#47 NEWSLETTER Mr.Advice

Cześć we wrześniu!

BACK TO SCHOOL albo może BACK TO BUSINESS? Wrzesień pachnie nowymi możliwościami I historycznie jesień to zawsze czas, kiedy rynki finansowe się ożywiają, także zapinamy pasy i odlatujemy w stronę hossy! ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON

Mamy 1 września. Świeca miesięczna na BTC zamknęła się poniżej $20234 ( pod strefą popytową ), ale powyżej $20000 ( psychologia ). Do tego z jednej strony mamy mniejszą, czerwoną świecę niż poprzednią zieloną na wykresie miesięcznym ( „nie połknęła jej” ), ale za to z dużo większym knotem od góry wskazującym na dużą podaż w tym miesiącu. Więc ponownie raz na lekki plus, raz na minus, jak to się w Polsce mówi: nie w piz**, ni w oko 🙂

  • Więc jak tu pozostać mądrym ? 

Ciężko w perspektywie miesięcznej, potrzebna analiza step by step. Dlatego, że w zależności od interwału widać oba kierunki. Zakres do $17.6K albo zakres pod $25K. I teraz pytanie: co pierwsze ? Jajko czy kura ? Robimy strefę $17.6-19.5K i lecimy UP czy z aktualnych poziomów lecimy UP by jeszcze we wrześniu wrócić na poniżej $19.5K w drugiej części miesiąca ? 

  • Porozmawiajmy o bardziej lokalnej sytuacji StepByStep: 

Cała strefa $17.6 do 19.5K chodź ciężko sobie wyobrazić – jest mocno popytowa i trzyma rynek wzrostowy. Jest DUŻE prawdopodobieństwo, że to w tym zakresie pójdziemy na poziomy $25K i wyżej i nie zobaczymy już niższego zejścia ( na tym etapie ). Wiemy, że 19.5K teraz trzyma i najlepiej by nie puściło. Powrót poniżej 19.5K chociaż możemy nazwać go „promocją”, oddali nam czas czekania na wzrosty, wszak nikt nie mówił, że po zakupach rynek od razu ma rosnąć. Dlatego najlepiej by nie zejść poniżej $19.5K, powrócić powyżej $20.6-20.8K ( najbliższy ważny opór ) co będzie bycze i stamtąd po schodkach łamać opory aż do $25K target 1, a nawet strefa 28-30K ( o czym już rozmawialiśmy na Live ). Zejście poniżej $19.5K spowoduje, że najpierw na powrocie będzie trzeba pokonać silne $19.5K. Wczytaj się raz jeszcze, jest to zrozumiałe. 

Dla ETH – nie gadajmy na razie o cenach poniżej 1000$ ( chociaż będą bardzo atrakcyjne do zakupu ), natomiast cały rynek oparł się na razie na $1200 i wyżej. Do $1200 można powiedzieć jest podręcznikowo na wzrosty. Pierwsza strefa silna zakupowa to $1200-1280, a druga $1420-1480. W tych strefach warto kupować, a przełamanie ich spowoduje kolejno: $1420 puszcza, możliwe 1200-1280, puszcza 1200 to widzimy kolejno 1000-1050. 

  • Co zatem zrobić? 

Zdecydowanie przygotowywać się do lepszego rynku, do którego „bliżej niż dalej”. Serio już warto coś myśleć o zakupach, serio warto zostawić sporo na zakupy niżej, serio rynek nie musi iść na niższe poziomy niż ostatnie low, serio warto mieć na zakupy, jeżeli zejdzie niżej. Jak się wyżej wczytałeś, wiesz które to strefy popytowe. Z nich może nastąpić odbicie. Bez pośpiechu ( bo jesteśmy głównie poza rynkiem jak informowałem jakiś czas temu, aby wyjść dobre % temu ) zatem możesz kupować po trochu. Ładuj torby long term ( słoik nr 1 ) oraz skupuj pomału monety pod rozgrywkę rynku w hossę ( słoik nr 2 ). Przedział 10-40% zakupów wydaje się rozsądny. I … im niżej tym lepiej, musisz olać psychologię i zakochać się w przecenach. 

  • Co będziemy robić ?

Rozgrywać to. Step by step. Jak zawsze. Shorty i longi. Zakupy, sprzedaże. Jak rynek załapie chwilowego paliwa to wchodzimy w alty. Na tę chwilę warto skupować pomału: BNB, OP, FTX, ATOM. Naprawdę pomału i za niewielkę część portfela. Mam dla was jeszcze masę ciekawych propozycji 😉


Prywatne zagrania CryptoAarona:

Dla osób, które kilka tygodni temu wyszły ze mną przed spadkami, informacja, że częściowo znowu wchodzę w rynek. Aktualne ceny BTC, ETH, BNB, OP, FTX- są dla nie atrakcyjne. Oczywiście, częściowo.

Trzymaj się mocno we wrześniu !


CO SIĘ DZIAŁO W ZESZŁYM TYGODNIU W MR.ADVICE?

  1. Najświeższa analiza rynku– „BTC, ETH, OP, GMT- Co przyniesie koniec sierpnia?” już na YouTube. Zajrzyj i zanotuj! ANALIZA DOSTĘPNA TUTAJ.
  2. Nasza promocja na koniec wakacji już się zakończyła! Gratulujemy wszystkim polecającym nowych osób oraz witamy nowe osoby w naszej społeczności!
  3. Wyjazd Mastermind w Turcji już za kilka dni! Zabieramy 27 osób na szkolenie, zwiedzanie i zabawę! Uwielbiamy Mastermindy i nie możemy się doczekać aż Was zobaczymy!

Owocnego września!

Mr.Advice TEAM


Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne posty

Dodaj komentarz