#21 NEWSLETTER Mr.Advice

Dzień dobry w poniedziałek! 
Na samym początku życzymy szczęśliwego Dnia Zakochanych. Miłości do siebie, do partnerki/partnera i oczywiście do krypto!A teraz zapraszam na przegląd ciekawostek z krypto prasy z poprzedniego tygodnia.

 • Cena Bitcoina spadła poniżej strefy wsparcia 42.000 USD

Cena Bitcoina nie zdołała utrzymać się powyżej poziomu 43.200 USD i przedłużyła spadek. BTC spadł poniżej 42.000 USD i znalazł się w strefie niedźwiedziej. Być może powróci do strefy 40 000 USD. • Ethereum przełamało wsparcie 3.000 USD, XRP spadł poniżej 0,80 USD

Cena Ethereum również podążyła za Bitcoinem i spadła poniżej wsparcia 3.000 USD, spadając o 2% w ciągu jednego dnia. ETH spadł nawet poniżej poziomu wsparcia 2.880 USD. Następne ważne wsparcie znajduje się w pobliżu 2.750 USD, poniżej którego cena może osunąć się do 2.550 USD.


 • Wiele altcoinów spadło o 5%-10%

Solana (SOL) nie zdołała utrzymać się powyżej poziomu 100 USD. Jeśli niedźwiedzie pozostaną w akcji, cena może przetestować wsparcie na poziomie 85 USD. W górę, poprzednie wsparcie na poziomie 100 USD może być silnym oporem.

Binance (BNB) spadła o prawie 3% i nastąpił wyraźny ruch poniżej poziomu 400 USD. Kolejne kluczowe wsparcie znajduje się w pobliżu 385 USD, poniżej którego cena może zanurkować w kierunku poziomu 365 USD w najbliższym czasie.

DOGE konsoliduje się w pobliżu poziomu 0,145 USD. Jeśli nastąpi przełamanie poniżej poziomu 0,145 USD, cena może spaść do 0,132 USD. W przeciwnym razie, cena może wzrosnąć w kierunku oporu 0.155 USD.

Wiele innych altcoinów spadło o 5%-10%, w tym AVAX, DOT, MATIC, ATOM, NEAR, ALGO, XLM, MANA, SAND, EGLD, THETA, AXS i XTZ.  Tymczasem XEM wzrasta o ponad 1%, przekraczając poziom 0,10 USD.

Źródło: https://cryptonews.com


 • Kryptowaluty i akcje spadają w obliczu rosnącego napięcia na linii Rosja-Ukraina
A person in a suit and tie

Description automatically generated


W piątek prezydent USA – Joe Biden – wezwał Amerykanów do natychmiastowego opuszczenia Ukrainy, ostrzegając, że “inwazja może rozpocząć się w każdej chwili”. Na razie USA wykluczyły wysłanie wojsk na Ukrainę, mimo działań militarnych Rosji.

Źródło: https://www.cnbc.com

 • Komisja Europejska planuje wprowadzenie cyfrowego banknotu euro w 2023 roku
A close-up of a dollar bill

Description automatically generated with low confidence

Komisja Europejska, organ wykonawczy Unii Europejskiej (UE), planuje przedstawić projekt ustawy o cyfrowym euro w 2023 roku. Projekt ten będzie uzupełnieniem eksperymentów Europejskiego Banku Centralnego (EBC) w zakresie detalicznej waluty cyfrowej dla Unii Europejskiej.

Plany Komisji dotyczące projektu ustawy to jak dotąd najbardziej ostateczny sygnał, że cyfrowe euro może stać się rzeczywistością w najbliższych latach. Od zeszłego roku EBC dawał mieszane sygnały na temat przyszłości cyfrowego euro. We wrześniu, tuż przed rozpoczęciem dwuletniego dochodzenia EBC w sprawie cyfrowego euro, jeden z urzędników EBC powiedział, że projekt nie gwarantuje wprowadzenia cyfrowej waluty. Później członek zarządu EBC – Fabio Panetta – powiedział, że potencjalne cyfrowe euro “prawdopodobnie” będzie prawnym środkiem płatniczym.

Źródło: https://www.coindesk.com

 • Nieruchomość powiązana z NFT sprzedaje się za 650 tyś USD
A large building with a pool in front of it

Description automatically generated with low confidence

Propy, startup działający na rynku nieruchomości, sprzedał swoją pierwszą nieruchomość w USA powiązaną z NFT, jak ogłosiła firma w piątek. Dom o powierzchni 2 164 stóp kwadratowych w Gulfport, Fla, osiągnął na aukcji cenę 653 000 $ (210 ETH), a zwycięski oferent otrzymał niezbywalny token jako dowód własności domu.

Źródło: https://www.coindesk.comCo u Mr.Advice?

 • Analizy live oraz regularne update’y na temat Bitcoina i innych kryptowalut są dostępne tutaj.
 • Szukasz ciekawych projektów krypto, DEX i NFT? Znajdziesz je w TYM produkcie.
 • Aukcje na WOŚP zakończone

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli czynny udział w naszych licytacjach na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ❤️

Poniżej przedstawiamy Wam wyniki: 

 1. Kolacja z Adamem “Aaronem” Kuczyńskim – 1025,00 zł ❣️
 2. Przejażdżka z Adamem sportowym autem typu Lamborghini, Porsche, itp. – 1000,00 zł ❣️
 3. Pakiet lifetime Aarona – 1875,00 zł ❣️

Łącznie udało się zebrać 3900,00 zł ❤️

Gratulujemy wygranych licytacji! Do zobaczenia na kolejnych akcjach Mr.Advice Charity! 

 • Kalendarz zoomów w nowym tygodniu:

Wtorek                     19:00              Analiza rynku

Środa                         18:30              Elementy strategii

Piątek                        11:30              Analiza rynku + update

Niech to będzie dobry tydzień!

Mr.Advice TEAM


Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne wpisy

Dodaj komentarz