Ethereum Classic – nadchodzi nowa aktualizacja

Fani i hodlerzy Ethereum Classic (ETC) już zaczęli świętowanie z okazji ogłoszenia wypuszczenia nowej aktualizacji. Zgodnie z niedawną propozycją ulepszeń, aktualizacji zostanie Blockchain, leżący u podstaw Ethereum Classic. Aktualizacja Mystique hard fork zostanie wydana już 13 lutego.

Co powinieneś wiedzieć o najnowszym ogłoszeniu Ethereum Classic?

Inwestorzy powinni wiedzieć, że te ulepszenia wynikają z londyńskiego hard forka Ethereum (CCC:ETH-USD). Mystique zaktualizuje Ethereum Classic, w celu zapewnienia kompatybilności z Ethereum. Dokładne ulepszenia będą obejmowały szybkość transakcji oraz skalowalność, jak również zmianę kilku aspektów struktury Ethereum Classic, np. opłat za gaz.

Co się dzieje w projekcie Ethereum Classic w ostatnim czasie?

Ta kryptowaluta ma problemy z odzyskaniem dawnego impetu…

W maju ETC osiągnęło swój najwyższy poziom (All Time High), który wynosił 176,16 dolarów. Od tego czasu ETC znajduje się w trendzie spadkowym. Patrząc na wykres można zobaczyć, że pomimo chwilowego wzrostu związanego z ogłoszeniem aktualizacji, kryptowaluta ta nadal znajduje się prawie 90% niżej od swoich szczytów. Mimo, że wolumen handlu wzrósł o ponad 50% 2 lutego to ETC odnotowało wzrost netto o mniej niż 1%. To pokazuje, że pomimo oczywistego oczekiwania na nadchodzący hard fork Mystique, byki nie były w stanie pokonać niedźwiedzi. 

Ethereum Classic powstał w 2016 roku, po tym jak blockchain Etherum został zhakowany i podzielony na dwie części. Pierwszy podział nastąpił pod naciskiem społeczności Ethereum, która popierała rozwidlenie początkowego projektu. ETC powstał w rezultacie i od tego czasu kontynuuje handel z ETH w sympatii.

Czym dokładnie jest hard fork?

Jest to utworzenie nowego łańcucha, który jest identyczny z oryginalnym, ale wprowadza zmiany w protokole, które muszą zostać zaakceptowane przez całą sieć. Hard fork występuje, gdy węzły nowszej wersji łańcucha blokowego nie akceptują poprzedniego protokołu. Dodanie nowej reguły do kodu tworzy hard fork. W przełożeniu oznacza to, że wszyscy użytkownicy muszą przejść na nowe oprogramowanie. 

  • Chcesz dowiedzieć się więcej o krypto i nauczyć się strategii Mr.Advice? 

Kup nasz autorski kurs  TUTAJ.

  • Szukasz codziennych update’ów sytuacji BTC i altcoinów? Analiz najmocniejszych projektów? Predykcji doświadczonego tradera? Informacji na temat trendów, takich jak NFT? A może chcesz posłuchać analiz na żywo lub sprawdzić strategię w praktyce? 

Produkt GOLDEN KEYS, który znajdziesz TUTAJ zawiera te wszystkie informacje i więcej.

  • Jeśli szukasz zagrywek Futures to jeszcze tylko dzisiaj możesz kupić dostęp do Soulman Trader TUTAJ. Sprzedaż zamykamy 10go o 23:59.

Mr.Advice TEAM 10/02/2022


Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne wpisy

Dodaj komentarz