#30 NEWSLETTER Mr.Advice

Krótka ocena rynku oraz co u nas słychać 😎


Witamy was po świętach! Mamy nadzieję, że zdążyliście odpocząć i naładować swoje baterie na kolejne miesiące w roku. W dzisiejszym newsletterze opowiem o tym co działo się u nas w tamtym tygodniu i jakie mamy plany na ten tydzień, podrzucę kilka ciekawych wydarzeń ze świata krypto oraz spojrzenie na obecny rynek.

Zapraszam do lektury!ANALIZA RYNKU BY CRYPTOAARON

Cena Bitcoin nabrała tempa do ruchu powyżej 41.500 USD i testuje poziom 42.000 USD. BTC wzrósł o ponad 3% w ciągu dnia i o 4% w ciągu tygodnia.

Podobnie, większość głównych altcoinów również idzie w górę. ETH przekroczył strefę oporu 3 120 USD i obecnie wzrasta o prawie 3% w ciągu dnia i tygodnia. XRP nadal utrzymuje się poniżej poziomu 0,80 USD. ADA zdołała przełamać strefę oporu 0,95 USD.

Wiele altcoinów zyskało ponad 5%, w tym LUNA, DOT, ATOM, APE, SAND, FTM, RUNE, EOS, AAVE, CAKE i GMT. Spośród nich, APE wzrósł o prawie 34% i przetestował poziom 17 USD, po czym skorygował nieco niżej. 

Podsumowując, cena Bitcoina przetestowała poziom 42 000 USD, spadła i jeśli byki BTC pozostaną w akcji, mogą wypchnąć cenę w kierunku 42 500 USD lub nawet 43 000 USD, a spadek poniżej 40 400 USD może otworzyć dalsze zejścia. Najbliższe 4-8 godzin powinny być decydujące.CO SIĘ DZIAŁO U MR.ADVICE W TAMTYM TYGODNIU?

  1. Projekt #APE dał zarobić 59% od momentu, kiedy w niego wchodziliśmy! Gdzie znajdziesz informacje o takich projektach? W produkcie Golden Keys!
  2. Nadal na naszym Youtube wisi analiza ponad 50 altcoinów! Jeśli jeszcze jej nie widziałeś to ZAPRASZAM TUTAJ.
  3. Miejsca na CrytpoCAMP by CryptoAaron wyprzedane w 95%! LISTA ZAMKNIETA!

Czym jest CRYPTOCAMP?

3 MIESIĘCZNA GRUPA PRO, W KTÓREJ NASI KLIENCI, KTÓRZY  DOKONALI ZAKUPU CRYPTOCAMP, OTRZYMAJĄ TOP Z 6-LETNIEGO DOŚWIADCZENIA AARONA. TAKA WIEDZA W TEJ FORMIE OBUDOWANA, BĘDZIE SPRZEDAWANA W PRZYSZŁOŚCI ZA DUŻA WIĘKSZA CENĘ.

MOŻLIWE TEZ, ŻE TO BYŁA TO JEDYNA OKAZJA NA TAKI CAMP, PONIEWAŻ NA DZIŚ NIE PRZEWIDUJEMY POWTÓRKI.

1. Codzienny update rynkowy.

2. Analizy altów kilkadziesiąt miesięcznie oraz na życzenie.

3. Pokazanie prywatnego blockoflio CryptoAarona.

4. Sporadycznie czas Live Trading z CryptoAaron na futures bądź spot. 

5. Gotowe zagrania na spot oraz futures. 

6. Strategia „prowadzenia za rękę” w rynku przez okres 3 miesięcy. 

7.Konsultacja 1:1 z CryptoAaron 15 min do wykorzystania przez okres 3 miesięcy 

8. Zrobimy przygotowanie przez BESSĘ po hossę. 

9. Udział w campie w czerwcu ( 2 dni szkolenia na żywo Warszawa bądź Łódź, praktyczne warsztaty z AT, przygotowanie do hossy, strategia prowadzenia i ułożenia portfela )

4, Ogłosiliśmy termin pierwszego spotkania społeczności Mr.Advice. Widzimy się 24go czerwca na szkoleniu oraz integracji. Data warta zapisania w kalendarzu!WYDARZENIA KRYPTO NA ŚWIECIE

  • 27 kwiecień 2022        Polska       Bitcoin Tej #27  

To już 27 edycja spotkania przeznaczonego dla wszystkich zainteresowanych tematyką krypto i blockchain. Ta edycja skupi się na zagadnieniach HR, czyli jeśli jesteś ciekawy pracy w tych branżach to jest to miejsce dla Ciebie. Wejście jest darmowe, ale obowiązują zapisy.

  • 9-12 czerwiec 2022     USA           CONSENSUS 2022 by CoinDesk

Wydarzenie jest organizowane co roku od 2015 i skupia masę uczestników oraz ciekawych prelegentów. W tamtym roku transmisja odbywała się przez CoinDesk TV, na co liczymy i w tym roku.

  • 20-21 wrzesień 2022   Holandia   Blockchain Expo Europe 2022

Wydarzenie zgromadzi kluczowe branże z całego świata i skupi na tematyce Blockchain, IoT, cyberbezpieczeństwie i sztucznej inteligencji. 


JAKIE PLANY U MR.ADVICE?

  1. Stale działamy, aby się dla Was ulepszać! 

Obecnie prężnie pracujemy nad działem marketingu, rozwoju oraz edukacji, a także szkolimy się z YouTube, aby dostarczać jak najlepsze materiały. Stay tuned!

  • Zoomy z Aaronem:

Środa                 19:00         Update rynku

Czwartek            19:00         Zoom techniczno-edukacyjny

Fantastycznego tygodnia!

Mr.Advice TEAM


Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne wpisy

Dodaj komentarz