#42 NEWSLETTER Mr.Advice

Co łączy biznes i dopaminę oraz czy rynek zastawił pułapkę?

W tym numerze szybkie spojrzenie na rynek i potencjalna pułapka za rogiem, plan Harmony na zwrócenie środków po ataku hakerskim oraz czym jest dopamina i jak jej użyć w biznesie!


ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON


Cena Bitcoina pozostała silna powyżej poziomu 22 500 USD i rozpoczęła kolejny wzrost, przekraczając opór 23 500 USD. BTC wybił się nawet powyżej 24.000 USD i obecnie (03:54 UTC) handluje w pobliżu 23.900 USD. BTC rośnie o ponad 3% w ciągu jednego dnia i tygodnia.

Podobnie większość głównych altcoinów również wykazuje oznaki większych wzrostów. ETH wyskakuje nawet powyżej poziomu 1 750 USD. XRP rośnie w kierunku strefy oporu 0,388 USD. ADA może próbować ruchu w kierunku oporu 0,55 USD.

Po analizie uważam, że 24 500 USD może nie wytrzymać i… będzie pułapka. Co mam na myśli? Przebiją i wtedy będzie short. Nie wiem jak długi i mocny, ale odreagowanie. 


CIEKAWOSTKI ZE ŚWIATA KRYPTO

Harmony proponuje wybicie miliardów tokenów ONE, aby zwrócić pieniądze użytkownikom dotkniętym przez atak hakerski

Blockchain Harmony zaproponował wybicie miliardów swoich tokenów ONE, aby zwrócić je ofiarom hakowania mostu Horizon, w którym skradziono około 100 mln USD środków użytkowników.

Harmony blockchain musiałby zrobić hard fork i zwiększyć podaż ONE, aby wybić nowe tokeny. Zespół powiedział, że zwrot kosztów będzie w formie tokenów ONE i obejmie okres trzech lat ze względu na ograniczoną zdolność do zapewnienia natychmiastowego zwrotu.

W poście na blogu, zespół Harmony przedstawił dwie możliwości i poprosił o opinie społeczności.

Pierwsza opcja to “szacowany 100% zwrot”, który proponuje wybicie 4,97 mld ONE, co równa się 3-letniej miesięcznej emisji 138m tokenów lub około 2,76 mln USD, przy użyciu ceny tokena 0,020 USD.

Druga opcja to “szacowany zwrot 50%”, który sugeruje wybicie ONE 2,48 mld w ciągu trzech lat, co przełożyłoby się na miesięczną emisję 69 mln tokenów, wartych około 1,38 mln USD przy użyciu ceny tokena 0,020 USD.

“Ilość dystrybuowanych ONE będzie oparta na wartości USD tokenów utraconych ze wszystkich dotyczących portfeli od czasu, gdy wykonamy snapshot”, powiedział zespół.

Dodali, że od momentu snapshotu, dystrybucje będą dokonywane w oparciu o liczbę wstępnie obliczonych tokenów ONE, a nie w oparciu o ich wartość w walucie fiat.

Źródło: cryptonews.com 


SZYBKIE PRZYPOMNIENIE ZASAD STRATEGII ORAZ DWA SŁOWA O LIPCU

Powtarzam to od samego początku Golden Keys, jednak widzę, że gubią was te same błędy, a więc szybkie przypomnienie:

  1. REALIZUJ PROFITY. Nie czekaj na lepszy moment.
  2. NIE BĄDŹ CHCIWY. Lepiej jeść powoli, małymi łyżkami, niż potem żałować.
  3. Ustawiaj Stop Lossy. Stop Loss jak sama nazwa wskazuje STOPUJE STRATY. Nie bój się go, to Twój najlepszy przyjaciel.

Co do końcówki lipca:

Końcówka lipca może być słaba za względu na potencjalne info oraz powtórkę z ostatnich dni miesięcy (niedźwiedzie walczą o jak najniższe zamknięcie miesięcznej, aby przeciągnąć rynek w akumulacji jak najdłużej). 

Niezmiennie życzę Ci zimnej głowy i samych profitów!


CO SIĘ DZIAŁO W ZESZŁYM TYGODNIU U MR.ADVICE?

  1. Wiesz co to dopamina i jaką ma rolę w naszym organizmie? Wiesz, że jej wystrzał jest pewną formą zadłużenia? A wiesz jak to wykorzystać w biznesie? Jeśli odpowiedzią na chociaż jedno z tych pytań jest „nie” to koniecznie obejrzyj najnowszy odcinek Trudnych Spraw TUTAJ.
  2. Ela Kazubska przeprowadziła kolejny interesujący wywiad Success Story z Szymonem Millerem, rekinem marketingu oraz pasjonatem niesamowitego życia. Obejrzyj nagranie TUTAJ.

Fantastycznego weekendu i pamiętajcie o ZABEZPIECZANIU ZYSKÓW!

#tothemoon

Mr.Advice TEAM

Podobne posty

Dodaj komentarz