Unia Europejska akceptuje kontrowersyjne, naruszające prywatność, przepisy kryptowalutowe

W ostatnim Newsletterze informowałam o nadchodzącym głosowaniu w Parlamencie Unii Europejskim w sprawie przepisów regulujących transakcje kryptowalutowe. Głosowanie odbyło się dzisiaj i wynik spotkał się z wielką krytyką.


Nowe przepisy dążą do zdelegalizowania anonimowych transakcji kryptowalutowych, co jest fundamentem kryptowalut i według krytyków z branży dławi innowacje i narusza prywatność.

Jak mówi Unia Europejska, propozycje nowych przepisów mają na celu wzmacnianie przeciwdziałania praniu pieniędzy poprzez rozszerzenie wymogów dotyczących transakcji fiat i bankowych powyżej 1000 EUR, na sektor kryptowalut. Przepisy te znoszą też dolny próg dla płatności kryptowalutowych, co oznacza, że płatnicy i odbiorcy nawet najmniejszych kwot krypto będą identyfikowani, w przypadku transakcji za pomocą portfeli niehostowanych i samohostowanych. 

W grudniu 2021 rządy krajowe zapowiedziały chęć zniesienia progu 1000 EUR dla kryptowalut, uzasadniając, że płatności cyfrowe są w stanie bardzo łatwo ten limit obejść a także objąć nimi prywatne portfele, które nie są obsługiwane przez regulowanych dostawców aktywów kryptograficznych. 

Członkowie Europejskiej Partii Ludowej (EPP) sprzeciwili się wielu z bardziej kontrowersyjnych zmian, potępiając zwłaszcza zakaz samodzielnych portfeli. Rzecznik ekonomiczny EPP – Markus Ferber – w swoim e-mailowym oświadczeniu napisał: „Takie propozycje nie są ani uzasadnione, ani proporcjonalne. Z takim podejściem do regulowania nowych technologii, Unia Europejska pozostanie jeszcze bardziej w tyle za innymi, bardziej otwartymi jurysdykcjami”. 

Kolejna propozycja prawna, która była omawiana na dzisiejszym spotkaniu, powstrzymywałaby przelewy dokonywane do „niezgodnych” dostawców usług krypto, czyli te które działają w Unii Europejskiej bez zezwolenia lub nie są związane z żadną jurysdykcją lub nie mają siedziby w żadnej jurysdykcji. 

Zbyt surowe przepisy dotyczące naruszenia prywatności mogą napotykać problemy prawne w sądach Unii Europejskiej. Aby mogły wejść w życie, plany muszą być uzgodnione zarówno przez Parlament, jak i ministrów krajowych, którzy spotykają się jako Rada Unii Europejskiej. 

Będziemy na bieżąco śledzić ten wątek i informować o zmianach.


Na końcu chcemy przedstawić zmiany w Mr.Advice, a mianowicie flagowym produkcie Golden Keys.

Kanał powstał w styczniu i od tego czasu nasz trader zbierał wnioski. 

Zarówno od pracowników, marketerów czy użytkowników. 

Jak pisze CryptoAaron:

Kanał powstał wtedy w testowej formie oraz cenie i był pewnego rodzaju otwartą operacją w jakości dawania usługi, który (nie tylko w moim miniemaniu) – okazała sie kapitalnym produktem, na który czekała zdecydowana większość 😁 Fakty 😜

Po tym czasie obserwacji zebrałem wnioski:

🟩 Wiem już, jak bardzo są dla was ważne update rynkowe odnośnie BTC oraz ETH. 

🔜 Od 1 kwietnia analizę tych dwóch monet będziesz dostawał min. 1x dziennie. Czy w formie porannego update, wieczornego czy jakiegokolwiek – każdego dnia będziesz miał info co się dzieje na głównych monetach.

🟩 Wiem już, jak bardzo chcecie wykorzystać ten etap rynku.

🔜 Od 1 kwietnia analizy będą podzielone na te na Binance oraz KuCoin, z określonym w komentarzu potencjałem na wzrosty.

🟩 Wiem już, że część z was gra zagrania na spot jak i na futures.

🔜 Od 1 kwietnia każda analiza będzie miała przerywane zielone linie ( krótkie targety na FUTURES ) oraz stałe zielone linie – będą to targety dla spotowców. 

🟩 Wiem już, jak ważne są dla was nowe projekty i ciekawe współprace.

🔜 Od 1 kwietnia będzie ich więcej. Więcej NFT i więcej ciekawych opcji.

🟩 Wiem już, jak ważne są dla was pasywne pieniądze. Czy to do życia czy do tego by mćc zwiększyć swój portfel.

🔜 Od 1 kwietnia cena ulegnie zmianie. Będzie wynosić 97$. Finalnie po testach cenę określam na tę wartość i nie ulegnie ona podwyższeniu. Dzięki temu za polecenie nie dostaniesz sztywne 20% jak do tej pory, a masz otwarty cały plan marketingowy, od +23% do 37% 👌

🔜 Od 1 kwietnia w każdym tygodniu (pomijając jakieś ważne wyjazdy czy chorobę 🤷‍♂️ ) będą odbywać się 3 spotkania zoom:

1. Analiza BTC, ETH oraz altcoiny – poniedziałek.

2. Zoom techniczno – edukacyjny, zdradzam swoje techniki – wtorek.

3. Analiza BTC oraz ETH UPDATE – piątek

Cena 67$ obowiązuje wiec do dzisiaj do końca dnia. Można kupić wielokrotność miesiąca w tej cenie.

Golden Keys kupisz TUTAJ.

31/03/2022 Mr.Advice TEAM


Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne wpisy

Dodaj komentarz