Polkadot walczy o sponsoring koszulki FC Barcelona

Zbliża się czas zmiany sponsora koszulek FC Barcelona, hiszpańskiego giganta piłki nożnej. Klub ujawnił, że konkurencja pomiędzy potencjalnymi petentami jest gorąca, bo Polkadot chce zająć miejsce Rakuten.

Konkurencją wiodącej sieci blockchain są poważni rywale, tacy jak Spotify oraz marka wellness- Vegan Nation.

Rakuten jest głównym sponsorem klubu od 2017 roku, jednak wydaje się usatysfakcjonowany końcem umowy w momencie, kiedy zwalnia jego imponujący wzrost spowodany lockdownem.

Podczas ujawniania oferentów, FC Barcelona wyjaśniła, że poszukuje długoterminowej umowy ze sponsorem, który jest wyróżniającym się innowacyjnym biznesem.

W swoim oświadczeniu klub mówi: „Polkadot to platforma do wymiany kryptowalut… która pozwalając na wiele transakcji na sekundę stała się innowacyjna.”

„Klub podszedł do sprawy z ogromną cierpliwością i dokładnie sprawdził wszystkich kandydatów, aby wybrać najkorzystniejszą umowę długoterminową.”

Wielka szansa czy startegiczna gra

Z nazwiskami takimi jak Alves and Pedri, największe nazwiska w hiszpańskiej piłce nożnej mogą niedługo marketingować Polkadot podczas meczów na całym świecie. Taka przyjemność nie jest tania.  FC Barcelona wycenia się na szalone 75 milionów euro za sponsoring.

Patrząc na te wysokie koszty, można się domyślić, że Polkadot przekalkulowała sobie tę ofertę. Sieć zamierza przyciągnąć świeżych inwestorów detalicznych, aby DOT mógł odzyskać grunt w pierwszej dziesiątce kryptowalut (według kapitalizacji).

Jest to również próba pokazania sukcesu dużych firm, takich jak FTX i crypto.com, które aktywnie korzystają z marketingu poprzez sponsoring sportowym. 

Polkadot jest protokołem, który umożliwia transfery między łańcuchami bloków dowolnego typu danych lub aktywów. Nasi traderzy szybko odkryli ten projekt i podzielili się nim z użytkownikami Mr.Advice, kiedy kosztował $6, a informacja o sprzedaży nastąpiła przy $51. Projekt ten zrobił 750 procent.

Jeśli szukasz projektów o podobnym potencjale to zapoznaj się z naszym produktem Golden Keys.

28/01/2022 Mr.Advice TEAM


Dołącz do naszej społeczności na Telegramie – Grupa Free

Podobne posty

Dodaj komentarz