#40 NEWSLETTER Mr.Advice

Dlaczego tak ważne są zasady i trzymanie się planu w obecnym rynku?


Czy często łapiesz się na FOMO? Albo pozwalasz swoim emocjom i chwili decydować o decyzjach finansowych? Jeśli tak to poświęć kilka minut na dzisiejszy newsletter i nie powtarzaj tego błędu!


ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON

Aktualnie cena BTC porusza się lokalnie w kanale pomiędzy $19200-19700 – co jest miejscem na zajęcie pozycji długiej oraz $21650-22310 na pozycje krótkie. W szerszej perspektywie kanał to $17.55-18.1K – jako mocny kanał od dołu na longa oraz $22.5-23.5K na shorta z góry. Obecnie widać siłę trendu spadkowego globalnie i lokalnie możemy testować właśnie strefę w okolicy $17.6K. Nie wykluczam zejścia poniżej i złapanie orderów w przedziale $16-18K. Warto być na to gotowym z zakupami. Jeżeli nie tym razem, ordery mogą stać i czekać na swoją okazję, a strefy lokalne wyznaczyłem wyżej.

Co do ETH – kluczowy poziom na longa to $1000-1050$. Zlecenia na long długoterminowe to strefa $630-770$. Shorty strefa od $1210 do 1290.

STRATEGIA AKUMULACJI by CryptoAaron część 2

W poprzednim newsletterze przybliżyliśmy Wam strategię na akumulację, która jest przerabiana w Golden Keys, a dzisiaj dodamy kilka słów o DECYZJACH.

W okresie akumulacji bardzo ważne są PRZEMYŚLANE decyzje. ZGODNE Z PLANEM I ZAŁOŻENIAMI. Co to oznacza?

  • Ułożenie pul według strategii,
  • Zastanowienie się nad swoimi możliwościami finansowymi i ilością jaką możesz przeznaczyć na dany zakup,
  • Trzymanie się założeń pod KAŻDYM WARUNKIEM,
  • Przemyślanie decyzji i wdrażanie planu oraz pytanie przed każdym zakupem: CZY POSTĘPUJĘ ZGODNIE Z ZAŁOŻENIAMI?

Bardzo często wydaje się nam, że pod wpływem impulsu i emocji zrobimy dobrze. Dobrze na ten moment, dobrze patrząc na pozytywną część medalu i już przeliczając zyski. Jednak do rynku trzeba podejść RACJONALNIE i wiedzieć, że czarny scenariusz też ma prawo się spełnić. 

Na koniec wygrają ci, co mają plan i przejdą hossę razem z nim. NIE SPIESZ SIĘ w akumulacji, tu jest naprawdę mnóstwo czasu. Przyjdzie moment na porządne altcoiny. Jeżeli kusi się zrobić inaczej to zadaj sobie pytanie: CZY MOJE DOŚWIADCZENIE JEST NA TYLE DUŻE, BYM UWAŻAŁ, ŻE MOJA DECYZJA MOŻE MI PRZYNIEŚĆ REZULTAT NA JAKI LICZĘ? Czy może warto pójść zgodnie z planem, kiedy określiłem, że ma on sens i jest istotny?

Nie daj się złapać na FOMO (Fear Of Missing Out) zakupowe, na wizje altcoinów (kiedy brakuje na nie przestrzeni). Zadbaj o bezpieczeństwo i trzymaj swoje środki częściowo w BTC i ETH i pod żadnym pozorem NIE ZABIERAJ STAMTĄD, PATRZĄC JAK ROSNĄ ALTY!

Musisz wiedzieć, że rynek da szansę wytrwałym, zaangażowanym, mądrze zarządzającym swoim portfelem inwestorom. Inaczej media, brak strategii o Twoja własna głowa szybko mogą doprowadzić Cię do miejsca, w którym nie wyobrażasz sobie być… „A wystarczyło trzymać się założeń…” powtórzysz na koniec.

CO SIĘ DZIAŁO U MR.ADVICE W TAMTYM TYGODNIU?

  1. 5 odcinek serii Trudne Sprawy już na YouTube, a w nim afirmacja i nastawienie według CryptoAarona. Czy warto stosować dowiesz się w TYM ODCINKU!
  2. Podsumowanie wyników za czerwiec wygląda następująco:

CIEKAWOSTKI ZE ŚWIATA KRYPTO

  • Bitcoin (BTC) w końcu porządnie prześcignął złoto w pierwszym tygodniu lipca, po długim okresie, w którym złoto radziło sobie znacznie lepiej niż jego cyfrowy kuzyn.

Prześcignięcie złota przez bitcoina nastąpiło podczas silnego tygodnia dla cyfrowej waluty, która przeszła z nieco ponad 19 000 USD w poniedziałek (04.07) do 21 800 USD w piątek (08.07) o 14:48 UTC – co stanowi zysk około 13%.

W tym samym okresie złoto straciło około 3,4%, po gwałtownym spadku we wtorek i środę w tym samym tygodniu. Cena tradycyjnej bezpiecznej przystani spadła z 1.809 USD w poniedziałek do 1.747 USD w piątek (08.07).

JAKIE PLANY W MR.ADVICE?

  1. Co poniedziałek CryptoAaron wrzuca swoją analizę na YOUTUBE. Subskrybuj i bądź na bieżąco!
  2. Co środę kolejny odcinek serii Trudne Sprawy. Sprawdź jakie rady stosuje CryptoAaron!

Dobrego tygodnia!

MR.ADVICE TEAM

Podobne posty

Dodaj komentarz