#46 NEWSLETTER Mr.Advice

Posiedzenie FED, analiza rynku, 20 dni do Merge Ethereum i ostatnie godziny promocji na Golden Keys.


Cześć i od razu zapraszam do lektury na temat rynku oraz Mr.Advice!


ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON

Dzisiaj posiedzenie FED, czyli Rezerwy Federalnej. Mogą zrzucić cenę by potem znów ją pompować. Ostrożnie do dzisiejszego dnia. Zakresy raczej między $21300-22450. Jak $21300 puści, może zejść do $20600-20700 i stąd bronić. Jak to nie wybroni, mamy chwilowo po wzrostach. Na ten moment trzymamy się planu $21300-22450. 

ETH zejście do $1520-1550 i odbitka być może. Od góry wartości to $1640 i $1700.

Należy też pamiętać, że najwęższy punkt ruchu ceny to $21300-22000. I w tym przedziale prawdopodobnie będziemy się ruszać ( korpusami ). Jeden i drugi jest dobry, odpowiednio do long czy short. Tylko scalp. 

Przebicie $21300 = $20700

Przebicie $22000 = $22450

Reasumując:

Musimy pamiętać, że jesteśmy bardzo lokalnie w trendzie spadkowym ( po dość fajnym 2 miesięcznym wzroście ) + trend spadkowy globalnie. Wszystko poniżej $20K będzie kilkutygodniowym zaproszeniem do akumulacji, o wzroście możemy mówić dopiero po przebiciu $24600. Pomiędzy mamy dużą akumulację, w której możemy być przez najbliższy miesiąc, jak nie dłużej. Dla $ETH wszystko poniżej $1200 nie będzie dobre, do $1420 mamy jeszcze luz i nie musimy się martwić. Wzrosty dopiero po przebiciu $2150.

Po więcej aktualnych informacji zapraszam do Golden Keys.

Zapraszam też na darmowy chat, gdzie wrzucam takie analizy raz na jakiś czas: https://t.me/mradvice_btc_signals


CIEKAWOSTKI ZE ŚWIATA KRYPTO


  • Wieloryby ETH przenoszą swoje holdowane tokeny na giełdy przed Merge

W ciągu ostatnich trzech miesięcy top 10 non-exchange portfeli Ethereum ujrzało 11% spadek w ich tokenach, gdzie w tym samym czasie on-exchange portfele wielorybów ujrzały 78% wzrost. 

Data Merge jest ustalona na 15 września, po udanym teście intergracji Goerli- ostatnim teście sieci przed faktycznym przejściem. 

ETH był na byczej fali od momentu ogłoszenia daty Merge w lipcu, kiedy cena ETH wzrosła do nowego 6-miesięcznego rekordu $2000, ale nie udało jej się skonsolidować krytycznego oporu.

Wpływ kryptowalut na giełdy jest uważany jako sentyment niedźwiedzi (spadkowy) i jest często równoznaczny ze sprzedażą tokenów w celu osiągnięcia zysków. Wzrost ilości ETH na portfelach wielorybów na giełdach sugeruje, że wieloryby spodziewają się spadku ceny ETH w niedalekiej przyszłości.

Wielu analityków uważa też, że Merge to typowe wydarzenie „buy the rumour, sell the news”- czyli “kupuj plotkę, sprzedawaj news”. Powiedzenie to oznacza, że kiedy oczekuje się dobrych wiadomości gdzieś w przyszłości to cena może rosnąć wraz z oczekiwaniem, ale nie po wydarzeniu. Po ogłoszeniu daty Merge rynek oszalał i windował cenę, a po wydarzeniu ta cena może drastycznie spaść. 

15 września to bardzo ważny kamień milowy dla Ethereum, jednak sam Merge oznacza jedynie zmianę w konsensusie górniczym. Główne korzyści, takie jak wysoka przepustowość transakcji, niższe opłaty za gaz i zmniejszenie zużycia energii będą możliwe dopiero po ukończeniu trzeciej fazy.

Źródło: www.cointelegraph.com


CO SIĘ DZIAŁO W ZESZŁYM TYGODNIU W MR.ADVICE?

  1. Najświeższa analiza rynku jak zawsze dostępna na kanale Youtube TUTAJ.
  • TYLKO DO DZISIAJ DO PÓŁNOCY TRWA PROMOCJA NA GOLDEN KEYS.

➡️ Kupując dostęp na 3 miesiące dostajesz ekstra 10% zniżki, czyli za 3 miesiące zapłacisz  

$207 zamiast standardowej ceny $297 oszczędzając aż $90🔥

➡️ 6 miesięcy – dodatkowe 20% 

Zapłacisz $367 zamiast standardowej ceny $594 oszczędzając aż $225🔥

➡️ 9 – dodatkowe 25%

Za 3  miesiące zapłacisz $519 zamiast standardowej ceny $891 oszczędzając aż $300🔥

➡️ 12 – dodatkowe 30 %

Za 3  miesiące zapłacisz $646 zamiast standardowej ceny $1188 oszczędzając aż $542🔥

Koniec wakacji to idealny czas, aby przygotować się i ustalić plan działania na najbliższe miesiące. Niech kolejne wakacje będą jeszcze lepsze i bez żadnych ograniczeń! Z początkiem września podkręcamy obroty i będzie się działo na naszych grupach i nie tylko… Zastanawiasz się dlaczego? Dlatego, że będzie to dobry czas na rynku i grzechem byłoby nie wykorzystać go na maxa. 

  • Kolejny odcinek z serii Trudne Sprawy już na kanale Youtube. Jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego ludzie NIE CHCĄ inwestować? To musisz go zobaczyć TUTAJ.

Fantastycznego tygodnia!

Mr.Advice TEAMDołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne posty

Dodaj komentarz