#45 NEWSLETTER Mr.Advice

Czy kanał Aarona Kuczyńskiego zamieni się w motoryzacyjny? Czy Bitcoin znajdzie siłę na wzrosty? Co z platformą tradingową brazylijskiego banku?


Dzień dobry!

Miłej lektury i smacznej kawusi!


ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON

Ok, mamy znów małą nudę. Alty bez sił, jak wcześniej BTC stał i alty szły to teraz już ten move na altach nie jest taki mocny. BTC jak na razie dobrze zareagował w naszej siatce i odbija od ważnego poziomu $23 200. Okaże się, czy znajdzie siły na więcej. Narazie pilnuję pozycji i ponowne zejście poniżej – zamykam w okolicy ENTRY, a zostanie short na #SOL. BTC wiadomo, $23 200 broni jako wsparcie, spadek poniżej niestety może popsuć chwilowe wzrosty i spadamy do naszej strefy zielonej niższej ( z darmowej analizy na YT TUTAJ ). Wzrosty dopiero po przebiciu kolejno $23 850 oraz $24 600. Co do ETH to dwa ważne poziomy: $1700 i $1850. Powyżej tego drugiego, jest ok i wzrostowo. Pomiędzy – natural. Stracimy $1700 to znów mamy po wzrostach i oczekujĘ $1600,1440 czy $1250. Zobaczymy, na razie bez wniosków, Update’y jak zawsze będą jak tylko rynek coś pokaże.

Zapraszam na darmowy chat, gdzie wrzucam takie analizy raz na jakiś czas: https://t.me/mradvice_btc_signals

A po codziennie analizy i sugestie zagrań zapraszam TUTAJ.


CIEKAWOSTKI ZE ŚWIATA KRYPTO

  • Największy bank inwestycyjny w Brazylii, BTG Pactual, uruchomił platformę handlu kryptowalutami

Dostępna od poniedziałku platforma Mynt, pozwala użytkownikom handlować BTC, ETH, SOL, DOT i ADA z minimalną inwestycją w wysokości 100 brazylijskich reali, co stanowi równowartość 19,42 USD.

“Kryptowaluty to nowa technologia o wielkim potencjale transformacji, niosąca ze sobą ryzyko i możliwości. Wejście do wszechświata kryptowalut to kolejny ważny krok w kierunku zaspokojenia zapotrzebowania naszych klientów i wypełnienia luki na rynku” – powiedział w oświadczeniu André Portilho, szef aktywów cyfrowych w BTG Pactual.

We wrześniu BTG Pactual ogłosił, że wyda Mynt w czwartym kwartale 2021 roku z dostępem do BTC i ETH.

W kwietniu 2019 roku bank wydał swój token bezpieczeństwa ReitBZ, natomiast w kwietniu 2021 roku uruchomił fundusz bitcoinowy, pierwszy zarządzany przez instytucję finansową w Brazylii. Miesiąc później otworzył fundusz oparty na eterze.

Również w poniedziałek, XP – największy brazylijski broker pod względem wartości rynkowej, uruchomił platformę handlu kryptowalutami, umożliwiając użytkownikom inwestowanie w BTC i ETH.

Źródło: coindesk.com 


CO SIĘ DZIAŁO W ZESZŁYM TYGODNIU W MR.ADVICE?

  1. Najnowsza analiza rynku już na Youtube. Sprawdź co u BTC, ETH i OP, FIL, BNB i GMT! Film znajdziesz TUTAJ! Subskrybuj kanał, aby być na bieżąco!
  2. Jeśli tak samo jak CryptoAaron interesuje Cię motoryzacja lub po prostu lubisz patrzeć na ładne samochody to najnowsza seria jest właśnie dla Ciebie! W pierwszym odcinku na tapet wzięliśmy Bentley Continental GT- musisz to zobaczyć! Film zobaczysz TUTAJ!
  3.  A JUŻ DZISIAJ O 20:00 WEBINAR Z ADAMEM PRZYCHODZKIM pod tytułem „Kiedyś nie miałem, a teraz mam, jak Kizo, a Ty dlaczego nie masz?” . ZAPISY TUTAJ

Dobrego tygodnia!

Mr.Advice TEAM


Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne posty

Dodaj komentarz