#41 NEWSLETTER Mr.Advice

Transformacja Ethereum, jak wygląda rutyna tradingowa krypto businesswomen oraz dlaczego rynek jest jak samolot, który właśnie odlatuje…

W dzisiejszym newsletterze szybka analiza rynku przez CryptoAarona, informacje o transformacji Ethereum i dwa ciekawe webinary.


ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON


Aktualnie priorytet zmienił się na byczy. Widać, że rynek ma chęci na wzrosty. Co prawda przez ostatnie dni łapaliśmy dołek i on już bardzo urósł, ale nie oznacza to, że nie ma jeszcze miejsca na wzrosty. 

Bitcoin po przebiciu $24,000 ma prawo dojść do strefy $26,000, a nawet $26,700, a może nawet do $28,000-28,800 przy dużym FOMO. 

Ethereum natomiast widać, że ma chęci na wzrosty, ale z racji sporych wzrostów, nie ma na nie aż tyle miejsca. Na $1700 bardzo duży opór. Jeśli $1700 zostanie przełamane to nawet $2000-2200.


CIEKAWOSTKI ZE ŚWIATA KRYPTOTim Beiko z Fundacji Ethereum powiedział w tym tygodniu, że Merge – długo oczekiwane przejście Ethereum na nowy projekt – może mieć miejsce w tygodniu zaczynającym się 19 września.

Merge sprawi, że Ethereum przejdzie z energochłonnego mechanizmu konsensusu proof-of-work (PoW), który został wyniesiony na pierwszy plan przez Bitcoina, na bardziej wydajny system proof-of-stake (PoS). Oprócz zmniejszenia zużycia energii przez sieć o 99,95%, niektórzy zwolennicy proof-of-stake wierzą, że zmiana mechanizmu przyniesie korzyści w zakresie bezpieczeństwa i skalowania.

Źródło: coindesk.com


CO SIĘ DZIAŁO W ZESZŁYM TYGODNIU U MR.ADVICE?

  1. Odcinek Trudne Sprawy „Nie obwiniaj się!” już na Youtube. Obejrzyj go TUTAJ!
  2. Nowa strona mradvice.eu już odsłonięta! Sprawdź nas!
  3. Produkt #CAMP ze zlotykurs.pl (nagrania ze szkolenia w formie kursu) w niższej cenie został przedłużony do końca miesiąca. Tym samym nie jest to już przedsprzedaż, każda osoba od razu po zakupie dostaje dostęp do platformy. Od 1 sierpnia cena ulegnie zmianie i coś jeszcze (ciekawe rozwiązanie) – o czym poinformujemy pod koniec miesiąca.
  4. Kwalafikacja na Mastermind dobiegła końca. Gratulujemy wszystkim, którzy się dostali! Finalnie na wyjazd edukacyjno-integracyjny do Turcji lecą 23 osoby! 

JAKIE PLANY W MR.ADVICE?

  1. Już dzisiaj o 19:00 webinar z Elą Kazubską oraz Aleksandrą Matynią, które opowiedzą, jak zaczęły się uczyć, z czego korzystają, jak wygląda ich tradingowa rutyna i jakie mają wyniki. Zapisy na webinar odbywają się TUTAJ.
  2. Z kolei w czwartek o 20:00 webinar z Adamem Przychodzkim, który opowie wam o tym, dlaczego rynek jest jak samolot, który odlatuje… bez Was! Zapisy TUTAJ.

Dobrego tygodnia!

Mr.Advice TEAM

Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne wpisy

Dodaj komentarz