#31 NEWSLETTER Mr.Advice

KTO JEST JEDNYM Z NASZYCH FAWORYTÓW Z KRÓTKOTERMINOWYCH PROJEKTÓW?

Dobry wieczór w poniedziałek! 

W dzisiejszym newsletterze dowiecie się co słychać na rynku, na jakie projekty warto spojrzeć, kto jest jednym z naszych faworytów, jakie wydarzenia z Metaverse odbędą się w najbliższym czasie, a także kalendarz zoomów na ten tydzień.ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON

Poniedziałek rano:

Cena bitcoina nie zdołała wyjść ponad strefę oporu 40 500 USD i rozpoczęła ponowny spadek poniżej 40 000 USD. Obecnie (04:10 UTC) wykazuje niedźwiedzie oznaki w pobliżu 39 250 USD i może przedłużyć straty poniżej strefy wsparcia 38 800 USD. BTC spadł o prawie 2% w ciągu jednego dnia i o ponad 1% w ciągu tygodnia.

Podobnie, większość głównych altcoinów zmaga się z rosnącą presją sprzedaży. ETH spadł poniżej strefy wsparcia 2 920 USD. XRP przełamał wsparcie na poziomie 0,70 USD i dalej kieruje się w stronę strefy niedźwiedziej. ADA zbliża się do strefy wsparcia 0,85 USD.

Poniedziałek wieczorem:

Doczekaliśmy się zejścia do bardzo ważnej strefy, w okolice 38 500 USD, skąd było pierwsze odbicie. Może być tak, że będziemy atakować 44 000-46 000 USD albo czeka nas jeszcze jedno zejście do 37 500- 36 500. To zamknęłoby pattern na wzrosty i możliwy byłby dalszy atak wyżej. Końcówka kwietnia może być burzliwa z potencjalnym zejściem niżej, a maj- czerwiec powinny być bardziej zielone. Możliwy atak w maju na 50 000 USD. Powyżej 34 000 USD jesteśmy bezpieczni na Bitcoinie. CO SIĘ DZIAŁO U MR.ADVICE W TAMTYM TYGODNIU?

  • Podczas, gdy rynek obstawiał strefę na wzrosty, to my zagraliśmy #SHORT na Bitcoinie i Ethereum. To sprawiło, że wstrzymaliśmy się z zakupami, a więc nie załadowaliśmy się w pozycję i shortowaliśmy spadek do okolic 38 000 USD. 
  • Kupowaliśmy #KNC po cenie $4,50-4,80 i nastąpiło wybicie, a cena wzrosła powyżej $5. Jest to jeden z naszych krótkoterminowych faworytów.
  • Dokupiliśmy #KAVA oraz #FXS


WYDARZENIA KRYPTO NA ŚWIECIE

W tym tygodniu chcę wam pokazać dwa ciekawe wydarzenia online, obydwa traktujące o tematyce Metaverse. 

  • 26-29 kwiecień – Are we Metaverse – Ready?

Jest to seria webinarów z ekspertami z dziedziny Metaverse. Opowiedzą oni o swoich doświadczeniach, podzielą się swoją wiedzą i zdradzą nadchodzące trendy w Metaverse. Jeśli jest to tematyka, która Cię interesuje to webinary będą się odbywać przez 4 dni, są darmowe oraz w j.angielskim.

LINK DO WYDARZENIA

  • 6 maj 2022 – Metaverse: The Hype, Reality & New World Order

Wydarzenie jest darmowe, opowie o historii Metaverse, całym hype oraz pokaże wykorzystanie w praktyce. Wszystko zaczyna się o 9 CEST i będzie prowadzone w j.angielskim. 

LINK DO WYDARZENIA


JAKIE PLANY U MR.ADVICE?

Poniedziałkowy zoom już jutro na youtube. Jeśli interesuje Cię analiza techniczna w praktyce to obejrzyj nagranie na naszym kanale.

Zoomy z CryptoAaronem:

Wtorek             20:30                 Zoom techniczny

Czwartek          09:30                 Analiza rynku

Profitowego tygodnia!

Mr.Advice TEAM


Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne wpisy

Dodaj komentarz