Visa będzie zatrudniać studentów, aby rozwijać talenty kryptowalutowe

Visa rozpoczyna program kryptowalutowy dla studentów szkół wyższych podczas którego uczestnicy będą się szkolić w takich obszarach jak DeFi, NFT, stablecoin i CBDC.

Visa zachęca studentów do zgłaszania się do swojego programu rozwoju kryptowalut, w ramach którego firma poszukuje i rozwija wewnętrzne talenty w świecie krypto.

Program Rozwoju Kryptowalut organizowany przez Visa to 18-miesięczne rotacyjne doświadczenie rozwojowe „zaprojektowane w celu budowania w pełni profesjonalnego i doświadczonego zespołu, zajmującego się kryptowalutami teraz i w przyszłości”. 


Jak czytamy w ogłoszeniu o pracę: “Program wspiera misję Visa, polegającą na budowaniu silnego zaplecza talentów na poziomie podstawowym, posiadających głęboką wiedzę merytoryczną w dziedzinie kryptowalut”.

Osoby zatrudnione będą rotować pomiędzy różnymi zespołami, w tym Crypto Product, Crypto Solutions i Digital Partnership oraz zdobywać ekspertyzę w specjalistycznych obszarach, takich jak zdecentrowalizowane finanse (DeFi), niezbywalne tokeny (NFT), stablecoin oraz cyfrowe waluty banków centralnych (CBDC). 

W związku z rosnącym popytem na produkty kryptowalutowe, w 2021 Visa uruchomiła globalną praktykę doradczą w szeroko pojętej dziedzinie kryptowalut, która ma na celu pomoc instytucjom finansowym w rozwoju ich działalności związanej z kryptowalutami.

Podczas ostatniej konferencji inwestycyjnej, dyrektor generalny Visa – Al Kelly – podał w wątpliwość ostateczną użyteczność sektora krypto, jednak zapewnił, że firma zamierza kontynuować budowę swojej platformy krypto.


Nawet najwięksi giganci interesują się rynkiem kryptowalut i chcą inwestować w szkolenie ekspertów, co upewnia, że kryptowaluty to przyszłość. 

Chcesz zacząć swoją edukację i w końcu zrozumieć czym jest ten rynek, jak go czytać i analizować? Nasz ZŁOTY KURS przeprowadzi Cię przez kryptowaluty od samych podstaw, przez psychologię, aż po czytanie wykresów. Kup dostęp do kursu TUTAJ.

Jeśli szukasz opinii doświadczonego tradera, live analiz, sugestii zagrań i codziennego spojrzenia na rynek to nasz flagowy produkt Golden Keys jest tym czego szukasz. Kup dostęp do Golden Keys TUTAJ.

15/03/2022 Mr.Advice TEAM


Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne wpisy

Dodaj komentarz