#44 NEWSLETTER Mr.Advice

W tym wydaniu miesięczne wyniki produktu Golden Keys, szybkie spojrzenie na rynek, zbliżający się wielkimi krokami merge Ethereum oraz link do najświeższej analizy BTC i ETH.


ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON


Ethereum. Wczorajsza świeca pod $1850 otworzyła moc. Do tego informacja o udanych testach na POS dla ETH – może podciągnąć cenę do wspominanego przeze mnie od miesiąca poziomu $2200-2400. Zobaczymy. Póki co rynek umacnia się, H4 pozamykane, a poziom przebity korpusem, co daje wstęp kontynuacji pozycji wzrostowych.

Bitcoin. Cena Bitcoina rozpoczęła świeży wzrost powyżej oporu $23500 i osiadła powyżej poziomu $24000. Obecnie handluje tuż powyżej $24500 i rośnie o prawie 7% w ciągu dnia i ponad 7% w ciągu tygodnia.

Więcej szczegółów na Golden Keys.


CIEKAWOSTKI ZE ŚWIATA KRYPTO


Trzeci i ostatni test połączenia sieci Ethereum pozornie zakończony sukcesem

Połączenie Goerli, trzecie i ostatnie połączenie sieci testowej Ethereum (ETH) przed przejściem blockchaina na proof-of-stake (PoS) z obecnego mechanizmu proof-of-work (PoW), pozornie zakończyło się sukcesem.

W trakcie łączenia sieci testowych doszło do połączenia sieci testowej Goerli z siecią testową Prater, łańcuchem beaconów PoS, i jest to ostatni test przed właściwym połączeniem.

Merge to wyczekiwana przez Ethereum aktualizacja. Dwa poprzednie fuzje testnetów, Ropsten i Sepolia, były w dużej mierze udane, a Goerli wydaje się być również udany.

Mówi się, że ostateczne przejście na PoS nastąpi około 20 września.

Jednak połączenie sieci testowej Goerli nie było całkiem bezproblemowe. Deweloper Ethereum Marius van der Wijden powiedział, że deweloperzy nie sfinalizowali Goerli wcześniej, ponieważ “było trochę zamieszania w sieci z powodu dwóch różnych terminali i wielu niezaktualizowanych węzłów.” Dodał jednak, że jak na razie “wygląda to całkiem dobrze”.

Zapytany o dwa bloki terminali i jak to mogło wpłynąć na merge, gdyby to był mainnet zamiast testnetu, Wijden powiedział, że teoretycznie mogło się to zdarzyć, a oni “mają kod do obsługi dwóch bloków terminali”. Powiedział również, że merge byłby udany, gdyby to był mainnet. 

Według Fundacji Ethereum, merge Goerli jest ostatnią okazją dla użytkowników, aby upewnić się, że ich walidatory PoS są skonfigurowane poprawnie przed przejściem do mainnetu.

Źródło: cryptonews.com 


CO SIĘ DZIAŁO W ZESZŁYM TYGODNIU W MR.ADVICE?

  1. Podsumowanie wyników Golden Keys:

W tym miesiącu na koncie spot CryptoAaron umożliwił zrobienie +117,2%. A ktoś powie, że się nie da, co?

Konto Futures/Spot dało 83,30% skuteczności i możliwość zarobienia 28,10%. 

Na zdrowie dla wszystkich, którzy skorzystali!

A jeśli jeszcze nie wiesz czym jest Golden Keys lub dopiero takie wyniki Cię zainteresowały to Golden Keys KUPISZ TUTAJ.

2. Najświeższa analiza BTC i ETH oraz perełka AZERO już na Youtube. Jeśli chcesz wiedzieć czy czeka nas większe zejście na rynku to oglądaj materiał TUTAJ.

Spoiler: tak, ale nie teraz.


Cudownego tygodnia!

Mr.Advice TEAM


Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne posty

Dodaj komentarz