta! 

Trzymajcie za nich kciuki!


Dobrego weekendu!

Mr.Advice TEAM


Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne posty

Dodaj komentarz